Budoucnost se jeví opravdu hrozivě. Díky stále se zvyšujícímu počtu superhrdinů už na světě nezůstali téměř žádní zločinci, které by bylo možné mírnit a usměrňovat. Tato skutečnost nejvíc trápí miliardáře Lance neboli kapitána Úžasného, který tak nemá do čeho píchnout a nudí se. Aby město Champion City zažilo aspoň nějaké vzrušení, zaslouží se o propuštění obávaného gangstera Casanovy Frankensteina. To byla ale chyba. Casanova Frankenstein nelení a Lance unese. Druhořadí superhrdinové se dostávají nečekaně ke slovu. Jejich jasným cílem je osvobodit kapitána Úžasného z rukou nebezpečného šílence a zachránit celý svět. (Filmbox)

Pharlap odpad!

Neskutečná hloupost!! Ale opravdu NESKUTEČNÁ! U mne to tedy doopravdy spadá do propadliště dějin a rychle zapomenout, že někdy nějaký takový film byl někdo schopen vydávat za "film". Ben Stiler mne těžce nebavil. To prostě není komik.. a ani se pro roli komika nenarodil. A to ani v žádném dalším následujícím filmu. A o ostatních hercích a jejich chabých výkonech ani nemluvě. Snímek.. jakoby si hraje na nadhled.. hraje si na to, že si ze sebe dělá legraci. Ale prostě to nefunguje.. Není to parodie, není to legrace.. je to trapárna.. :-( ()

Pitryx odpad!

No, pár záběrů zajímavých, dějové nic moc a přišlo mi to dost statické. Legrace sem tam trochu je, ale že by to bylo k popukání, to tedy není. Navíc je tam hodně nesympatických lidí. Takže pro mne dost propadák. Navíc jsem se chvílemi dost nudil. Takže jsem „rychloposunoval“. 2014010610728/00000 ()

mrclTV

Už aj 90-te roky mali svoju ironizujúcu verziu komiksových filmov, no táto ma veľmi nezaujala. Máločo tu je skutočne vtipné, väčšinou sa tu na bránicu strieľa len slepými, čo zážitok zo sledovania poriadne kazí a tých 120 minút sa vlečie ako týždeň pred výplatou. Nie je nič smutnejšie ako nevtipná komédia. ()

chrustie odpad!

Parodie pro mě musí mít v první řadě jednu důležitou vlastnost, a tou je úroveň. Tady se jí nedostalo ani za nehet a melouny obuté na nohách (kterým jsem se i pousmál) to nezachrání. Bohužel nejsem ani konzument THC. Konec. ()

baclajean odpad!

Ak chcete naozaj zbytočne stráviť 121 minút svojho života, pozrite si tento film. Vzhľadom na herecké obsadenie (predovšetkým Ben Stiller) som neočakával veľký a epochálny dej, ale aspoň veľa dobrých hlášok. Žiaľ, boli maximálne dve. Film neopantal absolútne ničím, v polovici som takmer zaspal. Bohužiaľ len takmer. Nie často hodnotím filmy ako "odpad", ale tu inak nemôžem. A vyčítam si, že rozpozeraný film vždy dopozerám do konca. ()

vodkasesemte

Good cause there, saving homeless animals. Our little chess game continues. Walk you home. I m Mr. Furious. I m unpredictable. I m a loose cannon. I go storming off. ()

Gormie

Dobře obsazený film, který měl jako parodie na superhrdinské týmovky velký potenciál, který nevyužil. Několik málo skutečně skvělých nápadů ho těžko vytrhne z bahna lehkého podprůměru. Ovšem hlášky typu "Jsem syn Tužky s Gumou" jsou nezapomenutelné. ()

depresario

„The roof, the roof, the roof is on fire!“. Niekoľko vydarených hlášok, dobrí herci, ale paródia na komixy priam zvádza k väčšej kadencii vtipov. Takto je to len neškodná trojhviezdičková zábava pre celú rodinu. ()

dwarwen

Tak nevím, jestli je to strašně hloupé nebo strašně veselé. Asi dost z obojího. Každopádně Ben Stiller hraje úžasnou postavu a mist rýče v batmanovském pojetí taky nemá chybu :). Místy se člověk dost zasměje, takže jako taková večerní jednohubka je to slušné. ()

MK_ultra

Nemohu se tak trochu vyhnou porovnání s Kick Ass, protože žánrově oba snímky spadají do stejné kategorie. A jeden z je špica a druhý podprůměr. Proč? Asi to bude tím,že na to, abych se smála doslova (dámy prominou)"každému prdu"(což je v Mystery Menovi asi ta nejsilnější zbraň) jsem už asi moc velká. ()

Tomulka

Velmi mne překvapilo obsazení tohoto filmu (jako, že je velmi bohaté na známé tváře), protože scénář je sice slušný, ale režisér jaksi nezvládl nadsázku, která měla být u tohoto filmu zjevná. Všechny postavy se brali tak vážně, žeto jaksi jako parodii nešlo vnímat.. Nic méně je snímek tak absurdní až se člověk musel někdy pousmát. ()

Pythonator

Vynikající obsazení, několik velmi povedených frků a geniálních dialogů, sem tam dobře odvedená parodie na komiksy a skvělý Geoffrey Rush jako záporák. To vše bohužel totálně zabito nevyužitou dlouhou stopáží, nízkou koncentrací humoru a nedostatečně vypilovaným scénářem. Trapnost humoru je až to poslední, neboť film stojí za hovno už jako celek. A jaká to mohla být paráda, kdyby to neposrali. ()

Van Damme bez Seagala

Van Damme bez Seagala