Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

kloubich

Díky tomuto seriálu jsem přežil biologii bez učení až do maturity. Můj tříletý synovec si začal rád a pravidelně čistit zuby, stačilo mu pustit epizodu Ústa a zuby, kde bacili rozbíjejí zub sbíječkou. ()

hiroito

Jako dítě jsem tento seriál doslova hltal. Myslím si, že je velmi správné dělat dětské pořady aspoň trošku naučně. ()

Werca86

Tenhle seriál nám pouštěli ve škole na hodině přírodopisu. Pro děti, mládež a i dospělé je velmi poučný a zajímavý. Hlavně není nudný, takže pobaví a přitom i naučí. Tenhle seriál se opravdu povedl. ()

happy.lenulka

úžasný seriál. :-) učila jsem se podle něj biologii na maturitu :-)))) A dala jsem to za 2. :-) prostě asi nejhezčí dokument pro děti ;-) ()

Mrtvobog

Paráda, takto hravou formou podať biológiu by som bral aj na strednej. Ešte to mám dakde na starej VHS-ke, teda snáď. Ale pravdu povediac, keď prišlo na rozprávky môjho detstva, tak toto mi vždy z pamäte vypadlo. ()

Tomulka

Výborně natočený seriál, který děti humornou a zábavnou formou také trošku vzdělává. Pamatuji jak jsem to hltal a musím přiznat, že i dnes mi přišel seriál zajimavý. ()

uprchlice

Další poučný díl od francouzských tvůrů. tentokrát mi pomohl v biologii i když ta mi nikdy moc problémy nedělala. ()

baroko16857

Tento seriál mám opravdu rád. V dětství na mě dosti zapůsobill a byl také jednou z příčin, proč jsem se později stal lékařem. ()

Martin819

Stejně jako celá série je svým zpracováním perfektní a nezapomenutelná. Vždycky mě dokázala pobavit, ale dodneška jsem si vědom, že některé věci si opravdu pamatuji díky tomuto seriálu. ()

Tomik9

Skvěle zpracovaný poučný animovaný seriál, u kterého se bavíte a navíc se i něco nového dozvíte. Pamatuji si, že nám to občas pouštěli i ve škole, jak řekl Komenský: "škola hrou" ()

mcamino

Pro děti super, vlastně i dospělí se můžou spoustu věcí přiučit o lidském těle, dokonce i profesorky na gymnáziu to zařazují do obsahu učiva. 5* ()

Carne.Silver

Musím říct, že je to velice krásně zpracováno.Jako malá jsem se strašně moc ráda dívala a hltala každé slovo.Když jsem byla nemocná a jedla vitamíny a ovoce, vždy jsem si díky tomuto seriálu představovala, že do svého těla posílám obrovskou armádu, která je připravena zaútočit na bacily a bitvu vyhrát. ()

Copter odpad!

WTF?Tahle píčovina má 91%?Napadá mě dost skvělých filmů,co by si zasloužili tohle hodnocení a ne tahle sračka.Když jsem byl mikrózní kid, viděl sem to v telce,nelíbilo se mi to a nudilo mě!!!10% ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč