Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jino
  **

  Většina filmu je nuda. Záporáci v podobě bandy pitomců, kteří po celý film jen kecají a střílí do terčů jsou jen k smíchu. Scénář je děravý jak cedník, líp na tom nejsou ani některé dialogy mezi Clintem a tou kudrnatou buchtou. 40% za Clintovy srandičky s převleky, za Jima Carreyho a za Geoffreyho Lewise.(22.9.2009)

 • bou:ou:ou
  ***

  Zkušený lovec lidi a fanoušek kostýmových rolí (Clint se několikrát převleče, aby hrál roli v roli) má splnit jednoduchý úkol: chytit uprchlou ženu propuštěnou na kauci. Film je to dlouhý a ke konci obdivuhodně hloupý. Co mu musím vytknout je absence konce. Očividně se počítalo s úspěchem a potažmo druhý pokračováním. I přes jeho délku (film má 122 minut) se nepodaří eliminovat hlavního záporáka, zakrslíka, jehož pohled i hlas mají rozsévat smrt. Místo toho od první chvíle vyprskáváte smíchy, kdykoliv se objeví. Různých nelogičnosti a drobných hlouposti se tam najde více. Film mě kupodivu chvílemi bavil, ale musíme si přiznat, že to není příliš dobrý kus. Hlavní dvojice přesto funguje dobře a scéna s J. Carreym je neskutečná. Drama/komedie/akční: souhlas, ale chtělo to podstatně lepší tmel. Tri hvězdy.(29.5.2009)

 • KasparekZabijak
  *

  Kdyz uz nevedel kudy kam, skocil po hlave do zanru akcni - komedie a byl to skok do toho nejvetsiho hovna, ktery se mu v kariere povedl. Prostinky pribeh jedne ultimatni a totalne nesympaticke kravky, ktera v odporne ruzovym cadillacu prcha pred svym krupanskym manzilkem a partou jeho stejne krupanskych spolubojovniku je pruser od zacatku do konce. Prepalena stopaz, zadna akce, jen zmar a nuda. Clint je pro me hrdina a z milosti tu jednu hvezdu dostane, ale notne mu pomohl Jim Carey v parvterinovy rolicce jednoho z napodobovacu Elvise a fakt, ze jednomu z tlupy buranu - zaporaku z pod bundy vycuhuje triko Iron Maiden. A to je na film s panem Eastwoodem straslive malo.(13.11.2016)

 • Rocky62
  ***

  Naprosto nulová snaha o vybočení z akčního standartu. Van Horn jede rutinně ve své zaběhnuté koleji a je to sakramentsky znát. Tato chyba je bohužel umocněna do nebe volající demencí záporných postav, jejichž inteligence je mnohem nižší, než IQ retardovaného šimpanze. Příběh je v podstatě vývar z vody. Totálně předvídatelný a zdůrazňující, že mozek může být během projekce mimo provoz. Pár úsměvných momentů je zde k nalezení, ovšem nijak zásadních. Spleť akční krimi komedie s žánrem road-movie. Nic víc, nic míň. Jednoznačně nejslabší článek v Eastwoodově filmografii.(19.8.2013)

 • Pepinec
  ***

  Mít takový cadillac, ať si je klidně růžový. Film není nejhorší, klasická Eastwoodovina, kterou si sám netočil. Dojem kazí jen naprosto katastrofální gang banditů, které by inteligencí všechny dohromady předčilo i to batole, z něhož se nakonec stala pointa. No, a pak tu máme ještě dvě klasiky. Nova Cinema se znovu projevila jako negramotná hyena a dovolila si ustřihout titulky. Napadají mě jen sprostá slova a sečné zbraně. A druhá záležitost; mandes ztrácí další kolo, neboť ´Tédvojka´ opět jako jediná přispěchala s nevyčíslitelným příspěvkem. Konec hlášení.(12.10.2011)

 • - Ve filmu si lze všimnout malé role tehdy ještě neznámého Jima Carreyho, který zde imituje Elvise Presleyho. (ClintEastwood)

 • - Ve Velké Británii vůbec Růžový cadillac nepřišel do kin a byl prodáván rovnou na VHS kazetách. (ClintEastwood)

 • - Růžový cadillac se natáčel od října 1988 v Nevadě a v severní Kalifornii - v rodném kraji Clinta Eastwooda. (ClintEastwood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace