Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malý Cedric žije se svou ovdovělou matkou ve skromných poměrech v New Yorku. Netuší, že je vnukem anglického hraběte Dorincourta. Chlapec ho však nezná, protože hrabě přerušil veškeré styky s jeho rodinou. Nyní je ale Cedric Dorincourtovým jediným žijícím příbuzným a hrabě si přeje, aby žil s ním v Anglii a dostalo se mu odpovídající výchovy. Na cestě vzájemného sbližování je ovšem čeká nejedna překážka… (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Yettipunk

Yettipunk (hodnocení, recenze)

Přesně před rokem jsem si ho totiž koupil a zařadil do filmotéky. Jinak vyšel tedy o něco dříve,ale musel jsem reagovat na tu náhodu,že přesně je tomu rok,co ho mám a dnes vyšel v trafice.

Yettipunk

Yettipunk (hodnocení, recenze)

Jáká náhoda. Dnes přesně jako před rokem vyšel stejný zkrácený shit,který jsem já koupil v plastové krabičce a nyní je k dostání v trafice v papírovém obalu se stejnou zkrácenou stopáží. Nechápu tedy proč se nevydá původní TV seriál 6 x 60 min.,tak jak je uvedeno na CSFD, aby ho uživatel mohl zprávně ohodnotit a ne hodnotit něco,co s tím má pramálo společného. Rád bych konečně zhlédnul ten uveřejněný seriál, ale ten si asi při míře štěstí budu muset nahrát z TV.

Yettipunk

Yettipunk (hodnocení, recenze)

Tak u tohoto filmu jsem nějak v rozpacích. Píše se zde jako seriál,ale koupil jsem ho originál v obchodě s logem BBC s časovou stopou pouze 104 minut a nikde jsem se nedočetl jestli je to jen část seriálu nebo film.Na mě to působilo jako sestříhaný film,ale oproti nádhernému zpracování z r.1980 mě tam plno scén chybělo,ikdyž časově je to přibližně stejné. Může mě někdo o tom napsat více,kdo třeba seriál viděl v televizi? Díky.

Reklama

Reklama