Na smrtelné posteli přinutí matka svého syna, aby jí slíbil, že se nikdy neožení, což v něm zanechá mentální blok ve vztahu k závazkům vůči jeho přítelkyni. Nakonec se rozhodnou vzít se v Las Vegas, avšak mocný gambler se postará o to, aby muž prohrál 65 tisíc dolarů v pokeru. Nabídne mu, aby dluh splatil víkendem s jeho přítelkyní. Najednou se muž stává chorobně žárlivým a sleduje svoji snoubenku a jejího bohatého společníka, avšak upadá do léček, jak se jej gambler snaží zbavit. (TV Prima)

Sokkk_y

Dle mého hodnocení je tenhle snímek nejtypičtějším příkladem kategorie: "nepřekvapí / nezklame". Je to příjemná a nenáročná komedie s nádechem romantiky, jejíž děj nemá zbytečně složitou zápletku. Vše je protkáno jemným a trochu i ironickým humorem, který diváka pobaví, ale nedožene ho ke smíchu typu "ty máš epileptický záchvat?", za což jsem nesmírně u filmu tohoto typu rád.___ K hereckému obsazení bych měl výtku, a to Nicholase Cage. Tenhle herec není vůbec na komedie stavěný a ani se do nich nehodí. Naopak mi zde seděla má oblíbená Sarah Jessica Parker, jejíž výkon nebyl jedním z nejhorších.___ Sečteno podtrženo: Líbánky mají u mě lepší tři hvězdy (spíše 3 a půl), ale Nicholas to ztlačil na ty ***. ()

VanTom

Hloupoučká romantická komedie svůj potenciálně neotřelý námět využila jen ke střelenému bláznivému třeštění (NC se už tehdá pěkně vyřádil), nijak zvlášť vtipnému. Při bližším pohledu se všichni samozřejmě chovali značně pitomě, což mělo být součástí (pokerové, resp. pomrkávajícně "noirové") hry, avšak nedařilo se. Mladé SJP to tu ale opravdu slušelo. ()

Lukoboss

Taky vám to připomínalo snímek Neslušný návrh? Tak jenom pro srovnání: oba filmy se odehrávají v Las Vegas; v obou případech se mužská polovička daného páru zadluží, až to pěkný není; u obou se objeví starší osamělý milionář, který jim chce "pomoci" (ve skutečnosti chce samozřejmě tu ženskou); v obou případech se tomu ten pár podvolí, ale postupně si to začnou vyčítat a chtějí zpátky jeden druhýho; v obou snímcích hrají herečky, který nemám rád (D. Moore a S. J. Parker); tenhle film vznikl v roce 1992, Neslušný návrh 1993. Nicolas Cage taky zrovna neexceluje, takže není důvod dávat vyšší hodnocení. P.S.: ta pokerová hra byla hodně k smíchu, protože oběma hráčům přijde straight flush, u které je pravděpodobnost této herní kombinace (podle internetových zdrojů) asi 0,84%. To byl hodně velkej nářez!!! :D ()

wosho

Zcela všední americká romantická komedie, kde scénarista se pokoušel o hledání nových možností a moc mu to nevyšlo. Film jakžtakž zachraňuje jeho herecké obsazení. PS: Já prodal svou přítelkyni za láhev portského vína-byl to dobrý obchod, ale ona to nedokázala pochopit:-) ()

Paity

Jednoznačně nejslabší článek řetězu jménem Líbánk v Las Vegas byla Sarah Jessica Parker, která jinak hlavní herecké chlapské duo dost brzdila. ()

ThomasL

Průměrná romantická komedie. Cage nic moc, Caan nic moc, ale Sarah Jessica Parker byla neskutečně sexy. Jen mi přišlo docela divné, jak Caan pokaždé zjistil, kde se zrovna Cage přesně nachází a taky jak je možné, že by Cage při svém prvním seskoku padákem trefil úplně přesně místo přistání. No jo, ale ono to muselo mít romantický happyend. ()

GREGOIRE

Tři hvězdičky za havajského náčelníka a létající Elvise, jinak bída a utrpení. Tolik pachtění pro takovou „sexikrásku“?? ()

lukano

Docela povedený film o přílišném hráčském sebevědomí s tehdy ještě mladým Cagem a mladou Jessicou Parker a s odpovídajícími hereckými výkony. ()

alambert

Průměrná komedie, která ničím moc nepřekvapí. Ale díky Nicolasi Cageovi je podle mě dost vtipná na to, aby si zasloužila aspoň tak jednou být shlédnuta. ()

aslavey

Zasmál jsem se, podivil jsem se, uslintl nad Sarah Jessicou. Lehce podrůměrná komedie o penězích, penězích a o tom, že peníze jsou všechno. I když láska a skákání padákem samozřejmě zvítězí i nad nimi. ()

helloween93

Od filmu jsem čekal, že bude spíš komediálně laděný, ale byla to cukrárna. Námět je celý hrozně přitažený za vlasy a chování postav je dost nevěrohodné, jako aby S. J. Parker uvažovala po víkendu s Caanem o svatbě, to je hodně hloupoučké. Cage tu hrál celkem smolařského vola. Nudit se nebudete, ale vtipné to tedy není. 2* ()

Likan7

Občas sympatická, většinou nudná komedie s krásnou SJP a tragickým Cagem. Ten by si měl dát pěstí pokaždý, když vleze do komedie. Jediný štěstí je, že film je tak krátký, že Vám to uteče, aniž by jste se unudili k smrti. ()

Marty_v.S.

průměrná komedie, třetí hvězdičku dávám jen z úcty za svého, dnes 70ti letého kamaráda, paragána Tondu Mašků z Jirkova, kterej se k natáčení při své návštěvě v USA tak nějak nachomejtl a je jedním z Elvisů, kterej v závěru filmu skáče z letadla .. ať ti slouží zdraví parde, uvidíme se v hospodě ;) ()

HanSolo

Romanticko-bláznivá komedie, která díky svižné režii Andrew Bergmana a skvělým výkonům Nicolase Cage a Jamese Caana patří k tomu lepšímu, co bylo v 90. letech v tomto žánru natočeno. ()

fifox

Krásná Sarah J. Parker, výborný Nicholas Cage a dávka drsného elvisovského humoru dělá z tohoto snímku nadprůměrnou komedii. ()