LAminator

Bohužel mě film zklamal kvlitních vtipu k zasmání je zde mnohem mín než v 1 a těch horších zase víc :-( vtip stylu ze se někomu kočka zahryzne za koule a on sni pak mlatí o dveře aby se pustila mi příjde až moc ubohý 1* davám za těch pár vtipu co za něco stojí a 2* davám za herce co hráli v prvím filmu. ()

david666

Hodnotím pouze prvních cca 45 min. Bylo to tak trapné, že jsem raději šel spát. S jedničkou (která sice taky není nevím co) se tento film vůbec nedá srovnat. ()

Manas50

Už první díl byl dost ujetý, ale celkem vtipný, takže jsem od tohoto druhého dílu čekal jen hromadu úchylných vtipů, bez trochy vtipnosti. Překvapivě to tak hrozné nebylo, půlka vtipů je trapas, druhé pulce vtipů se dá i trochu zasmát, takže to nebylo až tak hrozné. Rob Schneider se docela snaží hrát, není to můj oblíbenec, ale ani mi nějak nevadí. Nakonec je z toho ale stejně ve výsledků jen podprůměrná komedie, která mě zabavila jen jednu před spaním, když jsem nemohl usnout. 40% ()

Enzo555

Vynikajúca komédia a blaho pre všetkých robschneiderológov. O niečo lepšie ako jednotka. R.Schneidera milujem, s tým nič nenarobím ()

Jack_F.

"Nemá někdo antibakteriální gel? Měl sem v ruce spálený péro." :D Přesně tak Makere, big flákač Lebowski se může jít tak akorát vysrat. ()

brasek odpad!

Rob Schneider je neskutočný... pokiaľ nemal čo jesť, tak mu nezazlievam že natočil pokračovanie stupídneho "dobrého striptéra". Len krútim hlavou nad touto hlúposťou. ()

Luke55

Nemůžu si pomoct ale toto byla fakt hrozná komedie.To co bylo na prvním dílu vtipné tak tady bylo hodně trapné a vesměs hodně nechutné(asi nejhorší byl tanec s ženskou,která má místo nosu penis).Děj byl taky úplně o ničem a celé to bylo takové divné.Ale rozhodně to nebylo zábavné.Režie se navíc ujal někdo kdo má příjmení stejné jako hlavní hrdina a tak to asi mělo působit jako nějáké kouzlo nebo co,ale spíš byl právě pro své příjmení vytažen z davu,protože jsem o něm v životě neslyšel a toto byl jeho první film.No doufám,že se nerozhodne natočit třetí díl to už by snad byl úplný konec.2* za občasné pousmání ()

LemurKata

Velice slabý odvar jedničky. Opravdu jsem nepochopila, proč i v tomhle díle randil Deuce s "příšerami", když zde z jistých důvodů procházel klientelu nejlepšího gigola v holandsku. Nepochybně proto, že v jedničce to bylo vtipné - ovšem mohli to alespoň trochu lépe obhájit. Pár vtipných scén a rozhodně se to dá vydržet dokoukat, takže úplný odpad to zase není. Pokud ale nemáte rádi obscéní, místy nechutný, humor, tak se tomu raději obloukem vyhněte. PS: žena s penisem místo nosu už je teda moc i na mě ()

Frollka

O dost slabší pokračování než samotná jednička, nehodnotila bych film "odpadem", vtipné scénky se tu ukazují sice o něco méně, ale uplně bezduše strávený čas u tohohle filmu, mi nepříjde ! ()

P@\/EL

Povedená komedie, která nabídla dostatek vtipných okamžiků, které mě dokázaly rozesmát. Už jen ten výběr postav je zde vynikající. Za všechny musím hlavně zmínit ženu s netradičním nosem či ženu s dírou v krku, které předváděly fórky, již mě obrazně dostávaly do kolen. Je sice pravda, že dějově film patří mezi průměr, nicméně svým humorem si mě rozhodně získal. ()

zeromen

Slušné pokračování se spoustou vtipných hlášek a solidních scének a krásných, no téměř krásných bab:-) ()