Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karen a Michal Carrovi jsou nepříjemně otřeseni pokusem o ozbrojené vloupání do svého domu. Zavolají na pomoc policii a když se dostaví sympatický policista jménem Davis, jsou potěšeni jeho péčí a citlivou povahou... jejich původní rozčilení se však brzy stupňuje, Carrovi se setkávají s ledovým terorem... neboť pod Davisovým přátelským zevnějškem se skrývá zmítaná duše s psychotickou minulostí. Davis je maniak, který se chystá k rozehrání smrtelné hry, v níž musí dostat to, co chce. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Zásah po neoprávněném vstupu do domu manželů Carrových vede k tomu, že policista panu Carrovi pomáhá od peněz a chrání jej od svobody a při tom usiluje o neoprávněný vstup do paní Carrové.. Na začátku devadesátých let přišel déšť vhodný pro „husband and wife characters“ thrillery a toto je jedna z mnoha hub, co po něm vyrostla. Neomylně u ní odhadnete, co se stane v následujících deseti vteřinách, s vysokou pravděpodobností dopředu uhodnete i to, jaká bude následovat scéna. Ta předvídatelnost je ale zároveň nádherně uklidňující. Může vás třeba vyvést z rovnováhy, že Liottova postava disponuje třetinou životů kočky..? Apropo, Ray s blížícím se koncem evidentně zvolil metodu Kevina Bacona „Čím víc zírání, tím víc psychopat“.. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Štandardný, ničím výnimočný, dokonca až mierne podpriemerný a nenápaditým, televíznym dojmom pôsobiaci psychotriler na klasickú klišé tému „rodinný pár verzus čoraz odvážnejší psychopat“. To siahnite skôr už po takmer majstrovskom Úplnom bezvetrí (alebo po podstatne menej majstrovskej Ruke na kolíske, kde part psychopata prekvapivo prebrala žena). Tento film však za pozornosť nestojí už preto, že Madeleine Stowe ani Kurt Russell príliš zaujímavé výkony nepodávajú (ak teda nerátame posteľnú scénu, čo asi nerátame) a Ray Liotta mal za svoju kariéru asi šesť vydarených filmov, pričom dnešný do nich v žiadnom prípade nespadá. ()

Reklama

Madison 

všechny recenze uživatele

Mam proste slabost pre podobne ladene thrilery, ktore sice nie su originalne, ale maju zaujimavu zapletku a postupne zistujem, ze sa od nich neviem odlepit. Ray Liotta coby nebezpecny psychopat, skveli Kurt Russell a Madeleine Stow. Nenamahajte si mozgove zavity, toto predsa len nie je prekombinovany film a la Christopher Nolan, ale zabavna hra s potencialnymi mrtvolkami a neodolatelnou erotickou scenou - brrr! :D ()

Kryšpín 

všechny recenze uživatele

Musím přesně narosto souhlasit s názorem gouryellyho. Ze začátku, úplně naprosto vyníkající děj, který ale s podstupem času upadá do bezvědomí a člověk na konci bude zcela zklamán z důvodu, jak výborný film to mohl být. Nalákalo mě spíše herecké obsazení, které se zdálo, ale vlastně je výborné. Jen to chtělo více propracovat. ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Kurt Russell - (Michael Carr) +++ Madeleine Stowe - (Karen Carr) +++ Ray Liotta - (Policajt Pete Davis) +++ Roger E. Mosley - (Policajt Roy Cole) +++ Deborah Offner - (Penny, Karenina priateľka) +++ Ken Lerner - (Roger Graham) +++ Djimon Hounsou - (Väzeň) +++ Produkcia: Charles Gordon +++ Hudba: James Horner +++ ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles a jeho okolí. (Real Tom Hardy)
  • V televíznej verzii nebolo heslo na alarm "PYRAMID" ale "YOU LOSE". (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama