Režie:
Richard HuberScénář:
Yannick Posse, Paula A. Roth, Cheryl Alu, Ellen Guylas, Greg Antonacci, Berthold Probst (více)Epizody(13)
-
Die Recyclinglüge (S04E01)
-
Die Geburtstagsüberraschung (S04E02)
-
Therapie zwecklos (S04E03)
-
Taubenjagd (S04E04)
-
Modellversuch (S04E05)
-
Bambi (S04E06)
-
Fehlstart (S04E07)
-
Die Dunkelkammer (S04E08)
-
Reden ist Silber (S04E09)
-
Afrika (S04E10)
-
Niko (S04E11)
-
Hausbesuch (S04E12)
-
Berlin, Berlin (S04E13)
Hrají
Wolke Hegenbarth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gottfried Vollmer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Maren Kroymann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Frederik Hunschede
Nejlepší seriály:
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Nora Binder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Sebastian Kroehnert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Ines Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Judith Hoersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Meinhardt
Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Matthias Haase
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Nick a Perry (2000) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Dorothea Walda
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sylvester Groth
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Tobias Unkauf
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Marco Horsch
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Na plný plyn (2000) (seriál)
Lea Faßbender
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Arne Lenk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Monica Kaufmann
Argentina
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)