Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• zdenny

Na tomto snímku jde více než velice dobře vidět nedostatek liberální anglosaské a západní výchovy dětí vůbec. Rozmazlení parchanti vše kolem sebe zničí (včetně nového drahého auta) a ještě si myslí, že chyba je úplně u někoho jiného. Naprostá absence odpovědnosti, slušnosti a úcty ke dospělým autoritám. Ice Cube ze sebe dělá (myšleno ve filmu) pitomce, aby náhodnou děti nezavolaly na linku bezpečí, že je zneužíval. Matka dětí nebyla zas tak sympatická, jak z ní pan režisér dělal. A celé mě to hodně pobouřilo. Pro dětské diváky ani žádné morální ponaučení, jen to, že si prakticky mohou dělat co chtějí s tím, že vlastně za všechny jejich bolístky jsou zodpovědní pouze dospělí. PS: Pokud rodič odejde od svých dětí, je to navýsost trestuhodné, ale o tom film pojednával jen okrajově. Bylo to trapné.(29.12.2009)

• DaViD´82

Je možné natočit komedii bez špetky humoru ? Brian Levant se o to s úspěchem pokusil a tak máme tu "čest", že i na našich obrazovkách je toto dílko k vidění. Nepopsatelné peklo a u "dialogů" mezi CGI maketou hráče a Ice Cubem zůstane leckterému divákovi rozum stát... Nemá smysl o tom cokoli psát. Tento snímek ve vás vzbudí již po pár vteřinách jedinou otázku : Už je konec ?(25.6.2007)

Viděno náhodou a omylem, ale nebylo to tak špatné, jak by mohly napovídat zdejší hodnocení. Má to být rodinná komedie a jako taková určitě obstojí. Je tam pár srandovních scén, je tam předvídatelný konec (tj. happy end), a jediné co mi lezlo na nervy, tak to bylo to kecání s tou figurkou. Nenáročná podívaná.(10.1.2009)

• Morholt

Pokračování lepší prvního dílu, což nebývá zvykem. Problém vidím především v tom, že tady Ice Cube neměl nikoho, kdo by mu přihrával. Ty děti, při vší úctě k nim, byly prostě příšerný a ten prostor pro druhého herce rozhodně vyplnit nemohly a Ice Cube prostě sám film utáhnout nemůže. Pár scének k pousmání se našlo, ale jinak nic moc. Spíš nic, než moc. 30%(3.9.2013)

• Greg25

Ne, ne a ne. Vícetkrát se na pdoobné snímky dívat nebudu, čestné slovo. Nemám slov, Už tam jsme? je tak hrozný snímek, že je škoda o něm něco psát. Chcete vědět jak poznáte jestli tenhle film je pro vás? Naprosto jednoduše - chcete vidět dokonale klišovitý americký kinematografický skvost, který není ani vtipný ani zábavný, typicky předvídatelný a kde nechybí stíhací jízda vlaku na koni, ve kterém sedí dva malí smradi? Fajn, že hned vedle vlakového nádraží chovají koně. 0%(30.12.2009)

• Ice Cube