Reklama

Reklama

Krtek a telefon

  • Československo Krtko a telefón
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Československo, 1974, 8 min

Obsahy(1)

Krteček vykope telefon, jehož sluchátko vydává zvuky jako malé miminko a Krteček se proto o něj musí postarat. (mau)

Recenze (28)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Hovorí sa že, najlepší je život krtka, lebo cez deň spí a v noci trtká. To však určite nie je tento prípad. Krtek a jeho zvieraci priatelia z tohoto českého, animovaného seriálu sú banda nudných slušákov. Dosť sa pozastavujem nad všeobecnou obľúbenosťou tohto produktu u našich západných susedov. V Čechách je to takmer kultová záležitosť. U nás na Slovensku sa to ani zďaleka neteší takej popularite. Priznám sa, že ani ja nepatrím medzi Krtkových obdivovateľov. Navyše nechápem načo je, tu na čsfd, možnosť hodnotiť a komentovať jednotlivé diely. Stačilo by sa vyjadriť ku tomu ako ku celku. ** ()

Aky 

všechny recenze uživatele

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Krtek a telefon, jistěže ne ještě mobilní, neb na rozdíl od Ufona, tak krteček dobu nepředběhl. Dneska jde o to, aby dětský divák věděl, že existoval i běžný telefon. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Krtek tentokráte v roli prvotřídní au-pair starající se o sluchátko, které jako by z Macha a Šebestové vypadlo. Celkem by mě zajímalo, kde vzal krtek tu kost, když je hmyzožravec?! ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Krteček a jeho ubrečený telefon ;) Krteček je symbol mého dětství, ať jsem se na něj podíval v televizi, ať jsem si ho prohlížel v knížkách, a nebo ať jsem se s ním bavil s kamarády ve školce.. Kouzelný krtek, takřka bez chyby.. ()

duddek 

všechny recenze uživatele

"Surrealism is not dead," řekl si zřejmě Miller a natočil trochu alternativního Krtka. Přetržený kabel nejdřív zalézá do země, pak krtek vykope telefon (wth?) a dojde i na hod kostí ke štěkajícímu sluchátku. Vše nakonec vyřeší protichrápací linka, na kterou zná krtek číslo. ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Telefonující Krtek je slabý kafe, co takhle Krtek se smartphonem, Androidem a připojením na internet pomocí 4G. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Krteček je jeden z našich nejkrásnějších animovaných seriálů. Jeho kvalita se ukazuje postupem času, když člověk vidí jak baví další a další generace dětí (a nejen dětí)... A konkrétně tato epizoda je vůbec jedna z nejlepších. ()

Reklama

Reklama