poster

Černá vdova

 • USA

  Black Widow

 • Slovensko

  Čierna vdova

Krimi / Thriller

USA, 1987, 102 min

 • misterz
  ***

  Čierna vdova je snáď všetko len nie napínavý thriller. Dejová linka sa drží šablóny štandardného predvídateľného thrilleru tej doby, pričom pokus o prekvapivý zvrat na konci pôsobil skôr trápne ako vzrušujúco - skrátka obsahová stránka filmu za veľa nestojí. No bavili ma herečky a tiež príjemná dobová atmosféra osemdesiatok. Veľmi slabý priemer. 50/100(10.6.2018)

 • Martin741
  ****

  Vyborny film o tom, ako nymfomanka Theresa Russell sa snazi dostat bohatych milionarov do postele za ucelom sexu, nasledne ich zoznami so zubatou. Policia sa do toho postupne vlozi, film ma vybornu reziu Rafelsona, a okrem Theresy Russell som si vsimol aj Hoppera - v 80. rokoch to bol teda hodne obsadzovany herec. Ja ho nemusim, ale myslim, ze hrat vedel : 75 %(25.4.2017)

 • Enšpígl
  ****

  Definice černé vdovy - páři se samečkem a po páření ho sejme. Černá vdova v lidské podobě samečka ještě jako bonus okrade a jde si hladat dalšiho trubce . Mám rád romanci, tak jak si jí představují ženy a sexy Theresa Russell . A na závěr text jedné písně " .........někdy to tak bejvá, že třeba smysl už se nikdy nedovíš a už nikomu nepovíš jak líbá černá vdova.....bang, bang"(22.12.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Snovačka Theresa Russell, insekticid Debra Winger. Finančně zabezpečení samci to po páření nedávají a vy na samotném konci pochopíte tvůrčí záměr, proč jejich smrt není nikdy zobrazena. To už si ovšem pár desítek minut připadáte jak u průměrné epizody Jakea a Tlusťocha.. Osmdesátky z toho čpí všemi směry a kromě civilnosti federálního spreje na pavouky stojí za povšimnutí i návrat Conrada L. Halla, který si po deseti letech flákání vyjel na Havaj..(17.2.2021)

 • Brouk
  ****

  Jojo, kde jsou ty doby fosilní, kdy tenhle film byl takřka kultovní pro občany, kteří měli za minulé éry kladný vzutah k západní kultuře a vlastnili v té době video (soudruzi pro to měli název Magnetoskop) v ceně třetiny nového auta Škoda 105 či 120. Z pohledu dneška je tenhle film sranda, ale tenkrát!!!! Konsekutivní překlad, x-tá kopie, barvy vypadávaly... ALE! TO! BYLO! NĚCO!!!!!! A jak jim to tenkrát děvčatům slušelo... :-)(3.6.2005)

 • - Do hlavní role autoři zvažovali obsazení Cher, avšak ta odmítla. (Streeper)