Zloděj diamantů Max je legenda ve svém oboru. Jeho milenka Lola je přesvědčená, že už mají dost a je čas začít si užívat zaslouženého odpočinku. Max se tedy rozloučí se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří tzv. Napoleonových diamantů, při níž, jako již několikrát předtím, zesměšní agenta FBI Stanleyho Lloyda, který se ho už sedm let marně snaží dopadnout. Pak slíbí Lole, že už nebude krást, a odjede s ní na ostrov Paradise. Zatímco energická žena má plno zájmů, Max se začne nudit. Jednoho dne se na ostrově objeví Stan Lloyd, který nevěří, že by Max odešel do důchodu. Řekne mu, že v nedalekém přístavu se bude konat výstava, na níž bude vystaven i třetí Napoleonův diamant. První dva už Max ukradl a Stan věří, že chce i třetí. Přestože tu nemá žádné pravomoci, je odhodlán ho dopadnout… (TV Nova)

Razzor_82

"Zabils mi psa, a já ti sejmu kočku." Příjemně obsazená zlodějská oddechovka na večer. Půvabná Salma Hayek a nečekaně vtipná dvojice Pierce Brosnan a  Woody Harrelson. Pohodové slunné prostředí u moře a inteligentní zábava. Dějově je to ale průměrný snímek.  6/10 ()

Dartdevil

Hezký holky, atraktivní prostředí a .... to je jaksi vše. Scénář je variací na Dannyho parťáky, ovšem beze spádu a hlavně bez překvapujících a zvratových okamžiků. ()

Martin79

Móóóc milý snímek, který ač je o jedné loupeži a lupičích působí paradoxně nesmírně pozitivně, ať už je to herci, kteří jsou skvělí, jednoduchým příběhem a v neposlední řadě příjemným prostředím. 60% for me. ()

waska

"Zlodějský film", který nemít komediální prvky v podání všech zúčastněních a prvotřídní herecké obsazení, zapadl by do šedivého podprůměru jemu podobných snímků. Takhle jde o lehký nadprůměr s okouzlující Slamou Hayek. ()

ZnalecH

"Nebuď suchar a dej tomu pěkný hodnocení." Tohle jsem si řekl, když jsem podívanou dokoukal. Myslím, že tenhle film má cenu hned z několika důvodů. Prvním je děj, druhým je zábavná stránka a poslední jsou herci. I kdyby Pierce a Salmu obsadili do úplné blbosti, tak to nebude odpad, ale průměrný film. Opravdu parádní bahamská oddechová pohoda. ()

Ceberus

Tři a půl hvězdy. Pohodový heist se sympatickými herci s dobrou chemií a šikovným zakončením. Jak píšou jiní, je to taková reklama na figuru Salmy Hayek. :-) ()

KdG

Pohodička film, který neurazí ale asi ani výrazně nenadchne. Dvojka Brosnan a Harrelson funguje skvěle, a Salmě to taky mimořádně sluší. ()

Shitonit

Stručně. Vezmu to hodně stručně..tohle je film, kterej si na nic nehraje, nemusí se vymejšlet nic co by v tom mělo být, bylo nebo nebylo. Ať se jdou vysrat všichni Bondové a podobný poťouchliny. Když se setmí mi udělal nekonečnou radost, je v tom kouzlo, romantika, akce a neskutečná dávka humoru, přesně tak jak to mám rád. Sedlo mi to jak prdel na latrinu, Woody byl boží, Salma mě nebere, a Pierce..k nakousnutí. A to fakt nejsem buzík. Postelová scéna byla neodolatelná, a to jak Pierce vymrdal s celou Ef kurva bí aj na konec ..ojedinělý. malinko jsem zatrnul když Woody jakože přechcal Pierceho, však Pierce si největší poklad nakonec odnášel, tímžto vyhrál a já tleskal jak malej smrad u Tipa a Tapa. Pět hvězd a dám si to znovu. ()

deep

brosnan hraje fajn řízka a salma je prostě salma-oblečte jí do pytle od brambor,zavřete jí na sva týdny do sklepa bez jídla a vody a stejně nad ní všichni budem po těch dvou týdnech slintat,ale jinak nic moc. ()

HarveyDent

Nudnějšího režiséra než Bretta RATnera budete v Hollywoodu hledat těžko aneb krásná dovča, kde necítíte hřejivou pláž, ale spíš umělý palmy (ikdyž umělý nejsou). Lidi jako on jsou nádor, co parazituje na hercích a dobrejch nápadech, který končí v s*ačkových scénářích, nechává na nich celej film a ještě se přitom raduje. 50% ()

eredin

Komu se líbila aféra, tomu se bude líbit i tohle. Sice scénář a režije rozhodně nejsou na oskara, ale zase dámská část je fakt luxusní :) ... nic proti Rene Ruso, ale Selma je Selma (o Naomie Harris ani nemluvě). Prostě holky, drinky, zlodějny, západy slunce, sem tam dobrej fórek ... co chcete jinýho v neděli večer ()

Pitryx odpad!

Komedie? Nebo co to bylo?? Pro mne tedy devadesát minut nudy. Ani závěr to nezlepšil a Hayeková už vůbec ne. Nechápu, co na ní kdo vidí, mi je protivná. A protivný mi byl i Brosnan. Scénář rozkouskovaný, autoři netušili co s tím... Prostě blivajz. 201203128819/9326 ()

marek29

Já se prostě bavil.. Uhlazenej Pierce, komik Woody, sexy Salma jako vix a to vše v pohodové atmosféře Karibiku. Není to žádný velkofilm ale béčko podle mě taky ne! ;) takže 4 z 5. Asi se rád podívám znovu někdy v budoucnu.. ()