• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $10,023,282(13.12.2006)

• Oskar

Těžce podprůměrná komedie se slizkým vytlemencem Normem MacDonaldem a nevyužitým potenciálem zápletky a prvotního nápadu vůbec (firma, specializující se na pomsty - a že by se s tím nápadem daly dělat věci!). To, že na plakátu či přebalu VHS se po boku MacDonalda vyskytoval Chevy Chase, byla klamavá reklama,ve filmu má jen epizodní roli lékaře. 20%(24.11.2005)

"Ty jsi mámě zahýbal?" "Ne, ona byla u toho. Kdo myslíš, že to fotil?" Po všech těch komentářích jsem to čekal horší, ale nakonec jsem se docela bavil. Některé vtípky byly zábavné, hlavně ty vrstevnaté a sériové (vyhazování z budov). Prvotní nápad (firma na pomsty) mohl sice být využit více a i lépe, ale i tak je to zábavné.(26.12.2017)

Když jsem viděl hodnocení a navíc jsem zjistil, že to režíroval ten úchylnej tatík ze seriálu Plný dům, tak jsem se původně na to ani nechtěl dívat. Ale hned na začátku mě něco pobavilo a už jsem u toho vydržel až do konce. Humor je sice poněkud primitivní, ale film nesklouzává ani vyloženě k nějaký trapnosti. Občas jsem se u toho zasmál a vzhledem k tomu, že film trvá asi 70 minut (tady se píše 82), tak to uteklo jako voda. Docela mě překvapilo obsazení vedlejších rolí. Chevy Chase se tam občas mihne, John Goodman řekne asi 3 věty a Adama Sandlera, kterej je tady taky uvedenej, jsem si vůbec nevšimnul. 65%(6.6.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $10,023,282Tržby Celosvetovo $-(21.2.2009)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Chris Farley. (Pumiiix)