Černá ovce

Black Sheep

Komedie

USA, 1996, 87 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,417,995Tržby Celosvetovo $-(11.12.2008)

• choze

Ještě horší než TOMMY BOY, na kterém se sešli Farley a Spade rok předtím a který rozhodně nebyl žádný zázrak. Penelope Spheeris sice natočila WAYNůV SVĚT (kde Farley debutoval ve velejší roli), ale taky ubohost BURANI Z BEVERLY HILLS a ani tentokrát se moc nepředvedla. Stejně jako v TOMMY BOYOVI je Farley za dobráckého smolařského blba a Spade za jeho jízlivého komentátora, jenže zatímco Farleyho fanoušci mohou být spokojeni protože tu tradičně řádí jako tajfun, můj favorit Spade se dvakrát neprojevil. Podprůměrný, nevtipný a úplně zbytečný komediální šit.(18.8.2006)

Průměrná komedie, u které se lze bez problémů pobavit, a to hlavně zásluhou Chrise Farleyho, jehož komediální talent se v devadesátkách rozhodně nezapřel. Film není žádným zázrakem, ale vděčné diváky si jistě zaslouží.(27.5.2009)

• igi B.

Uječená pitomost bez pointy, postavená na šaškujícím přehrávání tlouštíka Ch.F.... Blbé - snénáristicky, herecky, režijně... Chápu vcelku tu cílovou skupinu obecenstva, na něž jsou zaměřeny typické plytkosti tohoto typu. Celodenní rodinný výlet do nějakého gigamarketu je vhodno doplnit i o kulturní vložku. Tak si to užívejte - s debilním šašským dabingem obzvláště...(23.7.2006)

Chris Farley s image chodící ředkvičky, který je bratr úspěšného kandidáta na guvernéra. Problémem je, že je debil :-) . Pomáhá svému bratrovi ve volbách, ale všechno pokazí. O všechno se bouchne, na všechno řve, nic neumí ale má srdce na pravém místě. Je to taková ječící komedie, ale plně mne zabavila.(10.11.2010)

• - Kapela, ktorá hrá na koncerte, sa volá Mudhoney. (EleKtris)