Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

Plechpetr

Kazma prodloužil svojí šou na stopáž průměrného filmu. Film jako takový je za mě super. Spoustu z Vás píše, že se děj v covidové části zasekne a už nefunguje. Za mě to jede pořád stejně. Humoru je tu požehnaně a já jsem se královsky bavil. Upřímně doufám, že i tohle má vyšší smysl, než jen šou pro lidi a za účelem prachů. Myslím, že nakonec všechny ty prachy protečou přes nadace na smysluplné léčby. 22 míčů by se mě teda hodilo a jsem zvědavý, kdo, jestli vůbec někdo, je odveze domů... Tak bohužel. ()

Harry_

Kritika snímek nesnáší, tady na CSFD se hodnotí ode zdi, ke zdi, takže místním výsledkem je průměr. Je mi to jedno, každý kdo viděl jeho akce na streamu, věděl, do čeho jde. Je to Kamilův egomaniacký sebeportrét na pozadí lupičské komedie s prvky lovestory, sociálního inženýrství a ne příliš častým, ale také ne originálním, přesahem do reality.  Lidé chodili na Dannyho parťáky, Podfukáře, tak proč ne na Kazmu jak podojí Fortunu? Na české poměry jsou jeho akce bombastické a nikdy nevíte co je prank a co ne. Občas tam přidá nějakou charitu, asi aby si vykoupil svědomí. Proč ne? Řada lidí nedala nikdy nikomu nic. V Česku je kritika založena hlavně na závisti. Šel jsem na delší odlehčený Kazmův stream a dostal jsem ho. Skvělá kamera, uvěřitelní herci, výborně sestřihané a grafickými fintičkami vyšperkované narcistické béčko, kde děj je druhotný, téměř celý smyšlený a k tomu jsou přidány nápovědy na spotřebitelskou soutěž v realitě. Na miliondolaru_cz jeho akce/prank pokračuje a vidíte frontu lidí u trezoru s milionem dolarů i v noci. Komu se tohle povedlo? Není to klasický film, ale o tomhle počinu se bude ještě dlouho mluvit. ()

tomik99

Původní pořad „Onemanshow“ jsem měl velice rád, neboť se jednalo o něco nevšedního a originálního. Celý projekt pěkně vstoupal, až se dostal na pomyslný vrchol s „Prostřenem“, a samozřejmě překonávat vrchol už jde jen stěží. Na film jsem vyrazil až po velké mediální masírce a prsknutím pomyslné bubliny, tudíž jsem měl hodně umírněná očekávání. Co k filmu tedy říci? Natočeno je to krásně, na české poměry světově. Výborný střih, dobrá práce se zvukem, úžasný výběr hudby, povedené efekty a vlastně celá produkce je na nadprůměrné úrovni. Stále se nemůžu smířit s tím, že je to film, kde Kazma opouští svou oblíbenou realitu show a dává nám něco předpřipraveného, leč to může (a také nemusí) být založeno na pravdě. Až na konci filmu člověk pochopí, proč jsme se dočkali právě filmu. A já vlastně to Kazmovo vysvětlení žeru. Někdy v životě nedostaneme druhou šanci a už vůbec ne vysvětlit někomu něco podstatného, jak tehdy věci byly. Pokud byl tedy záměr natočit film jako jakési dovysvětlení věcí minulých své bývalé lásce, jsem s tím naprosto v míru. Některé herecké výkony sice trochu skřípají, ale kluci se s tím poprali na můj vkus dobře. Ruku na srdce – jaký „neherec“ dokáže podat takovýto výkon? Vždyť i někteří naši herci předvádějí naprosto směšné výkony a to jsou na scéně přes dvacet let. Skákání z reality do filmu působí malinko rušivě, ale sám nevím, jak bych to lépe udělal. Film má své opodstatnění a obhájil si u mě svou existenci. ()

anitae

Kazmu nesleduji, ale tohle jsem chtěla vidět. První třetina fajn, další k tak k přežití a ke konci mě to vyloženě nebavilo. Zbytečně sprosté, místy trapné.  Za mě dokonalý marketing, zážitek v kině nic moc a blbý pocit, že jsem se nechala nachytat:) ()

Queb

Pro mě asi poslední „šance“ kterou jsem Kazmovi dal jako tvůrci. Jeho tvorba je upadající jak kvalitou, ale za mě hlavně „myšlenkou“. Předtím jeho věci byly o tom, že „podělával“  něco neurčitého – nějakej systém, nějaký „organizace“ atd… a teď prostě podělává svoje diváky a fanoušky. Za mě ztratil veškerou „důvěryhodnost“ jako autor, nedá se už absolutně věřit, co je pravda a co je lež nebo podělávka na svoje vlastní diváky. I jako film samotný to nebylo nic o čem by jste psali domů. ()

FeriusParfax

Spoiler. Konalo se velké překvapení. Nebyl to odpad, jak jsem čekala. Většina filmu se točila kolem vysvětlení a ukázky Kazmových vtípků či intrik a kolik práce za tím vším je. Kazma rozhodně není moje krevní skupina, ale nelze mu upřít jeho obrovský talent na marketing, vydělávání prachů a umem vodit si lidi jako loutky. Film byl velmi zajímavě, vtipně a hravě natočen. Na to, že jsem o jeho projektech téměř neslyšela mě to fakt chytlo. Moc jsem nepochopila vyústění a vsuvku, že to celé dělal vlastně pro svoji přítelkyni… dovolte, abych se zasmála. On prostě tímto nespoutaným životem očividně žije. Celou stopáž byl sám sebou a vůbec jsem nepostřehla, že by cokoliv hrál. Jakmile ale začal povídat a hrát na city, tak šlo jeho hraní do kytek. Velmi příjemné překvapení. Možná i časem zvednu hodnocení, protože jsem se opravdu nenudila snad ani minutu. Je to opravdu mistr ve svém oboru. ()

vojan9 odpad!

Přes velice očividnou lež jak to bude samozřejmě exkluzivně jenom v kinech, musel pán který si téměř ve 40 letech říká Kazma Kazmitch, vypustit tento výtvor i na Netflix protože prachy nesmrdí. Zkusil jsem, splnil moje očekávání, velký cringe a ostuda že někdo takový dostává jakoukoliv mediální pozornost. Sledování shopaholic adel vám přinese větší kulturní zážitek. ()

NorseSword24

Nápad to nie je zlý a celý priebeh deja bol pekne premyslený, rovnako tak mali premyslené ako brutálne zarobiť. Z hľadiska filmu to je jednoducho slabé. ()

rublik05

Jednoznačně se jedná o jednu z největších, ne-li největší českou filmovou událost tohoto roku, kterou si prostě nešlo nechat ujít, ačkoliv jsem se velmi divil, že se nám vůbec podařilo sehnat nějaká (dobrá) volná místa na premiérové promítání, když většina kinosálů byla vzhledem k mimořádně velkému zájmu diváků dlouho dopředu zcela vyprodána. Do kina jsem šel s vlastně docela jednoduchým očekáváním, a sice že mi bude bohatě stačit, když mě film pobaví. Byl jsem tak trochu preventivně skeptický, abych se vyhnul případnému zklamání. Žádné zklamání se však, díky bohu, nekonalo, naopak. Kazma si tentokrát připravil opravdu spektakulární podívanou, která zajímavým způsobem míchá fikci s realitou, de facto přehrává údajně reálné situace, reálné dění, vše je podpořeno velice kvalitní filmařinou, pěkným vizuálem a fakt velkou porcí humoru. Výhodou je také to, že se po celou zhruba hodinu a půl neustále něco děje, hluchých míst je skutečně minimální množství, týkají se především jisté romantické části příběhu, která mi přišla místy trochu klišoidní, naštěstí se ale jednalo pouze o několik málo krátkých momentů. Z výsledku jsem byl mile překvapen, pobavil jsem se opravdu královsky, příběh mi přišel zajímavý a dobře zpracovaný, prakticky tomu nemám moc co vytknout. Nešlo si nevšimnout zdejších velice kritických recenzí, krásně to mimochodem oglosoval kolega Vikta (!), díky kterým jsem nucený film o pár procent lehce nadhodnotit, jelikož si myslím, že si takovou vlnu kritiky opravdu nezaslouží. Tak či tak jsem s ONEMANSHOW: The Movie nadmíru spokojený. Dobrá práce. Viděno v kině 17.8.2023. 9/10. ()

marek86

Film absolutně nelze hodnotit jako film, musíte znát souvislosti tvorby Kazmy a kdo je zná, ten si to maximálně užije. Já jsem byl nadšenej! 10/10 ()

Hashirama

Takovou šumelenici v médiích i na ulici jsem nezažil snad od Bohemian Rhapsody. Mediální a společenská masáž, o jaké si můžou nechat zdát nejen ubohosti z ranku Marty Ferencové či Zity Marinovové, majáky fádnosti, trapna a pochybných hodnot s Langmajerem a Kostkovou, ale i všechny Body obnovy, #chybějícíanny, #chcíplímarťasové ba i BANGERy, které se mermomocí snaží prosadit svými reálnými kvalitami, ale v naší stojaté žumpě českého průměrného diváctva bažícího po Špindlech a Románech pro pokročilé retardy po nich neštěkne ani pes. V naší stojaté žumpě, kde šoubyznys znamená vydělávat si filmovými rolemi na nájem, chodit do ateliérů Ordinace jako do fabriky a tvářit se jako mistr světa, když dostanete třetí roli v Kriminálce Chánov a pak děláte rozhovor v DVTV, najednou přichází film, který se tomu silu sraček vyhýbá elegantním meandrem auteurského přístupu a  snahy uskutečnit, prezentovat a prodat svůj vlastní nápad, který není jen pokusem o nuznou nápodobu něčeho (aneb konečně máme naše cyberpunk sci-fi…sto let po Blade Runnerovi), ale svou vlastní vizí. Kazma uvádí jednoduchou heistovku se zábavnými postavičkami a kopou hlášek, které se nesou na lehčí pártyhárdovské vlně, a průběžně ji prolíná se svými minulými i momentálními skopičinami. Některé prvky jako katarze v doslovném stylu “nemůžu vám to vysvětlit, protože je to hrozně složitý” nebo vykopávání, zakopávání, překopávání a okopávání auta bez očividného smyslu svědčí o tom, že Kazma ve svém permanentním šoumensko-manipulátorském deliriu přemýšlel a kombinoval možná až moc, nicméně jakožto film to stále baví, jakožto heist komedie je to nenucené a vtipné a ve spleti s ONEMANSHOW to jde nemálokrát zábavně za roh a mixuje realitu i filmovou materii v originální tvar, který sice není zdaleka tak sofistikovaný, jak si asi sám jeho autor myslí, je však svým vlastním stylem a příspěvkem, který si s jiným rozhodně nespletete. Škoda, že se většina hodnocení napříč celou škálou zakládá na osobních názorech na Kazmu a nikoliv na samotném filmu (což opět jen dokazuje, jak výraznou personou je). I proto jsem rád, že je mi Kamil úplně u prdele, a to, co mě zajímá, je ten film, za kterej cáluju. 7/10 ()

R.I.P. odpad!

Sráč zůstane vždy jen sráčem. Návštěvnost kin na tuhle ubohost svědčí, že mladé generace jsou tupá vypatlaná individua umějící jen hledět do mobilu a sledovat stupidní kreteny živící se na idiocii těchto generací. Povedlo se z národa je stádo kretenů nemající vlastní úsudek, názor a slepě věřící sračkám kterých je internet plný. A to chtějí volební práva dát 16 letým dementíkům. Budoucnost národa je odepsána a nečeká nás nic dobrého. Vy jejich rodiče nesmejte se, protože vaše děcka vás nebudou ve stáří živit, ale nechají vás utratit. Čest výjimkám. ()

Likan7

Kazma mi nikdy nepřišel jako někdo extra. Jeho pořad šel úplně mimo mě, jeho videa jsou ale solidní, s dobrým scénářem a na konci s fajn pointou. A to je najednou pryč. Až zpětně jsem četl, že vlastně za vším dobrým co se Onemanshow stál Markus Krug. Bez něj je Kazma ztracený a co je nejhorší.. nudný. Jeho kecy mě nebaví, jeho shazování peněz nebo zakopávání auta mě nebaví. Film bych si ale dokážal užít, kdyby v něm bylo alespoň něco, co by tak šíleně nesmrdělo egocentrismem. A o tom jediným po těch letech celý Kazma je...jen o jeho vlastním egu. ()

bearmeedek

Kino jsem zavrhnul hned na začátku. Teď v TV jsem si chtěl potvrdil svůj odhad. Jako film jasná kokotina. Pár humorných okamžiků zachránilo před Odpadem. Asi nejlepší byl majitel kladenského pozemku z Orlové. 29%. ()

kukkik

Z nějakého záhadného důvodu tuhle ptákovinu koupil Netflix, nu což, tak jsem se na to mrknul, ať jsem v obraze. Moje očekávání byla beze zbytku naplněna, jinými slovy jde o naprostou hovadinu pro věkovou skupinu cca. 10-20 let. Formát videa na YouTube by tomu určitě slušel víc, možná i mezinárodní popularita by se dostavila, nicméně jsme na českém malém rybníčku a dravé rybky bez konkurence, jako je Kazma, si tady můžou dělat víceméně co chtějí a najde se dostatek lidí, kteří jim to sežerou i kdyby to bylo stokrát trapné a v cizině provedené mnohokrát a lépe. A asi tak bych to vlastně i celé shrnul, tohle je takové clickbait youtubové video, které se pouze z rozmaru tvůrce dostalo do kin ve formě celovečerního filmu. "Soutěž", která je s filmem spojena, byl přitom pouze marketingový trik pro získání sledovanosti, který samozřejmě zafungoval výborně. Neříkám, že by to bylo výsadou českého národa ale minimálně v západních státech by se podobnému formátu tak dobře zahnízdit nejspíš nepodařilo, jelikož u nás je mnohem společensky přijatelnější, když se klidně i otec od rodiny vydá sám na dvoutýdenní dovolenou, prošustruje rodinné finance za 20 lístků do kina a zbytek času ježděním po republice při hledání indicií pro potenciální výhru, načež se s prázdnou vrátí domů a do práce a dělá jakoby nic. Je to nejspíš z toho důvodu, jak u nás fungují rodinné vztahy, že tu většina lidí není součástí žádné komunity, ať už společenské nebo náboženské, a co člověk dělá ve volném čase je od pracovního života většinou zcela oddělené a nesouvisející; tím mám na mysli, že americký obchodní zástupce by se podobnou eskapádou zcela znemožnil před svojí širokou rodinou, před kolegy v zaměstnání, v církevní komunitě a tak dále, zkrátka mělo by to konsekvence do dalšího osobního života, které u nás buďto nehrozí nebo jsou mnohem lépe přijímané, jelikož "jde o peníze zadarmo" a tahle karta u nás zatím platí stále víc, než pověst, čest nebo osobní přesvědčení. Tenhle film by si zcela po právu zasloužil osud, který by sdílel s většinou Kazmovy tvorby a sice, že po ukončení soutěže upadne velice brzy v zapomnění. K samotnému hodnocení obsahu, je to.. bizár, na který bych do kina rozhodně nešel a který ani není zábavné sledovat, kvůli opravdu hodně stupidnímu příběhu, nesympatickým postavám s prkennými výkony a hlavní dějovou linkou, která mě, jako diváka, vlastně absolutně nezajímala, což je vždycky největší problém snímků, které staví na hype. Několik zábavných scének se tu ale najde a jestli se na tom dá něco vypíchnout, je to opravdu výborná kamera a střih a jelikož jsem do toho nedal ani korunu, na čistý odpad to pro mě tedy není. 1/5 ()

Simomon

POSLEDNÍ SLOVO: Mohla to bejt fajn hraná parodie na akční filmy ve stylu Johnyho Englishe. Bohužel se to snaží mít přesah a uměle je tam našroubováno několik nesouvisejících scén, které jsou pak "zásadním odhalením" pospojovány a... no a je to slátanina. 50 %, 3/5 ()

LdaVinci

Rozhodl jsem se, že hodnotit nebudu. Přestože bych tomu rád zvedl hodnocení. Nicméně já jsem z kina odešel naprosto nadšený, cítil jsem se podobně, jako vždy, když zkouknu Kazmovu show. Ovšem z pohledu kinematografie a filmařiny to nelze příliš hodnotit. Nemá to spolu zase tak společného- je to prostě další One Man Show. Přesto to zanechalo emoce a myšlenky. Díky Kazmo za to, co děláš. :) ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva