Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  CRIME IS KING. Nepříliš zdařilá kopie Peckinpahova ÚTĚKU. Námět zněl slibně stejně jako obsazení, ale pokazil to poněkud slaboduchý scénář a Lichtensteinova tápající režie, která se snaží být cool, ale vychází jí to jen napůl a výsledkem je průměrné béčko. Film nikam negraduje, naopak rychle ztrácí dech, není tu žádná zapamatováníhodná scéna či hláška a akce je vysloveně zabitá. Kurt Russell a Kevin Costner jsou naštěstí dobří protihráči, obzvlášť Costner si užívá svého temného padoucha, a ve vedlejších rolích se tu objevuje dostatek hvězd a známých xichtů, aby se člověk nenudil. Škoda, že byl kvůli ratingu film značně odkrvaven.(10.10.2006)

 • v.indruchova
  ***

  Průměr se vším všudy. hudba není dle mého gusta, ale k tomu filmu se to asi hodí. Psoudo drsňácká věc. Ty kecy drsňáků jsou slabý, občas se usmějete. Jednoduchej děj, scénář. prostě to z toho cítíš. Přestřelky, výbuchy, vraždy to prostě nezachráněj i když to bylo efektní. K. Costner hraje bravůrně magory, měla jsme z něj husinu. Moc se nenachlámáte, jen najdete pár odlehčených scén. Russell není mým oblíbencem, na tu roli se moc nešikl. Kdo má slabej žaludek ať na to nekouká, násilné.(30.1.2014)

 • B!shop
  ***

  Nic moc, ale koukat se na to da. Prvni pulhodina je fakt vynikajici, svizna, vtipna a zaroven drsna, proste dobre skloubeny krimi s komedii. Bohuzel pak nastupuje silene nudna hodinka (ktera je navic spis komedie, nez krimi), zaplnena z vetsi casti dialogy a jedini kdo to zachranujou jsou herci, hlavne hodne hustej Kevin Costner. A pak zaverecnej desetiminutovej masakr, kterej je vybornej. Kdyby tvurci film zkratily tak o pul hodky bylo by to fajn, ale pri sve dylce 2 hodiny, precejen misty nudi. Skoda, z daneho nametu, hercu a slusne hudby by se moh udelat ucite daleko lepsi film, jen by to chtelo lepsi a napinavejsi scenar.(29.1.2005)

 • Hal_Moore
  ***

  Správnej, pořádně adrenalinovej filmík. Vynikající herecké obsazení v čele s charizmatickým Kevinem Costnerem a Kurtem Russellem. Courtney Cox to sluší a sexuální scény jsou ehm... ;) ...netradičně zajímavé. Kevin Costner by měl točit víc takových filmů, poslední dobou upadá v zapomění (vyjímkou potvrzující pravidlo je Open Range), scénář je sice banální až na půdu, ale gagy a akce to vysoce vynahrazují. Na večerní sezení u tv dokonalé.(29.12.2005)

 • mat.ilda
  *

  Neoriginální a nudná gangsterka. Costnerovi jsem nevěřila ani na okamžik gaunera a už vůbec ne Elvise (nebo opačně?), vím jen, že vypadal děsně v obou případech a role mu nesedla. Kdyby se mě jednou někdo zeptal, o čem film byl, vzpomenu si asi jen na to, že tam hrál Costner s Russellem, možná ještě na to, že Coxové to tam slušelo, ale jinak jsem si jistá, že moje paměť zůstane děravá jako sám scénář.(28.2.2009)

 • - Michael Zane (Kurt Russell) nosí hodinky značky Hamilton Pacer. (dyfur)

 • - Murphy (Kevin Costner) v závere strieľa z guľometu Daewoo K3, ktorý je upravený tak, aby vyzeral ako guľomet M 249 SAW. (Jello Biafra)

 • - Kelly Carlson v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace