Gangsterka ála doják, s lamáckou zvukovou stopou (všimli jste si někdy, jak moc zvuk a hudba ovlivňuje výsledný dojem z filmu?) a cool potyčkou na konci. Chcete-li si vychutnat to nejlepší ze stunt akcí Jackieho filmografie (ke kterým bytka ve výrobně lan bezesporu patří), checkněte raději dokument My Stunts, ve kterém zmiňovaná scéna nechybí.(6.7.2011)

Tak čekal jsem slušnou akční podívanou s jackie, ale dostal jsem fatální zamotanou akční komedii, která měla sice co se týče akce chvílemi hluchá místa, ale to zaplnilo fantasticky promyšlené zamotání příběhu ve lži která se dál a dál motala sama do sebe, Jackie Chan tady opět ukazuje že to není jen kopající číňan, ale že je to prostě i výborný herec a komik, když už přišla ňáká ta akce tak opět excelentní a Jackie stunt team dostal svoji cenu za nejlepší choreografii opět jako vždy zaslouženě :-), jinak nevím co bych měl dál napsat, co mám napsat? napiš že je to skvělý ok, napiš že je to skvělý, ok napíšu že je to skvělý, a nebo ne? OK du umýt auto... :-D(12.3.2012)

Jeden z mála Jackieho filmů, který má opravdu skvělý a zajímavý příběh. Na jeho úkor je ve filmu sice o něco méně bojových scén, ale nadruhou stranu všechny jsou výborné. Hlavně závěrečný v továrně na provazy, který rozhodně patří mezi Jackieho nejlepší, i když sám Jackie ho překvapivě ve své Top ten neuvádí. Humor není ztřeštěný, což je jen dobře, protože by to škodilo příběhu, stejně jako nadbytek bojových scén. Jackie sám si tohoto filmu velice váží, jednak kvůli svému hereckému výkonu, ale hlavně kvůli režii a považuje ho za svůj nejoblíbenější (Police Story má nejraději ze všech svých akčních filmů). Jackie podle mě tímto filmem dokázal, že umí mnohem víc než jen bojovat, křenit se a dělat kaskadérské kousky, ale že je i výborný režisér a scénárista.(24.8.2003)

Jedna z mála Jackieho komedií, která by dobře fungovala i bez jeho kung-fu a akrobatických kousků. Scénář je solidní, zápletka s komplotem na pomoc chudé květinářce, jejíž dcera se vdává za syna milionáře, má švih a humor nespočívá jen v trapném pitvoření se všech zúčastněných, jako v některých méně povedených Jackieho snímcích.(24.4.2017)

No pocity jsou rozporuplné.v první půlce sem si mysle že sleduju Jackieho nejlepší film. Překvapivě dobrý příběh, srandovní vtípky a Jackie v nejlepší formě (Zejména přitom jak při zkoušení v restauraci sejme chlapíka roztočeným trojitým kopem sem opravdu zíral). Jen mi pořád vadila ta vedlejší linie s prodavačkou květin. Takže super. Ale v druhé polovině ubude rvaček na absolutní minimum (navíc svojí kvalitou patří spíš do Jackieho průměru) a z květinářky se stane hlavní dějová linie. Nastupují křečovité vtípky a i kamera, která na začátku krásně klouzala prostorem, je teď taková nijaká. Kdybych hodnotil jen první zhruba hodinku, řadil by se tenhle fim mezi nejlepší Jackieho kousky jako Police Story nebo Mistrův syn apod. Ale díky utahané a nudné druhé půlce nakonec končí někde u Terče nebo Rachotu v Bronxu. Byl to zajímavý pokus o změnu, ale bohužel vyšel na prázdno(14.7.2009)

• - Jackie ve své autobiografii prohlásil, že mezi filmy, které natočil, se jedná o jeho nejoblíbenější. (Rominator)

• - Natáčení trvalo devět měsíců. (Rominator)

• - Kantonský kmotr je považován za jeden z nejsofistikovanějších Chanových režijních počinů. (Rominator)