Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (Netflix)

iXtr3m3

Celkom slušná komédia od Netflixu so sympatickým castingom. Kto tvrdí, že Wahlberg nevie hrať v komédiach, tak s ním asi nevidel komédie, pretože bol super nielen v Tedovi ale aj v Otec je doma, takže ja s ním nemám najmenší problém a to nehovorím o tom, že ho mám rád v každom filme, takže aj tu som sa tešil. Kevin Hart je síce ukecaný trpaslík, ale v komédiach mu to taktiež ide, napr. jeho Wedding Ringer je u mňa medzi mojimi najlepšími komédiami po prelome tisícročí. Ja som sa bavil. ()

petikacka

Jenom proto, že je Mark můj oblíbenec dávám 1*. Poslední dobou mám ovšem čím dál silnější pocit, že těch sraček ve kterých hraje, je už nějak moc. Za mě 30% ()

Flopik

Fakt som nečakal, že s týmito dvomi sa budem tak neskutočne nudiť. Na komédiu je to absolútne nevtipné, reálne som sa zasmial asi raz a raz trocha pousmial. Pozerá sa nato dobre ale to je asi tak jediné. Kým príde tá "šialenejšia" časť, ktorá má byť vtipná trvá to hrozne dlho. Koniec som už len preťukal na mobile.  Ak chcete komédiu, rozhodne vyberte niečo iné . ()

Rathalos

Kevin Hart to opat pekne rozpeckoval podla mojej chuti i rozosmial ma,k tomu sa pridal aj Mark Wahlberg,skvela hudba,zopar dobrych hlasok a je vymalovane,tento druh komedii sa mi jednoducho paci,cize je to jasne a nebudem okolo toho filozofovat...:-) ()

BOURQUE

Na Netflix dorazila ďalšia „komédia na víkend“ v podaní Kevina Harta. Teraz si Hart zobral k sebe Marka Wahlberga. Najväčším problém tejto B-čkovej buddy komédii, vedľa plochého a nemastného scenáru, je to, že chémia medzi dvojicou horko-ťažko funguje nejako len do poloviny príbehu.  Keď nie ste skalným fanúšikom Kevin Hart-based humoru a chcete nájsť „čas na seba“, tak budete musieť vybrať inú komédiu. Mark Whalberg v danom žánru dokáže podať oveľa lepšie výkony. P.S.: Po The Man from Toronto ešte slabší výstup od Harta. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Hapretor

Některé scény nechutné a trapné ... viz blbnutí v domě toho slizkého podnikatele, co prodává kartáčky a měl by být umístěn na psychiatrii za "obcování" se želvami ... za to jedna hvězda dolů ... jinak Kevin se pro tyhle role narodil a zvládá to velmi s přehledem, kdy si dělá prdel sám ze sebe a místy mi ten jeho styl opravdu sedne a díky němu se mi vylepší nálada ... většinou hudba, která mě nakopla ... měl sem chuť jít někam se zchlastat a zapařit s děvkama a dávat lajny koksu ... ale jsem pedagog ... takže jsem se pak probudil a radši šel opravit pár testů a napsat pár diplomů ... taky docela párty .. jupíííí ... Wahlberg klasa ... ale hodí se do vážnějších rolí ... měl tam být spíš Ryan Reynolds ... to by byla teprv nahláškovaná pecka ... ()

Olík

Kevin Hart už se asi momentálně usadil na trůnu pro černého komediálního krále (nebo alespoň pro první volbu u black and white dvojice)…..no, v tomto případě svoji pozici nepotvrdil. Takže Kevin Hart. K tomu k ruce dostane dost možná nejkomplexnějšího herce své generace Marka Wahlberga a autora kousků jako Fort je lotr nebo Zoolander….tohle mělo dopadnou mnohem lépe. Ale ono by to nemělo být o Hartovi nebo Whalbergovi, mělo by to být o humoru a já marně vzpomínám, zda jsem byť jenom pousmál. Nebál bych se použít otřepané „nemastné - neslané“ a nebo být ještě krutější a označit Čas na sebe za zbytečný. Necháme se překvapit, kdo další stojí ve frontě na Kevina a zda budeme mít větší štěstí, než méďův kámoš Marky Mark, protože jemu to pomalu uvadající kariéru určitě nepomohlo vrátit, tak kde byla dejme tomu před patnácti lety. ()

dalziel

Z toho námetu sa dalo vytrieskať aj viac, ale ušlo to .Slušný priemer. Nedeľný podvečer film úspešne vyplnil, takže som spokojný. Vidieť Seala bolo pre mňa príjemným prekvapením. Toho som tak 20 rokov nikde nevidel. ()

John80

Komédia o dvoch kamaratoch , ktorý sa stretnú po rokoch a rozhodnú sa pre divoké narodeninové dobrodružstvo 3* ()

Aleix

Zajímavý obsazení ,ale hloupý až na půdu. Netflix umí prodat každou kravinu ,jít na to do kina tak mě ty prachy a čas pěkně mrzí.. ()

Trixinka

Byla to taková dost chaotická komedie, rozlítaná od jednoho prostředí ke druhému - rodinný život, škola, volný týden (golf, grilovačka), účast na oslavě (divočina, vymáhání dluhu, oslava přesunuta k Sonnymu domů), pomsta Armandovi (postel, boty, želva), konflikt s manželkou a dětmi. Prostě moc témat, moc linek a žádná nebyla moc dotažená a promyšlená. Účel tento film ovšem splnil, zabavil mě po namáhavém dnu. Ale znovu jej vidět nechci. ()

JORDY

Kevin Hart se usadil na Netflixu a znovu ukázal, že mu nedělá problém vytvořit duo téměř s kýmkoliv. V tomto případě s Markem Wahlbergem, který mi tu přišel až překvapivě upozaděný. Na herce jeho kvalit nedostal příliš velký prostor ukázat své komediální schopni, které bezesporu má. Každopádně i tak je Me Time slušnou zábavou na volný víkend, která nevybočuje v trendu jiných Netflix filmů. 55% ()

Likan7

Vykastrovaná, většinou trapná komedie, která nebaví. Nemám na Harta nějakou averzi, Wahlberga mám celkem rád, ale je fakt, že Marky Mark překročil padesátku a jeho filmografie má čím dál horší zářezy. Čas na sebe by chtěla být prvoplánovitou komedií, jenže je to zase jen "další film od Netflixu". Nudná, většinou i trikově dost hnusná (ta puma!) podívaná, u který jsem se převážně cítil trapně za ty herce (nasereme mu na postel, wtf?). Hamburg před pár lety natočil skvělý Proč právě on?, ale vypadá to, že to byla náhoda...Me Time je srajda bez vtipu. ()

rublik05

Největší problém, který snímek Čas na sebe má, je jednoznačně to, že Kevin Hart opět jen hraje Kevina Harta. Spoustě lidí, a já to upřímně chápu, zkrátka vadí, že už několik let (nebo po celou dobu?) hraje jen a jen sám sebe, jeho role si jsou tím pádem podobné jak vejce vejci, jeho styl a humor je tudíž silně polarizující. Mě osobně Kevin Hart nijak zásadně nevadí, každý jeho nový počin si rád pustím, byť mi je pochopitelně už tak nějak předem jasné, co asi tak zhruba dostanu. Čas na sebe mě v tomto ohledu nikterak nepřekvapil, oba herci těžce sází na jistotu, chemie mezi nimi funguje, příběh je tradičně jednoduchý, tak akorát vtipný, má příjemnou atmosféru, má ale také bohužel pár hluchých míst. Hned několik scén mě upřímně pobavilo, něco se mohlo v pohodě vystřihnout, s celkem jsem každopádně spokojený. Letošní Muž z Toronta mě sice bavil o trochu víc, tak či tak je Čas na sebe sympatická nenáročná podívaná, dostal jsem přesně to, co jsem očekával, ani o chlup víc, zkrátka a jednoduše je to taková klasická „hartovina“. 7/10. ()

Psycho.R

Z jiného těsta to sice silně převyšuje, ale to neni žádná laťka. Ve skutečnosti jde o kladení klišé tohoto druhu komedie a postupné odškrtnávání toho, co tam chybí. Tentokrát vsak nevtipně, nudně a povinné nacpání gaye a lesby (vubec to nesouvisí s dějem, zkrátka se tam ty dve postavy objeví, aby rekli svoji sexuální orientaci a pak o nich neuslyšíte) je hodně násilně nacpané do scénáře. ()

papadoce

Chcete si nájsť čas na seba ? Tak nepozerajte Čas na seba a získate krásnych 103 minút. Akože zo začiatku to bolo občas úsmevné a človek čakal stále že sa bude rehotať do popuku až si možno ucvrkne, ale neprichádzalo to. Prvá naozaj lepšia scéna bola s pumou, ale jej záver bol nedotiahnutý akoby scenárista nevedel, že čo teraz s tým. Zvyšok filmu stál za starú belu. Napríklad scéna s korytnačkou, to malo byť akože zábavné alebo to tvorcovia chceli len dať divákovi šancu sa nenápadne vytratiť od obrazovky? A tak by som mohol pokračovať, jeden trápnejší gag než druhý. Úplná hitparáda trápnosti a nudy. Čo ešte by som povedal? No, jeden a pol hviezdy dám za Seala, lebo tá skladba je úžasná a za Halleluju od chalana, lebo bola na zimomriavky po celom tele. A hoc sa mi to trochu prieči, pol hviezdiny dám za tých pár vtipných momentov, ale priznávam, že celkovo dve sú už až moc, naozaj. 30%. ()

chesterko

Len jedna otázka. Na čo sa niečo podobné točí? Deväťdesiat minútová absolútne bez ducha prítomného scenára, bez humoru, bez akcie, chvála za Kevina. Tie jeho "tanečky" pred kamerou neomrzia. ()

Mark Wahlberg jako muž od rodiny

Mark Wahlberg jako muž od rodiny