poster

Malý lord Fauntleroy (TV seriál)

 • Velká Británie

  Little Lord Fauntleroy

Drama / Rodinný

Velká Británie, 1995, 6x60 min

Diskuze k TV seriálu (3)

  • 8.8.2011  22:16
  Yettipunk
  (hodnocení, komentáře)

  Přesně před rokem jsem si ho totiž koupil a zařadil do filmotéky. Jinak vyšel tedy o něco dříve,ale musel jsem reagovat na tu náhodu,že přesně je tomu rok,co ho mám a dnes vyšel v trafice.

  • 8.8.2011  21:50
  Yettipunk
  (hodnocení, komentáře)

  Jáká náhoda. Dnes přesně jako před rokem vyšel stejný zkrácený shit,který jsem já koupil v plastové krabičce a nyní je k dostání v trafice v papírovém obalu se stejnou zkrácenou stopáží. Nechápu tedy proč se nevydá původní TV seriál 6 x 60 min.,tak jak je uvedeno na CSFD, aby ho uživatel mohl zprávně ohodnotit a ne hodnotit něco,co s tím má pramálo společného. Rád bych konečně zhlédnul ten uveřejněný seriál, ale ten si asi při míře štěstí budu muset nahrát z TV.

  • 30.9.2010  22:04
  Yettipunk
  (hodnocení, komentáře)

  Tak u tohoto filmu jsem nějak v rozpacích. Píše se zde jako seriál,ale koupil jsem ho originál v obchodě s logem BBC s časovou stopou pouze 104 minut a nikde jsem se nedočetl jestli je to jen část seriálu nebo film.Na mě to působilo jako sestříhaný film,ale oproti nádhernému zpracování z r.1980 mě tam plno scén chybělo,ikdyž časově je to přibližně stejné. Může mě někdo o tom napsat více,kdo třeba seriál viděl v televizi? Díky.