Už jsme tam?

• Česko Už tam jsme? (více)
Trailer

Suzanne Kingstonová, je rozvedená, žije běžný život a stará se o své dvě děti, Kevina a Lindsey. Jakýkoliv její pokus o navázání nového vztahu překazí Kevin s Lindsey, a to takovým způsobem, že jde nápadníků téměř o život. Suzanne se moc líbí Nickovi, který má obchod se sběratelskými potřebami, naproti budově, kde Suzanne pracuje. Nick si právě pořídil nové, drahé auto a cestou domů uvidí stát na silnici porouchané auto, u něhož stojí Suzanne. Nick Suzzane sveze domů, nabídne jí i odvoz do práce a začnou se kamarádit. Když se Nick pokusí Suzanne políbit, tak se dozví, že Suzzane chce být jen kamarádka, protože za celou dobu, co se spřátelili, se Nick ani jednou nezeptal na její děti. Nickova chvíle přijde v momentě, kdy má Suzanne pracovně odletět do Vancouveru a její bývalý manžel, opět zklame, neboť se odmítne postarat o děti. Nick se nabídne, že děti vyzvedne a dopraví je do Vancouveru za Suzanne. Suzanne odletí a Nick má v úmyslu ukázat, jak je zodpovědný, ale jeho úmysl se neshoduje s úmyslem dětí. Kevin dá Nickovi do kapsy otvírák s nožem a při letištní kontrole se na Nicka vrhne ostraha. Letět nemůžou, a tak se Nick rozhodne pro cestu vlakem, ale ani to se nevydaří. Nick nemá na výběr a rozhodne se vzít děti k Suzanne svým novým autem. Cesta není pro Nicka vůbec příjemná, ale Kevin s Lindsey si cestu užívají. U motorestu, kde zastavili kvůli záchodu, se děti zamknou v autě a Lindsey se s autem i rozjede a narazí do reklamy. Lindsey napíše na papír pomoc, ukáže to řidiči kamionu a ten, ještě s dalším řidičem, vytlačí ze silnice. Z auta se už téměř stává vrak, ale Nick to nevzdává, ani když mu děti ujedou nákladním autem, protože chtějí ke svému otci... (TV Prima)

Trailer

MM_Ramone

Prekvapuje ma, že režisér Brian Levant nie je afro-američan. Preto že táto komédia, ktorú natočil v roku 2005, je vyložene černošská. Ice Cube v hlavnej úlohe sa snaží, čo mu sily stačia, ale nejak mu to nejde. Zdá sa, že veľa hereckého nadania do vienka nedostal. Jeho kamenný výraz je v každom filme rovnaký. Nech už hrá v drsnom akčnom thrillery alebo v rodinnej komédii. Mal by si konečne rozmyslieť, či chce byť herec alebo raper. Je to odpad? "Už sme tam?" Ešte nie, milý Ice, ale už sa tam pomaly blížime. * ()

DaViD´82

Je možné natočit komedii bez špetky humoru ? Brian Levant se o to s úspěchem pokusil a tak máme tu "čest", že i na našich obrazovkách je toto dílko k vidění. Nepopsatelné peklo a u "dialogů" mezi CGI maketou hráče a Ice Cubem zůstane leckterému divákovi rozum stát... Nemá smysl o tom cokoli psát. Tento snímek ve vás vzbudí již po pár vteřinách jedinou otázku : Už je konec ? ()

tron

„Ak ma otec opustí tak, ako opustil teba tvoj otec, znamená to, že dopadnem tak, ako ty?" - "Ale veď som bohatý, darí sa mi." - "To som zrovna na mysli nemala.“ Nebyť šialenej srny a šialeného kamionistu, vlastne by sa v tejto rodinnej komédii nič extra nedialo. Ice Cube hrá (vo vlastnej produkcii) drsňáka, neznášajúceho deti. Na prvý pohľad sa zamiluje do ženy a ak chce získať jej srdce, musí (to si aspoň myslí) odviezť jej dve extra protivné decká o 500 kilometrov ďalej na svojom novučičkom, drahom aute. Cesta je plná trápnych morálnych ponaučení, ale decká sa celkom „dali“ a dokonca aj Ice Cube bol celkom fajn. Pobavilo ma množstvo dobrých hlášok ("Pre tento skazený svet nechodíme do mesta."; "My sme nežili v gete."; "takýchto frajerov v kamiónoch som už videl..."). ()

hellstruck

Film, který vás utvrdí v tom, že děti prostě nechcete. Ti haranti vám pozvrací, počůrají anebo dokonce nechají shořet auto a jen vám zkomplikují život. Tedy minimálně v tomhle filmu. S hlavním hrdinou jsem soucítila a přestože jsem měla nutkání ty malé spratky nenávidět, pobavila jsem se. Nebudu tvrdit, že je to nadprůměrný film ve svém žánru - není, ale na jedno shlédnutí splní účel a pobaví. ()

Jara.Cimrman.jr

Snad má bledězelená pleť, absence tlustých řetězů kolem mého netučného krčku, k zašlápnutí vhodná děťátka či provařená rodinná slátanina mohou za to, že jsem se nebavil. A to jsem se snažil, ale kromě hláškující figurky na palubní desce a wrestlingových santacelníků se zábava nějak zapomněla dostavit. ()

• Videohra, ktorú hrá Kevin Kingston (Philip Daniel Bolden) v aute, je "Eternal Darkness: Sanity's Requiem" z roku 2002. (WalterIK7)
  • Pre scénu, v ktorej Kevin Kingston zvracia, bola vytvorená animatronická podoba Philipa Daniela Boldena, aby sa dosiahol účinok falošného zvracania vystreleného z úst. Zvratky sa zmiešali so zeleninovou polievkou, mliekom a ovocnými slučkami. (WalterIK7)