CRIME IS KING. Nepříliš zdařilá kopie Peckinpahova ÚTĚKU. Námět zněl slibně stejně jako obsazení, ale pokazil to poněkud slaboduchý scénář a Lichtensteinova tápající režie, která se snaží být cool, ale vychází jí to jen napůl a výsledkem je průměrné béčko. Film nikam negraduje, naopak rychle ztrácí dech, není tu žádná zapamatováníhodná scéna či hláška a akce je vysloveně zabitá. Kurt Russell a Kevin Costner jsou naštěstí dobří protihráči, obzvlášť Costner si užívá svého temného padoucha, a ve vedlejších rolích se tu objevuje dostatek hvězd a známých xichtů, aby se člověk nenudil. Škoda, že byl kvůli ratingu film značně odkrvaven.(10.10.2006)

Průměr se vším všudy. hudba není dle mého gusta, ale k tomu filmu se to asi hodí. Psoudo drsňácká věc. Ty kecy drsňáků jsou slabý, občas se usmějete. Jednoduchej děj, scénář. prostě to z toho cítíš. Přestřelky, výbuchy, vraždy to prostě nezachráněj i když to bylo efektní. K. Costner hraje bravůrně magory, měla jsme z něj husinu. Moc se nenachlámáte, jen najdete pár odlehčených scén. Russell není mým oblíbencem, na tu roli se moc nešikl. Kdo má slabej žaludek ať na to nekouká, násilné.(30.1.2014)

Nic moc, ale koukat se na to da. Prvni pulhodina je fakt vynikajici, svizna, vtipna a zaroven drsna, proste dobre skloubeny krimi s komedii. Bohuzel pak nastupuje silene nudna hodinka (ktera je navic spis komedie, nez krimi), zaplnena z vetsi casti dialogy a jedini kdo to zachranujou jsou herci, hlavne hodne hustej Kevin Costner. A pak zaverecnej desetiminutovej masakr, kterej je vybornej. Kdyby tvurci film zkratily tak o pul hodky bylo by to fajn, ale pri sve dylce 2 hodiny, precejen misty nudi. Skoda, z daneho nametu, hercu a slusne hudby by se moh udelat ucite daleko lepsi film, jen by to chtelo lepsi a napinavejsi scenar.(29.1.2005)

Správnej, pořádně adrenalinovej filmík. Vynikající herecké obsazení v čele s charizmatickým Kevinem Costnerem a Kurtem Russellem. Courtney Cox to sluší a sexuální scény jsou ehm... ;) ...netradičně zajímavé. Kevin Costner by měl točit víc takových filmů, poslední dobou upadá v zapomění (vyjímkou potvrzující pravidlo je Open Range), scénář je sice banální až na půdu, ale gagy a akce to vysoce vynahrazují. Na večerní sezení u tv dokonalé.(29.12.2005)

• mat.ilda

Neoriginální a nudná gangsterka. Costnerovi jsem nevěřila ani na okamžik gaunera a už vůbec ne Elvise (nebo opačně?), vím jen, že vypadal děsně v obou případech a role mu nesedla. Kdyby se mě jednou někdo zeptal, o čem film byl, vzpomenu si asi jen na to, že tam hrál Costner s Russellem, možná ještě na to, že Coxové to tam slušelo, ale jinak jsem si jistá, že moje paměť zůstane děravá jako sám scénář.(28.2.2009)

• - Michael Zane (Kurt Russell) nosí hodinky značky Hamilton Pacer. (dyfur)

• - Murphy (Kevin Costner) v závere strieľa z guľometu Daewoo K3, ktorý je upravený tak, aby vyzeral ako guľomet M 249 SAW. (Jello Biafra)

• - Kelly Carlson v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)