Na rozdíl od Dobrý čtvrti tohle taková sci-fi není. Heřmánci zůstávají naivní jen na poli základní myšlenky bezproblémového přátelství v rámci celého sídliště. Vše ostatní odpovídá, což si dost pochvaluju, protože moc jiných seriálů o mém dětství natočeno nebylo ;)(29.10.2010)

Na tento seriál se vždycky rád podívám, protože jsem taky vyrůstal na sídlišti. Sice u nás nebylo takový množství bahna a všudypřítomný bordel ale takhle podobně to prostě kdysi bylo. Viz Panelstory, ale to jsem ještě zaplaťpánbůh nebyl na světě. Kvalita dílů je na stejné úrovni. V žádném případě zde nehledejte strhující herecké výkony. Prostě taková průměrná oddechovka, u které zavzpomínáte na dětská léta. Faktem je, že dneska už to takřka nikoho nechytne. P.S. Květa Fialová a její zabouchnutý dveře od balkonu, z toho jsem vážně nemohl :-)(14.11.2012)

• veronikav

I jako sběrač všeho staršího a českého -musím napsat ...NE :-( Tohle už vidět nemusím :-((23.8.2011)

Tak toto je tak zlé až sa mi to začalo páčiť. Zvykol som si na často divne sa správajúcich a škaredých hlavných hrdinov, ktorí sú mi možno práve preto sympatickí. Na nevľúdne sídliskové prostredie a teplákové súpravy z 80. rokov. Zmieril som sa s úbohým kŕčovitým scenárom, za ktorý by dnes autorovi hrozil vyhadzov z FAMU. Po jednom diely som si vravel ako to, že tento brak prešiel barandovskou (auto) cenzúrou? A keď som videl rok výroby 1990, povedal som si pozor, dobre že to urobili. Lepšie chabý pokus o zachytenie reálii odchádzajúcej epochy ako žiadny pokus. Dobre, že to natočili!(3.8.2011)

• Cival

Tohle ja fakt síla! Žánr spíš science-fiction!(27.9.2003)

• - Seriál byl natáčen na pražských sídlištích ve čtvrtích Horní Měcholupy a Petrovice. (navabaca)