Už jsme tam?

Už sme tam?

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA / Kanada, 2005, 91 min

• Greg25

Ne, ne a ne. Vícetkrát se na pdoobné snímky dívat nebudu, čestné slovo. Nemám slov, Už tam jsme? je tak hrozný snímek, že je škoda o něm něco psát. Chcete vědět jak poznáte jestli tenhle film je pro vás? Naprosto jednoduše - chcete vidět dokonale klišovitý americký kinematografický skvost, který není ani vtipný ani zábavný, typicky předvídatelný a kde nechybí stíhací jízda vlaku na koni, ve kterém sedí dva malí smradi? Fajn, že hned vedle vlakového nádraží chovají koně. 0%(30.12.2009)

• Tominni

Tak to se jednou Nick (Ice Cube) zamiluje do mámy s dvěma dětma a dostane úkol - odvézt je až do Vancouveru ve svém novém autě. Má to jen jeden háček, děti ¨ho nemají rádi a on je taky moc ne. Pak už následují méně a méně uvěřitelné scénky z cesty téměř bez vtipu a napětí s očekávaným koncem. Snad jen ta romnatika na konci to zvedne alespoň na dvě * a i to mi příjde až dost.(2.1.2018)

• jecmen2

Nejen, že je to úplně nevtipná komedie, ale že ty děti zaslouží zabít už po 30ti vteřinách, navíc je to přeplácané, nelogické a hlavně trapné. Všechno, co se stane předpovíte se stoprocentní jistotou už na začátku tohoto skvělého díla. Věřím, že každý z vás by dokázal napsat lepší scénář a dokázal by to líp zahrát. FUJ.(28.10.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Snad má bledězelená pleť, absence tlustých řetězů kolem mého netučného krčku, k zašlápnutí vhodná děťátka či provařená rodinná slátanina mohou za to, že jsem se nebavil. A to jsem se snažil, ale kromě hláškující figurky na palubní desce a wrestlingových santacelníků se zábava nějak zapomněla dostavit.(12.5.2013)

Nia Long je opět milfka, tentokrát se dvěma vyvedenými dítky, a nadbíhá jí ostřílený veterán Ice Cube se svým nezdolným šarmem a jeho největší zbraň je nejnovější (tehdy) Lincoln Navigator. V rámci žánru (černošský sranda filmy) je to o trochu lepší než jiný komedie, např. s Queen Latifah. Jinak byl docela dobrej vtip, když dětem koupil u pumpy olivy s česnekem, protože prý mají děti rády ovoce - rvačka se srnou byla naopak trapná.(25.3.2016)

• Ice Cube