Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když Michael Carr (Kurt Russell - Věc, Velké nesnáze v Malé číně) a jeho manželka Karen (Madeleine Stoweová - Pomsta, Poslední Mohykán) zjistí, že byli okradeni, zavolají samozřejmě policii. A tak poznají sympatického policistu Davise (Ray Liotta - Něco divokého, Hřiště snů), který se stane jejich dobrým přítelem. Ale jeho přátelství se brzy změní v posedlost. Aby získal to, po čem touží, nezastaví se před ničím - ani před vraždou. A kdo může ochránit manžele Carrovy před policistou? (Guild Home Video)

(více)

Recenze (35)

tron 

všechny recenze uživatele

Štandardný, ničím výnimočný, dokonca až mierne podpriemerný a nenápaditým, televíznym dojmom pôsobiaci psychotriler na klasickú klišé tému „rodinný pár verzus čoraz odvážnejší psychopat“. To siahnite skôr už po takmer majstrovskom Úplnom bezvetrí (alebo po podstatne menej majstrovskej Ruke na kolíske, kde part psychopata prekvapivo prebrala žena). Tento film však za pozornosť nestojí už preto, že Madeleine Stowe ani Kurt Russell príliš zaujímavé výkony nepodávajú (ak teda nerátame posteľnú scénu, čo asi nerátame) a Ray Liotta mal za svoju kariéru asi šesť vydarených filmov, pričom dnešný do nich v žiadnom prípade nespadá. ()

Kryšpín 

všechny recenze uživatele

Musím přesně narosto souhlasit s názorem gouryellyho. Ze začátku, úplně naprosto vyníkající děj, který ale s podstupem času upadá do bezvědomí a člověk na konci bude zcela zklamán z důvodu, jak výborný film to mohl být. Nalákalo mě spíše herecké obsazení, které se zdálo, ale vlastně je výborné. Jen to chtělo více propracovat. ()

Reklama

Vitason 

všechny recenze uživatele

,,Sloužit a bláznit" Aneb jak to vypadá, když policista zkouší účinky obušku na vlastní hlavě... Poklidné manželství Kurta Russella a Madeleine Stowe je narušeno přepadením, ale obyčejný zlodějíček není to nejhorší, co může rodinu ohrozit. Nebezpečí přichází v rouchu beránčím s úsměvem na rtech a policejní plackou v ruce. Napětí narůstá a maniak nehodlá couvnout. Otázkou je jestli bude nekonfliktní člověk ochoten odložit svůj kufřík s kravatou a začít jednat... Režisér Jonathan Kaplan servíruje vcelku průměrné drama, kterému sice nechybí tah, ale celou dobu si budete říkat, že už jste to někde viděli. Jediné o co se snímek může opřít, jsou herecké výkony typově si podobných pánů Russella a Liotty a krásné Madeleine Stowe, která ukáže skoro všechno:-) Podobné filmy: Úplné bezvětří (1989), Nebezpečná známost (2002) ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Jednohubka se vším všudy. S předvídatelnými scénami (hlavně závěr), ale co tento film vrhá do nadprůměru, jsou tři hlavní herci. Ray Liotta jako psychicky labilní polda byl hodně dobrej, Kurt Russell, který se postupně zaplétá do nebezpečné hry s Rayem byl taky skvělý a konečně Madeleine Stowe, která byla neskutečně krásná! Takže pokud v tom nebudete hledat něco víc, než to je, tak budete spokojeni, stejně jako já. ()

Madison 

všechny recenze uživatele

Mam proste slabost pre podobne ladene thrilery, ktore sice nie su originalne, ale maju zaujimavu zapletku a postupne zistujem, ze sa od nich neviem odlepit. Ray Liotta coby nebezpecny psychopat, skveli Kurt Russell a Madeleine Stow. Nenamahajte si mozgove zavity, toto predsa len nie je prekombinovany film a la Christopher Nolan, ale zabavna hra s potencialnymi mrtvolkami a neodolatelnou erotickou scenou - brrr! :D ()

Galerie (43)

Zajímavosti (5)

  • Rovnako ako dej filmu, aj jeho natáčanie prebiehalo v Los Angeles a jeho okolí. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama