3000 mil na útěku

3000 Miles to Graceland

3000 míľ na úteku

Akční / Thriller / Komedie / Krimi

USA, 2001, 125 min

ukázka úžasných herců ve zvláštních pozicích a rolích. Vidět Kevina Costnera v maniakální pozici je prostě zážitek navíc když přitom vypadá jako Elvis. Do toho tu Kurt hraje tvrďáka jakým prostě je a to krásně sedí do celého konceptu. Tvrdý film plný kulek a ukradeného balíku peněz. Ne každému sedne ale za herce v kostýmech Elvise to stojí:)(20.1.2011)

Příprava jak z Dannyho parťáků se zvrhne v Bonnie a Clyde,zlatý parabelly,dvouzásobníkový sapíky,do toho dvojníci dvacet let mrtvýho tlusťocha,Kurt je stejně Jeho,minimálně ,mladší brácha,mydlení se hlava,nehlava,děti,ženy,když sou marný,musí dostat co si zaslouží!A My way na závěr,já jsem spokojen!ELVIS LIVE!!(18.6.2009)

• Honza dAve

Kevin Costner si nas**al do bot ! Tuhle slátaninu hned tak něco nepředslátá. Začátek a konec filmu jsou naprosto hrozné pseudoakce s šílenými prostřihy a strašnou muzikou. Na prostředek se dá chvílemi koukat. A co uvidíte ? Courteney Cox ukazující vyhřezlé strings-gaťky (což v "Přátelích" určitě nebude :-) ), pár hezkých scenérií z Nevady a rozesměje vás možná JEDNA ! hláška dvou lasvegaských federálů. K tomu vám nakonec zahraje Elvisova "Such a Night" (závěrečné titulky jsou velmi pozitivní moment filmu) a v roli "přezbrojeného" ředitele kasina se objeví někdejší komerční swingový zpěvák a dnešní kasinový zpěvný trapák Paul Anka. A to je na film málo. Hvězdička z milosti.(24.10.2005)

• departed

Film, který se nesmí brát vážně, a to jakože vůbec. Závěrečný titulky jsou toho důkazem, tedy v případě, že vám trvalo celý dvě hodiny, než jste na to přišli. Kameramana a střihače vyrazit, za chytlavý skladby palec hore a za zajímavý rivalský duo taky. Ale jinak tahle elvisárna není ničím zajímavá. Ve zkratce jde vlastně o takový pozlacený hovno.(14.10.2010)

Ze začátku to vypadá moc moc slibně, jenže po ukrutný akci přichází vystřízlivění, kdyby film pokračoval v nastoleným tempu ze začátku, tak by to byl pěknej masakr, jenže se tak nestalo, sice to nějak moc nenudí, ale taky se moc neděje. Všechno to zachraňuje pěkně drsnej Kevin Costner, Kurt Russell už tak dobrej neni, ale pořád lepší, než nějakej neznámej herec a Courtney Cox je slušná. Když už se zdá, že film zůstane jenom u dobrýho začátku, tak naštěstí přijdou závěrečný jatka, který moje hodnocení zdvihnou o 1* nahoru, ale z tak slibného rozjezdu se dalo určitě dostat víc než jen trochu nadprůměrnej film(31.12.2005)

• - Kelly Carlson v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

• - Michael Zane (Kurt Russell) nosí hodinky značky Hamilton Pacer. (dyfur)

• - Murphy (Kevin Costner) v závere strieľa z guľometu Daewoo K3, ktorý je upravený tak, aby vyzeral ako guľomet M 249 SAW. (Jello Biafra)