Tajomne krásna a sexuálne vyzývavá Catherine (THERESA RUSSELL) má rada osamelých milionárov a ešte radšej ich peniaze. Najprv si niektorého vyhliadne, zvedie ho a onedlho po šťastnom sobáši ho otrávi jedom, ktorý nezanecháva stopy. Dedičstvo jej potom spadne do lona!
Počet záhadne zosnulých milionárskych manželov v krajine podozrivo stúpa, čo neunikne pozornosti polícii. Šikovná federálna vyšetrovateľka Alex Barnesová (DEBRA WINGER) odhalí, že za tajomnými menami vdov Marielle, Margaret alebo Renée sa skrýva jedna jediná osoba. Catherine, žena mnohých tvárí a mien, je stále na slobode a poľuje na svoju ďalšiu obeť. Policajtka Alex ešte netuší, že sama sa ocitla v smrteľne nebezpečnom pavúčom objatí Čiernej vdovy! (TV Markíza)

Gilmour93

Snovačka Theresa Russell, insekticid Debra Winger. Finančně zabezpečení samci to po páření nedávají a vy na samotném konci pochopíte tvůrčí záměr, proč jejich smrt není nikdy zobrazena. To už si ovšem pár desítek minut připadáte jak u průměrné epizody Jakea a Tlusťocha.. Osmdesátky z toho čpí všemi směry a kromě civilnosti federálního spreje na pavouky stojí za povšimnutí i návrat Conrada L. Halla, který si po deseti letech flákání vyjel na Havaj.. ()

Brouk

Jojo, kde jsou ty doby fosilní, kdy tenhle film byl takřka kultovní pro občany, kteří měli za minulé éry kladný vzutah k západní kultuře a vlastnili v té době video (soudruzi pro to měli název Magnetoskop) v ceně třetiny nového auta Škoda 105 či 120. Z pohledu dneška je tenhle film sranda, ale tenkrát!!!! Konsekutivní překlad, x-tá kopie, barvy vypadávaly... ALE! TO! BYLO! NĚCO!!!!!! A jak jim to tenkrát děvčatům slušelo... :-) ()

*CARNIFEX*

Absolútny súhlas s užívateľom “misterz”. Ten námet je síce slušný, no obsahovo je “Čierna vdova” ako prázdna nádoba. Človek dúfa, že sa vzhľadom na zaradenie do thriller žánru, dočká nejakej atmosféry, možno premyslených zvratov, nečakaného rozuzlenia, no v konečnom dôsledku sleduje romancu v trojuholníku, ktorá plynie bez výraznejšieho zásahu do deja. Ja osobne som tiež trochu sklamaný, dúfal som v niečo iné, no tak nejak som si predsa len myslel, že to nebude žiadna sláva. Ale taký je život 🙂 ()

Jara.Cimrman.jr

"Čeho by ta žena nebyla schopná? Svádění anebo vraždy?" Černá vdova je neskutečně rajcovní. Strašně jsem toužil po tom, abych byl bambilionář s alergií a abych jí stál za to, aby mě po deseti orgasmech za hodinu zabila. To samozřejmě platí pro moje nevybouřený já, který kdysi dávno fascinivaně sledovalo Černou vdovu v němčině. V současnosti už bych za vraždu možná i stál, ale nyni již mám penis odolnej proti zkatokopkám, takže smůla. Dneska jsem však Černou vdovu opětovně navštívil a musím uznat, že byla přesná - krásná, manipulativní a s nádherně chladným výrazem. To kolem ní stálo odborně řečeno za prd, ale on ani nebyl moc důvod to vnímat. ()

Enšpígl

Definice černé vdovy - páři se samečkem a po páření ho sejme. Černá vdova v lidské podobě samečka ještě jako bonus okrade a jde si hladat dalšiho trubce . Mám rád romanci, tak jak si jí představují ženy a sexy Theresa Russell . A na závěr text jedné písně " .........někdy to tak bejvá, že třeba smysl už se nikdy nedovíš a už nikomu nepovíš jak líbá černá vdova.....bang, bang" ()

• Do hlavní role autoři zvažovali obsazení Cher, avšak ta odmítla. (Streeper)