Zloděj diamantů Max je legenda ve svém oboru. Jeho milenka Lola je přesvědčená, že už mají dost a je čas začít si užívat zaslouženého odpočinku. Max se tedy rozloučí se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří tzv. Napoleonových diamantů, při níž, jako již několikrát předtím, zesměšní agenta FBI Stanleyho Lloyda, který se ho už sedm let marně snaží dopadnout. Pak slíbí Lole, že už nebude krást, a odjede s ní na ostrov Paradise. Zatímco energická žena má plno zájmů, Max se začne nudit. Jednoho dne se na ostrově objeví Stan Lloyd, který nevěří, že by Max odešel do důchodu. Řekne mu, že v nedalekém přístavu se bude konat výstava, na níž bude vystaven i třetí Napoleonův diamant. První dva už Max ukradl a Stan věří, že chce i třetí. Přestože tu nemá žádné pravomoci, je odhodlán ho dopadnout… (TV Nova)

wooler

Celkem příjemný kousek s krásnou a sexy Salmou a s klasickým Brosnanem. Woody a jeho postava akorát člověka irituje. Když do toho přidáte pěkné příjemné prostředí pláže, drinky a západ slunce na verandě u moře. Pěkné 3* ()

Honey007

Příjemná oddychovka - pláž, drinky s deštníčky, azurové moře, šarmantní Pierce Brosnan, krásná Salma Hayek, zajímavá zlodějská romance. Poenta zajímavá, zpracování už horší. Pokud nečekáte propracovaný příběh se silnými postavami a smíříte se s prvoplánovitými až tomuto žánru poplatnými postavami (nepolapitelný zloděj gentleman, přihlouplý policista, krásná zlodějka, která své řemeslo definitivně pověsila na hřebík, atd.), film neurazí. Místy dokonce pobaví. Jinak ale výrazně nezaujme. I přes snahu vyprávět příběh neúplně pomocí retrospektiv je jeho druhá polovina poněkud rozvláčná a chybí jí ten správný drive. 50% ()

Mountain

Docela příjemná zlodějská komedie se sympatickým obsazením. Chtělo by to víc švihu, adrenalin mi to nijak nezvedlo. Na druhou stranu, nikdy bych neřekla, jak dobře fungující komediální dvojici můžou vytvořit Brosnan s Harrelsonem. O půvabech Salmy Hayek pak není třeba diskutovat. ()

Rathe

Výborná komedie, už dlouho jsem se takhle nenasmál. Je v ní něco víc než v ostatních průměrných Béčkách. Bavil jsem se od začátku až do konce, protože přátelský vztah mezi zlodějem a detektivem byl skvěle vytvořený. A příjemná parta herců to jenom zdokonaluje. ()

quido.morava

Z mého pohledu trapný pokus o něco - nevím co, vážně se to brát nedá, na komedii jsem se moc nesmál, prostě jsem tu nic nepochopil, pokud ovšem vůbec něco k pochopení bylo. Silně podprůměrné. Body vlastně jen za obsazení. ()

viax

Hezky se to kouká na hezké lidi. Zvlášť když to má vtip a drajv. Jen to ve mně nevzbudilo žádné emoce. Nechávám tři hvězdy. ()

PowPow

Na popis toho filmu stačí jedno slovo - nuda. Mělo to ambice být chytrou romantickou komedií, ale vyšla jen hodina a půl zdlouhavé, předvídatelné kaše. Vtipného tam nebylo nic. Velice podobných filmů je dost a tento za zhlédnutí nestojí. ()

domco61

Brosnana ako Bonda som žral a vždy bol v tých filmoch skvelý, ale sedia mu aj tieto zlodejské úlohy vid. aféra t. crowna. Spolu so sexy Salmou, ktorá tu vyzerá naozaj skvostne sa na ten film pozerá ľahko, pohodová atmosféra spolu s jeho charizmou tu ide na jedničku. Woody je vždy zábavný a hrá svoju úlohu bez problémov. Sklamal ma trocha ten koniec, za to dám len 4*, ale neviem čo sa tu zvyšným ľudom nepáči - jednoduchá krimi komédia. ()

Sejkorka

Příjemná komedie, variace xyz na téma geniální zloděj. Celkem nic moc, až na přítomnost sexy šelmy Selmy, která je přitažlivá velmi. A to je jí v tomhle filmu 37. 3* jedině kvůli ní. ()

Cornelius

Proč se dívat na tento film? Není to o nóbl zlodějině. Není to o hloupých a úplatných agentech. Není to o krásných plážích a pitíčcích s deštníčky. Je to o Salmě Hayek. Salma s vousy. Salma v dlouhé bílé róbě. Salma v montérkách s pilou. Salma v neoprénu. Salma zamilovaná. Salma naštvaná. Salma v plavkách. Salma intrikující. Salma cokoliv a kdekoliv (Salma jako důvod, proč se učit španělsky ;)) ()