poster

Holky z lepší společnosti

 • USA

  Uptown Girls

 • Slovensko

  Dievča z lepšej spoločnosti

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2003, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  *

  Přesně u takových filmů trpím a nejinak tomu bylo i tentokrat. Holky z lepší společnosti aneb "jak jedna naivní, tupá, bohatá a naprosto neschopná blondýna přišla o svůj majetek" je prostě jedno klišé vedle druhýho. Nic tady nefunguje, pokud se podíváme na škatulky komedie (ne, není to vůbec zábavné, spíš k pláči), drama (tak tohle je hodně velkej výsměch všem dramatům) a romantický film (tady by se snad se zavřenýma očima přelepenýma neprůhlednou páskou dalo ještě mírně přikývnout), musím se jenom chytat za hlavu. Tu jedinou hvězdu dávám za roli Dakoty Fanning a to malý prasátko. Tam to ale končí.(5.7.2010)

 • hlína
  *

  Nehorázně špatné herecké výkony srazili tuhle "emoční" blbost z výšin průměrných kravin na dosah dna podprůměrných kravin. Nezaznamenal jsem na tomhle filmu jedinou pozitivní zapamatováníhodnou scénu. Zapamatovatelné byly bohužel jen vrcholně trapné scény, ze kterých asi původně dle režisérova záměru měly čišet emoce...(4.1.2009)

 • misterz
  **

  Niečo pre romantické dievčenské dušičky, ja som síce snímok pozeral viac menej z donútenia, ale musím uznať, že na tej B. Murphy niečo bolo, škoda tak mladej a nádejnej herečky. Pár svetlých momentov mala aj D. Fanning, hlavne zo začiatku, keď sa obe ešte len spoznávali. Potom už film upadá do ťažkej rutinnej nudy, z ktorej vyslobodí až koniec. Podpriemer. 40/100(12.11.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $37,182,494Tržby Celosvetovo $44,617,342║ Najprv som rátal len z nejakou ďalšou umelinou a tak som to ani nejak nechcel pozerať, no a škoda lebo som to tým pádom nezačal pozerať od začiatku, a tak ma to postupne celkom začalo baviť, kvôli pojašenej Brittany Murphy a moc vážnej Dakote Fanning, dej už moc okukaný ale tie dve to držia na nejakej znesiteľnej úrovni, zatiaľ to beriem ako príjemný priemer, uvidím keď sa k tomu dostanem ešte raz. Pri konci to prinesie aj emócie. /65%/(19.7.2008)

 • Gemini
  **

  Předvídatelná a k tomu ne moc vtipná Roman Tyčka komedie s rádobyslzavými momenty, ve které opět Brittany Murphy vypadá jako fest vyžilá princeznička na bále a Dakota Fanning jako nezdravá kostřička, která to bude mít v životě hodně těžké. Jeden z těch filmů, na který se začnete dívat proto, že nikde jinde nic nedávají, a dokoukáte ho jen proto, abyste se přesvědčili o tom, že po těch letech už máte docela dobrý odhad:) 40%(20.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace