Černá mamba alias Nevěsta už má na svém kontě několik mrtvých a pomalu se blíží ke konečnému zúčtování. Je třeba ještě zabít Billa, bývalého milence, mistra a také otce dítěte, o němž se domnívá, že je mrtvé. Vzpomíná přitom, jak Billa nečekaně po několika měsících spatřila před kostelem v El Pasu, kde probíhala zkouška její svatby. Utekla od Billa, když zjistila, že je těhotná a že už kvůli němu nechce zabíjet a vést život profesionální vražedkyně. Po pouhých třech měsících ji ale Bill našel. Přestože se zprvu tvářil, že ji chce nechat na pokoji, do kostela vzápětí vtrhlo jeho komando a všechny postřílelo. Navzdory Billově střele do hlavy ale Beatrix nezemřela, jen zůstala čtyři roky v kómatu… Nyní se chystá na Billova bratra Budda, který žije na poušti v karavanu. Skryje se pod schody a čeká, až bude moci zaútočit. Budd ji ale předejde a postřelí dávkou soli. Pak jí píchne injekci, po které Nevěsta usne. Odveze ji na hřbitov, vykope hrob a ještě živou ji tam v rakvi uloží. Sebere jí meč, který jí vyrobil Hattori Hanza, a chce ho prodat další člence zabijáckého komanda Elle. Ta slíbí milion dolarů. Přijede za Buddem do jeho karavanu, a když on otevře kufřík s penězi, kousne ho černá mamba, která tam byla schovaná. Následkem prudkého jedu Budd zanedlouho umírá… Nevěsta, uvězněná v rakvi pod vrstvou země, si vzpomene, co ji naučil mistr Pai Mei. Tvrdý výcvik, jehož se jí od starého Číňana dostalo, teď přinesl své ovoce: podaří se jí vymanit z pout a prorazit holou pěstí dřevo rakve. Dostane se ven a jede do Buddova karavanu. Tam už se ale setká jen s Elle. Dojde k dlouhému zápasu, při němž se jí podaří dívku oslepit… Nyní už skutečně zbývá jen Bill. Nevěsta přemýšlí, kde ho má hledat. Navštíví proto starého Estebana, který byl pro Billa v dětství něco jako otec. Byl přítelem jeho matky a znal Billa jako malého chlapce. Protože má slabost pro hezké blondýny, prozradí jí, kde má Billa hledat... (TV Prima)

horrormaker

To už je niečo iné. O dosť. Ale stále som si to užíval naplno. Boje skvelé,aj keď ich nebolo veľa, nevadí, scenár bol proste skvelý. Koniec sa mi velice páčil. Za pjet ()

Apofis28

Sotva průměr, skvělé části filmu následně zabijí hluchá místa, kdy si člověk říká jestli už to nemůže skončit... a k tomu hromada nelogičností, a to pomíjím věci, jako že může někdo stát na meči atp. ale nedokážu pochopit jak se dostane v závěru z bytu ven a ozbrojená a v plné síle, když chvilku předtím byla situace diametrálně odlišná...celkově se jedná o zbytečně vykonstruovaný zmatek. ()

ssarka

no nevím,jak to popsat...viděno poprvé moc se líbilo...zpracování a hudba bezchybné...ale ted s odstupem několika let hodnotím jako film,který asi není potřeba znovu vidět,jelikož už jsem vyrostla z pubertální potřeby se dívat na jatka... ()

Jarda68

Druhá část působí téměř jako jiný film....Pomalejší tempo,méně postav,propracovanější děj,výborné výkony Madsena a Carradinea,efektní bojové scény...Výborná práce....80% ()

Gemeroid

Nebudu komentovat jedničku, beru to jako jeden film. A ano, jsem si vědom rozdílů ve vyprávění v jednotlivých částech. Líbí se mi, čím se Tarantino inspiroval. Nemyslím jen samurajskou klasiku, ale i motiv od Truffauta, knihou do Jenningse atd. Má prostě ten úžasný tvůrčí dar paměti a provázanosti toho, co múzy nesou. Líbilo se mi kdysi, líbilo se mi to teď. Oceňuji poctivost a řemeslnost, se kterou dokáže příběh povyprávět. ()

soukyd33

Je zde spoustu hluchých míst, co v prvním díle nejsou. Proto také i nižší hodnocení. Akce je podobná a příběh drží. Některé scény a asi zdají jako nereálné, ale věřte že nejsou. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Brozason

Dvojka Kill Bila už není ten akční nářez, jako jsme viděli v prvním dílu. Hraje se zde spíš na dramatičnější notu a jde tady spíš o tu pomstu o které tenhle příběh je. Tarantinův vybroušený scénář z druhého dílu dělá avšak stejnou pecku jako z jedničky. /95%/ ()

Tr0nic

Akákoľvek hláška z filmu, by bola dostatučujúci komentár pre tento skvost. And the fuck*ng hat, what have I told you about that fuck*ng hat. ()

Kritickej

4/10 Jestliže jsem u prvního dílu kritizoval primitivní děj, tady to platí dvojnásob. Navíc se k tomu přidala snaha natáhnout děj, jak je to jen možné. Takže když už jsou všichni, až na hlavního padoucha mrtví, a nevěsta si to s ním jede vyřídit, zbývá hodina filmu! Která je vyplněna kecáním a asi půl minutovou bojovou scénou... Řemeslně je to opět skvělé, ale ta snaha udělat z toho dva filmy to myslím zabíjí. Navíc, první scéna druhého dílu odhalí, že nevěsta přežije víceméně všechno, co se na ni chystá, takže ani když ji postřelenou pohřbí několik metrů pod zem není nutné mít obavy, že by se z toho nedostala. Chápu, že Tarantino navozuje poetiku určité skupiny filmů, takže když jsou ty filmy zkrátka tupé, udělá tupý i svůj film. Ano, zvládl je napodobit dokonale, za to zaslouží maximální počet hvězd. Bohužel je to ale pořád tupost. ()

Bragi66

Co dodat? Že scény s dcerou B. B. jsou vrcholně trapné nebo že tady v celém filmu není žádný úplně čistý souboj bez nějaké křivárny. Jinak samozřejmě kulťák z plna hrdla. ()

Thalin

V jedničce se Beatrix spíš zahřívala, ale tady jde odhodlaně dál za svou pomstou a za těmi největšími zlouny z party. Osobně mám trošku raději jedničku, ale pořád mě tenhle film baví a snad nikdy nepřestanu obdivovat ty detaily a obyčejné věci, které Tarantino umí ve svých filmech tak skvěle vypíchnout. ()

Dupac

1. díl je přehlídkou estetizovaného násilí, 2. díl (hlavně) vypointovaného žvanění. Takový Tarantinův jin a jang. Sám jsem překvapený, jak mě s odstupem času víc oslovuje první díl, který jsem se předtím snažil přetrpět, abych se prokoukal k té "lepší", ale tempem i žánrem vlastně o dost rozkolísanější dvojce. ()

NeOn1702

Dlouho jsem zhlédnutí Kill Bill odkládal. Jako Tarantinův fanoušek jsem dříve stihnul všechny jeho celovečeráky, ale tenhle mě tolik nelákal. A možná i nízká očekávání a trochu slabší první díl měly za následek, že u tohohle filmu jsem byl naprosto nadšený. Super akce jako v jedničce, ale tady navíc o moc lepší děj. Vše nakonec krásně zapadá do sebe. Naprosto vše funguje bezchybně. ()

BOZDA

Tarantino je konečně zase zpátky! Je to film, který v člověku zanechá následky až po rozložení v hlavě. Ale to uložení stojí za to. Hudba vs. obraz je naprosto šílená. Má holka z tohoto rozporu den nemluvila. Vítej zpět Quentine Jerome Zastoupile! ()

RPGman

Perfektní a napínavé rozuzlení, ale čekal jsem něco navíc. Největším překvapením roku se stává..........................role Samuela L. Jacksona. ()

Shadow

Je to přeci jen trochu jiný film než jednička. Desítky mrtvých tentokrát vystřídalo lepší prokreslení postav, jejich charakteru, motivací. Po skončení jedničky jsem měla obavy, jak dvojka dopadne po kvalitativní stránce, ale moje obavy byly zbytečné. Ovšem musím přiznat, že bych si dokázala docela dobře představit, že by se to dalo sestříhat na jeden (byť dlouhý) film, u kterého bych v kině vydržela po celou dobu promítání. ()

J.o.h.n.ny

Je to krásný film. Líbili se mi tam klasické vychytávky z klasických hong-kongských filmů. Musím uznat, že Billa mi bylo líto. Takhle jsem záporaka v životě rád neměl. Jen jsem si tam nějak nevšiml Samuela L. Jacksona a Taratina. ()

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

Čtyřhodinový Nespoutaný Django?

25.05.2014

Quentin Tarantino už zase slibuje velké věci. Jeho fanoušci těžko zapomněli na to, že dlouho mluvil o čtyřhodinovém sestřihu Kill Billa a Kill Billa 2, který měl nést podtitul The Whole Bloody Affair… (více)

Zachraňte vojína Quentina

Zachraňte vojína Quentina

12.06.2008

Tarantinovci, póóózor! Zdá se, že Quentin má konečně jasno v otázce svého dalšího projektu. Však už bylo načase (všichni dobře víme, že Auto zabiják byla jen taková bokovka). Všichni víme, jak to s… (více)

Quentin Tarantino Presents...

Quentin Tarantino Presents...

11.03.2007

Na jaro tohoto roku začne natáčení motorkářského revenge-movie režiséra, scénáristy, herce a skutečné žijící legendy motorkářských filmů Larryho Bishopa (např. Anděl puštěný z řetězu) pod názvem HELL… (více)