Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• Tommassi3

"Nicku, víš, co je padesátiletej svobodnej chlap ??" - " Co ??" - "Nešťastnej !!"(4.11.2013)

• salahadin

Už jsme tam? Aneb podívaná jako delirium tremens. Děcka jsou někdy nebezpečnější jak setnina opilých bělogvardějců. Já na rozdíl od toho metrosexuálního negra děti rád mám, teda krom těch, co se objeví ve filmu a jim podobných v normálním světě. Měl jsem se zasmát? Nevyšlo to. Měl jsem se bavit? Ups, zase vedle. Měl jsem se "poučit"? Ouha, poučil jsem se, že filmy, co se vysílají v 20:00 na Nově a jsou z US a A mám příště vynechat. Může existovat horší jméno pro hnědocha, než je Ice Cube? Lepší by bylo Milkyway Cube. Je vidět, že to je rapper a ne herec (neumí hrát, strašný hadry, kšiltovka jak pro mentála, týpek jak z reklamy na MaxiKing). Blbý film, žádná komedie. PS: Všimli jste si pokoje č. 1408? :)(26.12.2009)

• Jacinda

Tohle je typ filmů, které přímo nesnáším...ohavné malé děti (v tomto filmu ještě ohavnější než obvykle), hlavní postava která vypadá jako drogový dealer a ženská-matka s lacinou rtěnkou...Tohle je film pro afroameričany, pro mě to byl příšerný zážitek(24.12.2009)

• K.I.N.G.

Rodinný film je žánr, který mi už dlouho tak nějak nesedí. Je to žánr, u kterého se děti baví a rodiče se můžou nudou zbláznit? Už jako malý jsem nebyl fanouškem těchto komedií pro celou rodinu, ale musím říct, že některé filmy režiséra Briana Levanta jsem měl fakt rád. "Beethoven", "Rolničky, kam se podíváš", "Ten kluk je postrach 2" - vzpomínky na dětství mě doprovází i při vyslovení těchto titulů, pod kterými je tento člověk podepsaný. No ani "Už jsme tam?" není určitě úplný brak. Z mého dnešního pohledu to je totální kravina, ale je fajn vědět, že se i v dnešní době ještě v USA točí rodinné filmy bez zbytečných nechutností a oplzlých keců. Je fajn, že ostřílený kanonýr "Levant" se stále věnuje svému řemeslu a i když "Ice Cube" je mnohem lepší za mikrofonem než před kamerou, neodpustím si tomuto snímku přidělit dvě hvězdy. 30%(1.11.2012)

Dá sa pri tom celkom pobaviť, ale len raz.(26.5.2007)

• Ice Cube