Niflheim

90 %. Třebaže se scénář pohybuje v trochu odlišné oblasti, prakticky od začátku na mě dýchala atmosféra Velké ryby, především jakousi dospěláckou pohádkovostí. Stejně jako Burtonovo mistrovské dílo, tak i Galeova labutí píseň rezonuje především díky hravému a chytrému scénáři s řadou humorných i ironických momentů, které jsou v příběhu nezřídka kauzální. Patetické, ale v žádném případě laciné či povrchní... Jedna z nejlepších Oldmanových rolí. ()

wege

Měl jsem to na seznamu must see asi 15 let než jsem k tomu dostal. Zestárlo to, a je to na tom docela vidět, nicméně pořád je to neskutečně zajímavě zpracovaný příběh o hledání sebe sama. Je to skvělý nápad, má to skvělé a skvěle zahrané postavy, má to super atmosféru. ()

luthy

Tak toto bola jazda! Skvelý film, roadtrip ako sa patrí, ani sekundu som sa pri tom filme nenudil. Cesta do Denveru je dlhá a kľukatá, stojí za to si ju prejsť. Keď si niečo praješ, je dosť možné, že sa ti to splní aj keď to už nečakáš. Za mňa najvyššie možné hodnotenie 5/5 ()

bossy odpad!

Doufám, že toto bylo poslední zklamání ze strany této internetové stránky, podle doporučení jsem se na tuto kravinu podíval, ale víc průhlednej film jsem snad neviděl, slovy červeného trpaslíka - bylo v tom asi tolik překvapení jako v seriálu Nečekané příběhy. P.S. Nechápu jak do tohoto projektu zatáhli Michaela J. Foxe, Oldmana a Lloyda, asi jim vyhrožovali smrtí ()

Fanak

No, možná jsou 3* trochu přísné, ale je to rozhodně nejlepší tříhvězdičkový film, co jsem viděl. Trochu problém je to, že patří mezi filmy, které už podruhé, zbaveny kouzla překvapení, nezaujmou tak jako v okamžiku prvního setkání, kdy ještě nevíte, co čekat. Jinak je to ale skvělý oddechový film, vtipný i romantický, nenásilně poučující a hodně překvapující. Gary Oldman je rozkošný, minirolička Kurta Russela nepřehlédnutelná. Hlavní ovace však patří bezesporu scénaristovi. Ačkoli se asi O. W. Grant nestane součástí americké mytologie:-), najde se jistě hodně Američanů, kteří se vydají hledat onu kouzelnou dálnici. Docela rád bych se připojil. ()

Prankster

Ty jo možná to byl jen můj pocit, ale ten film byl tak strašně příjemně nevyzpytatelný... Prostě paráda. Pár scén bylo až krutých a taky dost poukazujících na realitu že to bylo a geniální. Prostě hodně zajímavý a podařený kousek... ()

Varangian

Moooc se mi to líbilo. Dokonce mi to pomohlo s nadhledem rozdýchat jednu nepříjemnou životní situaci. Přesně tímto se honosí tento film - nadhledem, příjemným smyslem pro humor, trochou přijatelného moralizování a ironie. So, who wants to find the perfect fuck? :D ()

monikka87

Sľubný začiatok ma navnadil, cesta po Interstate 60 tiež obsahovala zaujímavé momenty, ale po skončení filmu som sa neubránila pocitu, že išlo o len originálne natočené klišé... Nakoniec 3* (zdá sa mi to tu trochu nadhodnotené). ()

Borecz

Kdybych měl tento film ohodnotit jedním slovem, zvolil bych "překvapení". Byl jsem překvapený, jak se z takového nenápadného filmu může vyklubat bezvadná (a to doslova) podívaná. Byl jsem překvapený, že film může být zábavný, zajímavý, dějově bezchybný, k zamyšlení, svižně ubíhající, originální a že může zanechat tak silný dojem. Nevěříte, že tohle všechno může obsáhnout jediný film? Pak se na něj podívejte, možná budete překvapeni ;) ()

Pavel_Pan

Velmi příjemný kus zábavy od mých oblíbených autorů. Navíc s nevtíravým, přitom kritickým ztvárněním jistých modelů amerického života: ujíždící a právnická komunita. Takže jsem filmu odpustil nemastného neslaného hlavního představitele a zabití M.J. Foxe hned na startu. ()

macetoma

Takové nenápadné a přesto zajímavé dílko. Nutí Vás to totiž přemýšlet o tom co jste a co tu děláte. Film se dotkne snad všech citlivých problémů dneška. Nevím, kolik byl rozpočet tohoto filmu, ale tržby musely být o hodně větší. Důkaz, že i dnes se dá natočit zajímavé "road movie" s jedním červeným autem, slušným scénářem a dobrými herci. Určitě příjemné překvapení a dá se to vidět i víckrát. Dávám 5 hvězd. ()

Ravic

WOW!!! Naprosto skvělý inteligentní snímek, který pobaví a donutí se zamyslet nad životem jestli to co děláme je opravdu to co chceme dělat. ()

4k7

Hej osmičko, jaká byla tato komedie? - "Odpověď je nejasná, zeptej se později" Bezva, protože teď by se mi nějaká rada hodila. Místama to bylo docela dobré, jindy zase blbost a nuda. Byla to spíš taková pohádka s dobrým nápadem. O. W. Grant dokázal s lidma dobře vyjebat... to je tak, když si každé přání lze vyložit více způsoby. Jenže to herecké obsazení... nesympatická Amy Smart a přeslazený James Marsden, to moc dobrý nápad nebyl. Takže víc jak 2 hvězdičky dát nemůžu, i když bych chtěl ()

Pharlap

Zajímavý nápad na irsko/amerického "skřítka" O. W. Granta :-) Ale bohužel celkovým provedením a hereckými výkony, podle mne, jen průměrná komediální road movie. ()

Queendom

Jistý kouzlo se tomuhle originálnímu kousku upřít nedá, Oldman je přímo k sežřání. Ale prostě jakmile to smrdí mystery, v drtivý většině mě to nechá chladnou. Kocoure, sorry:) Neni to můj šálek čehokoliv. ()

Cikinko

Masterpiece. Zo začiatku divák nevie do čoho sa púšťa , ale diaľnica 60 postupne ukazuje svoju pravú tvár :) Príbeh s "jedlíkom" na jedničku. Skvelý scénar a nechýbal smiech. Nie je dôvod nedávať plný počet. ()