Epizody(8)

Maniik88

Reacher's back. Tak trochu. Začiatok série bol boží. Fajná sympatická parta s Neelyovou a Reacherom v hlavnej roli. Zamotaný prípad, zaujímavé vyšetrovanie, občas ultimátna bitka. Dokonca sa objavil na chvíľu aj starý dobrý Finlay. No a potom sme tu mali diel keď umrel strýko Fenster, teda Fantomas..ehm ten dobrý policajt. To bol tak slabučko spravený diel. A od vtedy logika stále deravejšia, konanie postáv drbnutejšie a finále tak odfláknuté, že až. Žiadne ultimátne fighty, ani pocit zadosťučinenia v prípade likvidácie Terminátora alias Roberta Patricka a aj megazloducha čo budovali celú sériu len tak odkrágľujú ako nič.. a polku diela Reacher rozdáva fond. No škoda. Kvalita šla žiaľ dolu ()

Emílio odpad!

Páni, to teda bola jazda... potrubím rovno do žumpy. Po narachanej prvej sérii sa v Amazone zjavne vydesili z "maskulínneho bieleho monštra" čo poslali na obrazovky. Vykašlali sa preto na chronológiu kníh a cielene siahli ďalej do Childovej tvorby (kde aj on sám už viac či menej len varí z vody), aby ten ideologický prúser trošku rozpustili v trendy týmovke. Ričsona tak tesne obklopili ešte väčší neherci, ako je on sám (vymyslená nečakaná epizódka s Finlayom bola nakoniec príjemným osviežením), eRkové fatality boli nahradené neuveriteľne hlúpymi prestrelkami a nijak to nevylepšil ani nudný a nudiaci sa koženný Robert P. Skrátka sterilná generická nuda bez rýčerovského trademarku polámaných kostí zabalená tak, že to vyzerá o polovicu lacnejšie ako prvá séria. Takže hoši, urobte zasa z Rýčera toho ľahko zatrpknutého solitéra, ktorým je, doprajte mu peknú ženskú do zapadnutého motela a nechajte ho robiť to, čo mu ide najlepšie... alebo sa na to radšej vyserte. ()

Ironhead

Bohužel, druhá série má sice slibný rozjezd, ale někde v poslední třetině hrozně zhloupne a jede to jen na efekt. Postavy často postupují a jednají naprosto nelogicky, přesto jim to vychází na první/poslední dobrou. Škoda, protože jinak je Reacher sympaťák a člověk mu docela fandí ;) ()

Kushina

Dvojka byla oproti jedničce už slabší. Měla sice skvělý začátek, ale jak postupoval čas, tak mi přišlo, že režíséři nevědí, co vlastně dělat. Tak vymýšleli scény někdy až nelogické a za nějakou rozumnou hranou. Konec byl sice moc fajn, ale i tak byla první série o trošku lepší. 80% ()

Predator77

60 procent, Tak konečně jsme se dočkali a mámu tu druhou řadu a já tak nějak nejsem spokojený s tím co jsem jsem viděl a kdybych věděl že po té době čekání dostanu vlastně jenom takový slabí odvar první série která je z mého pohledu skvělá tak druhá je bohužel celkem zklamání, reacher je opět fajn a jo máme tu opět jeho hlášky a i akci které už bohužel není tak dobrá ale furt se na to dívat dá a natočené je to pěkně ale celí děj je na jedno brdo a oproti svižné první sérii tak tady se všechno dost táhne a klidně by to sneslo i zkrácení dílu, dále vedlejší postavy jsou fajn a vrací se i některé staré známe s první série které je radost vidět ale co se týče nových postav kdy vypíchnout můžu jenom plešatého poldu tak to se týče ostatních tak ty my tak k srdci nepřirostli a hlavní padouši jsou stále nezajímaví a od začátku i víte kdo to je což kazí moment překvapení, tak že ve výsledku se tak jedná o ucházející podívanou ale doufám že pokud si chystají i třetí sérku tak snad si s tím dají větší práci a nedostaneme jenom další chabí odvar s fajn hlavní postavou !!! ()

Rian_witcher

Druhá série je podstatně jiná než byla první. Reacher už nejede sólo, ale s partou bývalých vyšetřovatelů. Akčních bitek tělo na tělo ubylo a z přímé čistokrevné akční jízdy se seriál změnil na trochu tajemnější a dramatičtější krimi se zápletkou. ()

hony23

130 kilové nabušené hovado Reacher se vrací, aby vytloukl duši z dalších padouchů. Příběh je jednoduchý a srozumitelný a tak nejsilnější stránkou seriálu jsou akční scény. Ale pořád si nemohu pomoci, k mé naprosté spokojenosti by tam těch Reacherem zlámaných kostí mělo být daleko víc... ()

jjjerry

To co fungovalo v jedničce, tady působí směšně a absolutně nefunkčně. V prvním díle neohrožený hromotluk, ve stylu Ramba co vyčistí městečko. V druhé sezoně má hromadu poskoků, co stále něco vysvětlují. Ale celek působí jako béčková kriminálka. ()

bonovox

Návrat Reachera je opäť poctivou akčnou jazdou. Tentoraz aj za pomoci bývalych kolegov z armády. Má to grády, kvalitnú akciu ale hlavne má to čaro typických béčkových filmov s nesmrtelným hrdinom. Aj druhá séria potvrdzuje kvality predlohy. 80% ()

Pavelkedar

Hrozná B až C-éééčková sračka. První 4 epizody triviální, nudná žvanírna a u poslední epizody při scéně v helikoptééééře  jsme se zase chlámali smíchy . 1. série byla ale solidní. Doufám, že už nebude trojka. Tu bych už nedal. To se mohlo líbit snad jen vidlákům a sledovačům Ulice a čtenářům Blesku. ()

Tomulka

Ani vlastně nevím proč dávám tři hvězdy? Seznámení s desátou jsem si představoval o hodně později třeba ve čtvrté řadě a rozhodně u lepšího padoucha se schopnostmi, které by desáté dali zabrat. Ale toto bylo opravdu odfláknuté. Postavy s desáté se chovali nesmyslně (hlavně v posledních třech dílech) a byli nudné. Alan Ritchson až na scénu v prvním díle u bankomat totální trapák (oproti jedničce teda rozhodně) a příběh tak plytký, že už více nešlo. tato sérka se teda hodně nepovedla! A v porovnání s první sérii se totálně nepovedla dvojka :( ()

Polux

7/10 | První sezóna s hromotlukem Ritchsonem v hlavní roli byla nečekaně příjemné překvapení a pro všechny pravověrné fanoušky předlohy se jistě stala velkým zadostiučiněním po filmových adaptacích s "trpaslíkem" Cruisem. Po skvělé premiérové řadě tudíž byla očekávání u druhé sezóny nastavena opravdu vysoko. Dobrou zprávou je, že do značné míry byla naplněna, byť bez jistých kompromisů se to bohužel tentokrát neobešlo. | První sezóna vcelku logicky zadaptovala první Childovu/Grantovu knihu v sérii, s druhou sezónou se ovšem trochu překvapivě nepokračovalo plynule v řadě a přednost dostala kniha, která se v dosavadní sérii nachází někde zhruba uprostřed. Jako neznalec předlohy nemohu posoudit, zda to v porovnání s druhou knihou byla moudrá volba nebo ne, ale faktem je, že příběhová linka druhé sezóny není tak vydařená jako tomu bylo minule. | Ať už se jedná o samotnou podstatu případu, osobu hlavního záporáka (Patrickova účast se samozřejmě neobešla bez narážky na jeho nejslavnější roli, bohužel je to ale to nejzajímavější/nejzábavnější, co v celé sezóně předvede), přenesení děje z atmosférou oplývajícího vidlákova do zaměnitelného velkoměsta (atraktivita NYC prakticky zcela nevyužita), vedlejší flashbackovou linku, která se průběžně dělí o pozornost s hlavním dějem (a spíše jej zdržuje než obohacuje), nebo nápad přepnout z víceméně solitérní one man army mise na regulérní týmovku, čehož výsledkem je bohužel o něco menší prostor vyhrazený v ději highlightu celé série a totiž hlavnímu hrdinovi. | Co naštěstí funguje stejně skvěle jako v první sezóně je samotný Ritchson v roli nezastavitelné mlátičky s jasným morálním kompasem, který se nebojí ušpinit, pokud jde o spravedlivou věc. Na samotnou akci a bitky se zase tak často nedostane (první sezóna na tom nebyla o moc lépe), ale je stále příjemně nekompromisní a úderná, rivalita mezi Ritchsonem a Lombardozzim má správné grády, detektivní pátrání je náležitě zapeklité, členové týmu mají mezi sebou slušnou chemii, přičemž zejména Sten a nová posila Swan se více než osvědčily (pokud si někdo zaslouží označení "milf", tak rozhodně Swan:-)) a ne všechny kladné postavy se dočkají šťastného konce. Těším se na potvrzenou třetí sezónu. | PeZet ()

Natar

Na rozdíl od jedničky bohužel veskrze průměrná a předvídatelná detektivka s pár bitkama - není divu, vždyť to režíroval režisér za vlasy přitažené americké Kriminálky odevšad.  Ovečky, co se po skvělé první sérii mocinky moc těšili na druhou, si to samozřejmě nemůžou nechat zkazit a napálej tomu 4-5 hvězd. ()

mdf

Nařachaný strejda,to o něco více kosí než v jedničce,při soubojích,je i patrné,že se protivníka ani nedotkne atd.jinak je to přehlídka wrestlingových parádiček.Nikomu jsem nefandil,byli mi všichni lhostejní,tak jsem to tupě celé sjel,protože to bylo celé hodně tupé a poslední kapka byla,jak .drží to lehátko a frajer z terminátora do něj kope...a....,prosté céčková tupá zábava..... ()