Kdo bude mít chuť, může po Nezkrotné Lucíi sledovat neméně pohnuté osudy jiné ženy, opět z venezuelské továrny na romantiku. Rosaura byla násilím odloučena od svého manžela Luise. Teprve po letech, když dosáhla určitého postavení a majetku, chystá se získat svého muže nazpět. Ale lehké to mít ani takhle rozhodně nebude (oficiální text distributora)

zbysik

podprumerna telenovela, ktera nevybocuje z rady mnoha jinych jihoamerickych telenovel; i na telenovelu velmi slabe herecke vykony... ()

Paity odpad!

Tyhle zatuchlé seriály je patrně to jedinné co, Venezuela dokáže vyvést, snad kromě revolučních pindů svého prezidenta. ()

Eldoth

Feministky mne nejspíš sežerou i s botama, ale jednu přihodím za baby ...některé byly opravdu výstavní kusy. :-) ()

Berry odpad!

Jednou jsem byla nemocná a přepínala jsem programy a narazila jsem na tohle... No, to mě teda poser... ()

Véronique odpad!

Jednoduché, nehodnotné, kýčovité, ... Ještě by se našlo více přirovnání, které by snáz vyjádřily "kvalitu" tohoto kousku. Stejně jako souběžně vysílaná novela AR i zde se jedná o koprodukci s USA s cílem vytvořit "jednoduchou zábavu" pro hispánce žijící na jihu země. A podle toho to také vypadá. ()

Prďoch odpad!

Když mě nevzbudí ´´Nezkrotná Lucía´´ tak mě vzbudí tohle. Myslím, že se mi to taky minimálně jednou vkradlo do snu. Odporné! ()

HarveyDent odpad!

Teda, hmmmmmmmmm, je to jasnej odpad, jelikož jedna sexy kočka (a ještě k tomu záporačka) na 252 dílů, to je málo a navíc ta hlavní (ehm, *kašel*, kašel*,*kašel*) "kočka", mi připadala jako obezní medvědice. To chce ještě nějakou lekci ze zoologie. ()

Mire odpad!

Bože nie... ako to moja matka žrala v čase keď to dávali na novovzniknutej televízii JOJ PLUS, tak ja som trpel zakaždým keď som sa na to musel pozerať, alebo ešte horšie počúvať tie neuveriteľne retardované dialógy ktoré už hraničili s psychiatrickým vyšetrením a všetky sa točili okolo toho istého - on bude môj, on patrí mne, ona ľúbi len mňa, on on on on ona ona ona a blablabla až do zblbnutia. Vskutku najhoršia telenovela akú som kedy mal možnosť vzhliadnuť, tu jednoducho NIE JE čo hodnotiť. DOSLOVA A DOPÍSMENA!!! 0% ()

Zerthimon odpad!

U seriálů tohoto typu protrpím vždy aspoň jeden díl, jenom abych napsal, jaké strašně debilní věci na nás indiáni pouští. Jinak, těšit se můžete třeba na... na reklamy ktreré ruší toto dílo, přepnutí na další program, špunty do uší a klapky na oči, zastavení provozu tv Prima, atd. ()

mikul odpad!

Pamatuju si, že jako malý kluk sem chodil za kamarádkou, která žrala všechny telenovely, co běžely v televizi, divoká kočka samozřejmě byla jedna z nich, a vždycky sem musel čekat asi hodinu a půl, než ta děsná hrůza skončí, než si vůbec začla všímat mě. Víc nevím, co bych napsal, protože k tomuto je škoda vůbec něco psát, každý ví, jaká to je blbost.....a to je ještě slabé slovo, sem rád za hodnocení, které tomu odpovídá ()

Agent008

Ale notak! Sice to nebyla žádná sláva, ale je to určitě jedna z těch lepších telenovel. Navíc tehdy ještě hezká Marlene Favela. ()