Epizody(8)

Když se osamělá astronautka po nehodě na palubě Mezinárodní vesmírné stanice vrátí zpět na Zem jako hrdinka, zjistí, že se stěžejní součásti jejího života změnily, a to včetně malé dcerky. (Apple TV+)

Recenze uživatele MiMax k tomuto seriálu (3)

Raněný anděl (2024) (E01)

Vesmírne scény super. Noomi Rapace skvelá, ako vždy. Zaujímavá zápletka. Dostatok realistickej akcie a aj celkom dobre mysteriózne sci-fi napätie. ()

Skrze zrcadlo (2024) (E07)

Výborné stupňovanie príbehu. V tejto epizóde príbeh postupne začína dávať zmysel a stále pevne drží diváka v napätí a priam vyžaduje jeho pozornosť. Netradičný no zaujímavý nápad s chatou, skriňou zrkadlom a magnetofón, ako komunikátor pre prepojené  paralelne svety. A samozrejme skvelá Noomi... ()

Tyto kousky opírám o svou zkázu (2024) (E08)

Musím priznať, že záver v hlavnej linke príbehu je trochu sklamaním. Asi som mal väčšie očakávania nakoľko samotný dej príbehu evokoval hlbší zmysel a tým pádom aj vyššie očakávania samotného finále. Napriek tomu by sa ale dalo povedať, že sa autorom seriálu podarilo príbeh v celku rozumne uzavrieť, dokonca  tak, že nemusia pokračovať ďalšou sériou čo je v dnešnej dobe zriedkavé, ale chvályhodné. Napriek tomu si ale nechali aj zadné vrátka v vedľajších linkách, aby mohli v príbehu pokračovať. ()