Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mirkovi se rozpadne dlouholetý intimní vztah, což vyděsí především jeho kolegy. Jak teď bude v klidu režírovat? Nabízí se jedna možnost, jenže jiná, netušená, ji předběhne, a tak se napětí mezi převážně ženským osazenstvem Dobrého rána zase o trochu zvýší. Cyrilova prohlídka u proktologa neproběhne tak, jak předpokládal. U Mirka ale jeho náhlá indispozice nenajde slitování. Mirek hřímá, že za Ostravu, kde studio zatopila pověstná chemická břečka zvaná Pomáda, se vysílat bude za každou cenu. A tak se zoufalý Cyril musí spolehnout na rady kuchaře Slávka a nafukovací kruh. Mirek mezitím upustí páru a chce vyjít Cyrilovi alespoň částečně vstříc. Nakonec ale Radka musí vytáhnout svou pověstnou kápézetku, jinak by Cyril přenos nepřežil. (Česká televize)

(více)

Recenze (24)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatim nejlepší díl, přitom paradone založený na sexuálních a fekálních narážkách, ale je vidět, že i s tímto tématem se dá potenciálně dobře pracovat, a ne jen prvoplánově prdět, zvracet apod, jak to dělají jiní tvůrci. Musim říct, že za chudáka Cyrila mě fakt fyzicky bolelo. Celkově ta hlavní trojka to zatím dost táhne, ostatní postavy spíš tak do počtu. Camea Lábuse a Jiráka opět k ničemu, aspoň Halina to v závěru potáhla. ()

fafejt001 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třeti díl mne dorazil  o tém hemeroidu . To je spíše pro mladé diváky, kteří jsou zřejmě " intelektuálně "  na výši.  Proč se točí takové kraviny. ????? Mohlo to být vtipné i bez těch pičí, orálú atd. Nejsou na to lidi  , kteří jsou schopni napsat solidní příběhy.Herce na to máááme, kurde.    TOŽ dobró noc  , Brno. Za mne ztráta času. ()

Reklama

Rene.Artois

všechny recenze uživatele

Ne, že by to nebylo vůbec vtipné, ale stále je tam poměrně dost hluchých míst a humor je na mě až dost hrubozrnný. Připadá mi, že nejvíc si ten seriál užívají televizáci, tedy ti, kteří nejsou uražení. Znalost prostředí by rozhodně nebyla na škodu, většina běžných diváků asi všechny nuance úplně neprobere. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako takhle, já se fakt chtěl pohoršovat nad tou sázkou na fekální humor, kdy se zase ve veřejnoprávní řeší něco s análním otvorem, tentokrát hemeroidy. Jak laciné, jak primitivní, ale ... já celou druhou polovinu brečel smíchy a za to že mne něco takhle rozsekalo musím dát hvězdy a za Jů a Heleho nadsadím 5*. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama