Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové. Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení... Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin. (oficiální text distributora)

necisty

Dobrá myšlenka, ale i když proti homo orientaci nic nemám, tak si myslím, že bylo trochu přetepleno. Sice je pravda, že se to zde nijak nevnucuje, ale poměr žen a mužů je v tomto filmu žalostně nízko, naštěstí to moc hezké Švédky dohání:). Vtipných scének není až tak mnoho, ale když už se nějaká předvede tak to stojí za to. Docela originální věci, jen si nejsem jistý, jestli ten nápad s banánem jsem jim ukradl já nebo oni mě:). Nakonec je to i hezký příběh a kdyby tam nebylo tolik divných pánů, tak bych přemýšlel o další hvězdičce. PS: ‚Nebude to Nikovi vadit? … Na Nika seru!, Vůbec se nemusíte bát já jsem totiž úplně teplý, mega bukvice, já jsem buzerant.‘ ()

Juto

Film je po všetkých stránkach hlúpy, ale považoval som ho za celkom zábavný, uvoľnený a možno aj veselý. 5,5/10 ()

otík

Sice poněkud odvážnější komedie, hlavně co se týče mluvy, ale jinak vtipéný a zábavný film s hodně se shazujícím se Cuba Gooding Jr. ()

Slavníkovec

Tento film jinak nelze srovnávat než s filmy podobného žánru. Myslím, že patří do průměru, teen komedií. Ačkoli je místy nechutná, aspoň že to vyvažuje trochou vtipných scének. Mnohem lepší než Snowboarďáci, série Holky to cht...., a další. 50% Jenom se divím, že si nevšimli toho velkýho nápisu na lodi loď gayů. No, těma švédkama si u mně moc nepolepšíli, nemám rád moc Švédky. ()

moviefilm

Kto od toho sakra čakal Oscarovú komédiu typu Juno, alebo Malá Miss Sunshine??? Samozrejme, že to nie je žiadny kvalitný film. Ale ako jednorázová sprostá zábava je to vynikajúce. A to je cieľ takýchto filmov, nie? Takže účel to plní. Doriti, ľudia prosím vás spamätajte sa!!! ()

spitr

Zdravím buchty, i když nejsem žádné teplé lečo, jedná se o úžasnou komedii, v hlavní roli s Cubou Godingem Jr. a s krásnou Roselyn Sanchez. Co by jse ještě chtěli, máte tu přehlidku polonahých žen co by "Švédské opalovací družstvo" se spoustou dvojsmyslných narážek a perfektních většinou urážlivých nebo teplých hlášek. Pro gurmány jsou zvlášť obložené stoly, kde hlavní ozdobou jsou pánská přirození. ZATRACENEJ JESETER, TRENÉRCE ZHOŘELA MINDA. OD ZAČÁTKU CÍTÍM, ŽE JE MEZI NÁMI SILNÝ ELEKTRICKÝ NÁBOJ- TO BUDE VÁŠ KARDIOSTIMULÁTOR. ()

eye candy

Je dost jinych radoby inteligentnich snimku, ktery se v debilni komedie zvrhavaji od tohoto alespon dostanete slusnou porci priblbleho humoru pro chvile kdy potrebujete promazat kolecka. Objevi se zde necekane i roger moore coz fanaticke milovniky nula nula sedmicky stopro potesi. Navic Cuba je docela sympatak a Roselyn je zase pekna kocicka. V mych ocich si tento film v ramci strestenych komedii urcite prumer zaslouzi ()

Jizni Tlapa

Proboha těch hodnocení odpadů!!"Mýmu šulínkovi nebude nikdo říkat šulínek"!!!Nečekal jsem žádné umění ani hlubší myšlenku, chtěl jsem se bavit a to mi Cuba Gooding Jr. nadělil. Ve spojení s Horatiem Sanzem předvedou dokonalou dvojici, která vybruslí snad z každé "přihřáté situace"!!!"A co by mohlo být na baru teplýho"???něco určitě! ()

karlik4801

Jde vidět že pan Mort Nathan dal do Boat Tripu jedno velké nic. Ten prostě vzal nějaké peníze, protože je rád že nějaké dostal. Poté si zřídil debilní štáb a natočil kravinu. Nechápu jak někdo může na něčem strávit aspoň tři měsíce života a ono to nestojí za nic. ()

Tyny

Jsem si vědoma toho, že je to totální blbost na kterou nemá cenu se dívat, ale mně to chvílemi pobavilo. I přesto, že trapné momenty, které byli přibarvené tak, že tam nebyla trocha normálnosti, tak jsem se u toho filmu bavila. Musíme to brát s nadhledem :-). ()

Lachtaan

Jedna z těch typicky přihlouplých večerních komedií, nad kterou se ale mile rád pousmívám i po tolika letech. Znovu bych ji celou nejspíše nedal, Cubovi Goodingovi tyhle role ale slušely mnohem více než ty v podprůměrných béčkových a céčkových "akčňácích". ()

lennyd

Chvílema docela zábavná, chvílema naopak až trapná komedie o lodi plné homosexuálů a Cuby Goodinga Jr. Některé vtípky vyznívají do ztracena, jinde naopak Cuba ukazuje svúj talent - když dokáže zahrát heterosexuála, který hraje homosexuála, aby zapůsobil na jedinou ženu na palubě (nějak se v tom začínám ztrácet). Victoria Silvstedt by měla spíš zůstat u svého korýtka, pózovat v playboyi a nelézt tam kam nepatří, Roger Moore mi naopak jako stárnoucí 007 přišel skvělý :) ()

kurcatovium

Dávám hvězdičku za to množství pěknejch koz, co tam byly. Jinak to je nehoráznej odpad! Loď buzíků, to může napadnout jen opravdu nechutného prasáka... Fuj. ()

xerno

Všichni to tu hodnotí kdovíjak špatně, ale já si myslím, že to zas tak strašný nebylo, sice fakt hodně ujetý, ovšem furt jsou tu mnohem, mnohem horší ! abych trochu vylepšil hodnocení tohoto filmu, musím dát 4*, i když u mě to má tak 2,3*... ()