poster

Deník princezny 2: Královské povinnosti

 • USA

  The Princess Diaries 2: Royal Engagement

 • Slovensko

  Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození

 • Velká Británie

  The Princess Diaries 2: Royal Engagement

Romantický / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  ***

  Nechapem co tu robia tie odpady. Uvedomujem si ze je to hlupucka romanticka umelina pre nastrocne baby ale mna to vcelku bavilo. Obsadenie, hudba, vyprava, kostymy su nadpriemerne, dialogy ujdu, vyrazne trapne su len zhruba 2 sceny a na Anne Hathaway sa skratka dobre pozera. Vynimocne mi neprekazal ani cesky dabing. Kludne ma ukamenujte ale mne to take hrozne neprislo. 55%(8.5.2009)

 • čertíček
  ****

  Přesto, že moje filmchutě jsou na jiný žánr, oba díly - Deník princezny - mi šmakovaly. Je to taková pohodovka, když s kámoškama sníte u romantické blbosti a jíte zmrzku :).....Jen podotýkám, můj ročník je docela pokročilý :)))), takže nejsem puberťák. Člověk za tím nemůže očekávat kdoví jakou bombu, i když obsazení je prima.(12.6.2014)

 • atmen
  *

  Princezna Mia je sice starší oproti prvnímu dílu o pět let (je jí tedy 22 let), chová se ale jako ujetá "patnáctka". Svojí infantilností nakazí všechny kolem, královnu nevyjímaje. Tak můžeme sledovat její karaoke vystoupení na plese pro děti z mateřské školky ( ve filmu ovšem budoucí princezny ), sjezd po matraci na zámecké skluzavce apod. eskapády. Jediný kdo se z ní zblázní doslova je její (nejdřív pikle kující) nápadník, který je přesvědčen, že toto je správný vzorec pro budoucí královnu, tak se bez boje vzdá své možnosti, jak naší všehoschopnou, vyšoupnout ze hry....a tak se těšme na třetí pokračování,to bude naše Mia třicátnice, bude svobodná, zoufalá a tak jí ve své ztřeštěnosti ( u ní bude věčná ) napadne vyhlásit Anglli válku, pokud si jí nevezme princ Wiliam...(27.12.2008)

 • Mr.Floyd
  **

  Pokiaľ patríte do skupiny po úprimnej láske a romantike túžiacich dievčat, kľudne si k celkovému hodnotenie pripočítajte takých 61% pretože toto je na 99% film určený práve pre vás. Pre mužskú časť populácie nepozerateľný (prípadne smiech vyvolávajúci) počin s otrepaným námetom a klišé na každom kroku. Herecké výkony a obsadenie (až na hlavnú predstaviteľku) vcelku dobré a vizuálne je to pekné. Ale nič viac nečakajte.(26.12.2007)

 • xerno
  **

  Jednička naprosto výborná, i navzdory skutečnosti, že je to hrubej popkorn, o něco tam aspoň šlo, ale tady ??? Dyt tady v celém filmu jde jen o jednu jedinou věc, vůbec už to nejni tak zábavné, nebo chytlavé, je to prostě špatná ''dvojka''... mandes: tomuto se docela divim, asi se celý svět zbláznil...(10.9.2007)

 • - Režisér Garry Marshal obsadil do filmu takmer celú svoju rodinu. Ročný vnuk Sam nesie prsteň vo svatobnej scéne. Manželka Barbara si zahrala v roli Lady Jerome. Syn Scott, ktorý je obvykle otcovým pomocným režisérom, zahral rolu člena ochranky Shadese. Dcéra Kathleen hrá Charlotte. Ďalšia dcéra Lori si zahrala rolu učiteľky. Jej dcéry Lily a Charlotte hrajú princezny. A neter Tracy sa predstavila ako Lady Anthony. (genetique)

 • - Všechny šperky, které nosily královna (Julie Andrews) a Mia (Anne Hathaway) byly pravé, proto po celou dobu natáčení byl na scéně pracovník bezpečností agentury. Nejdražší šperk byl náhrdelník, který měla královna na svatbě. (duklak2)

 • - Na konci prvního dílu je záběr z letadla na palác, ve kterém má Mia (Anne Hathaway) žít. Ovšem na začátku druhého dílu je opět záběr z letadla na palác, ve kterém žije, a jsou odlišné. (Mia...)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace