Rosnička Andrea probudí v moderátorce Radce nevoli, když komentuje dobu, kterou tráví maskérky jejím líčením. Napjatou atmosféru se snaží urovnat Radčin kolega Cyril, který věří, že všichni na pracovišti mohou být kamarádi. Jenže dámské rozbroje nejsou jedinou nepříjemností. Vedení tlačí kvůli klesající sledovanosti, což se Radka i Cyril snaží vyřešit každý po svém. Když dvě minuty před začátkem vysílání Andrea zjistí, že nemá ovladač na posunování obrázků o počasí, a produkční Alžběta nemůže najít prvního ranního hosta, mohlo by se zdát, že v plánovaném čase pořad nemůže nikdy začít. Opak je ale pravda, jen se zkrátka začne jinak, než se původně mělo. (Česká televize)

jungewolf

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už 1.díl (ČT 1, pondělí 9.1.2023, 22.05) mě odboural : 4,5 - 5 * a 76 % . Těším se na další . Výstižnou, proto velmi vtipnou postavu bezdomovce Luboše si střihnul Roman Slovák /kdysi hrál v Brně, v Divadle Husa na provázku=DHNP/. Maskérku Dádu zase stálice brněnské divadel.scény Ivana Hloužková a Máru,šéfa osvětlovačů Vlad.Hauser,dlouholetá hvězda DHNP. No a další vynikající brněn.herec J.Kolařík coby otrlý profík - režisér tomu dává grády. A k tomu J.Pavlica hrající sám sebe. Jedna mňamka za druhou.... . Snad budou další díly stejně dobré . ()

Bebacek

Jakkoliv nemám problém s nekorektním humorem, ten, který je přítomný v novém seriálu Jana Prušinovského, je hodně za hranou. Překvapuje mě, že Česká televize v době krize a škrtů dovolila mířit do svých vlastních řad a devalvovat práci lidí, kteří každý den připravují ranní talk show. Nepochybně se dotýká realistických aspektů (podivínští hosté, stávkující maskérky), nicméně fatálně opomíjí zásadní roli scenáristů a dramaturgů pořadu, které, jako by ve světě veskrze trapných skečů pod vedením Jana Prušinovského neexistovali. ()

salahadin

Takže doporučuji na krevní transfúzi, skupina 0- a pořádný průtok, protože je to zatím strašlivě bezkrevný počin. Prušinovského rádoby furiantský humor nemám rád, tu a tam se zdvihl koutek, ale jinak nuda v Brně (hahaha - no tak, smějte se!). Chudák Pavlica aneb stokrát opakovaný vtip se nestává vtipem. Sympatická Zuzka Zlatohlávková, ta mi přišla jako jedná vtipná. Hovno v kabelce - měl jsem dojem, že máme už na víc co se týče humoru. Asi nee ()

Adam Bernau

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pušinovský a ČT studio Brno, to je mnohoslibná kombinace. Takže zatím zklamaní a dojem samoúčelnosti. Hlavní zápletka s psím hovnem v kabelce je, aspoň pro první díl, v němž se ještě neznáme s postavami, nesnesitelně blbá a Fleret v ústech každé postavy při seznamování s Pavlicou čím dál otravnější. Vše zachraňuje sám naslopaný Pavlica a dvojice mladých zvukařů. Nepochybujte o tom, že fakt, že část technického personálu zde představuje vyšší ligu kulturní úrovně než kreativní pracovníci, se zakládá na reálných pozorováních. Postavy i jejich herci se mi vesměs líbí, Mucha nezklamala a těším se, že v dalších dílech dostane víc prostoru. ()

Olík

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu jsem měl poslední roky se scénáři Jana Prušinovského problém a ani všeobecně kladně přijatý MOST! na tom moc nezměnil. Po zhlédnutí první epizody nového „ranního“ seriálu jsem nabyl pocitu, že by naše vztahy mohly být opět narovnány…..i když neradno počítat Muchy před zavěšením mucholapky. PS: pan Pavlica vynikající. ()

• Muž, o kterém vypráví v zákulisí houbař během chvilky, kdy mu Pavlica krade slivovici, skutečně existoval – jmenoval se Václav Hálek, byl nadšeným houbařem a na houby skládal symfonie. (honajz)