Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na jak tenkém vlásku visel jeho život. Tentokrát se pan Magor náhodou zapletl do loupeže diamantu nedozírné hodnoty. Díky jeho pověstné klice odešli zloději s nepořízenou a drahokam se shodou náhod ocitl v jeho kapse. Krásná lupička Luanne LeSeur se ale nehodlá vzdát své kořisti a snaží se z popleteného milionáře učinit oběť svých rafinovaně ukutých piklů. Pan Magor a jeho synovec Waldo se navíc brzy ocitají ve dvojím ohni. V patách totiž mají nejenom padouchy, ale i agenty FBI, kteří se domnívají, že právě pan Magor je pachatelem mimořádně rafinované loupeže. Bláznivý rej nedorozumění, honiček a odvážných kaskadérských kousků může začít.

PAN MAGOR vznikl na motivy populárního animovaného seriálu Mr. Magoo. (oficiální text distributora)

KKOALA

Nebylo to tak dobré jako jiné Leslieho filmy, ale od té doby co už není mezi námi dám všem jeho filmům 5*! Vždyť to byl skvělí komik, no a co že se mu nějaké role nepovedli jako třeba tento snímek. Znám však mnohem větší hovadiny, které tu mají více procent! LESLIE NIELSEN 4 EVER!!!!!!! ()

brasek

Leslie Nielsen je Leslie Nielsen... exceloval v Bláznivých strelách, ale Pán Magor je o niečom inom. Je to zlé, nevtipné... a nudné. ()

MFZB

Stupidita neskutočná. Mal som 100 chutí to už niekde po polhoďke vypnúť, ale rozhodol som s, že to nejak dobiedim, takže za to je tá 1*. Fakt, niektoré filmy s Leslie Nielsenom boli skvelé, ale niektoré otrasné a pomaly zisťujem, že viac ich bolo tých zlých... ()

bmx6 odpad!

Tak za poslední dobu jsem viděl snad tu největší sračku největších sraček.Jestli se to někomu líbí tak je totální vocas!!!Protože větší hnus se jen tak nevidí.Prostě krásně zasloužený odpad!!! ()

Pan.Antonin

POZOR! Tento film je pro malé děti, je tomu přizpůsobený scénář a úroveň humoru. !!! Nevím, proč si postava pana Magoo (česky pana Magora) zasloužila několik animovaných seriálů a jeden celovečerák, nevidím v ní žádný potenciál - jediné co směrem do humoru nabízí jsou jen a pouze vtipy o nevidomých. Proto téměř všechny vtipy ve filmu jsou o tom, že Leslie nevidí a např. místo pásky při slavnostním otevírání muzea přestřihne kabel apod. Nicméně ač to bylo hloupoučké, nad očekávání jsem se pobavil. Zasloužené tři hvězdičky. ()

PeteBuck

Neviem, kto bol cieľovou skupinou, ale hádal by som, že asi deti do 6 rokov. Inak si to neviem vysvetliť. More dobrých hercov, ktorí sa upísali do tejto nudnej detinskej kraviny, ktorá nemala uraziť slabozrakých, ale presne tých aj urazila. Na druhú stranu Leslie Nielsen hral aj vo väčších kravinách. ()

Xylobalsam odpad!

Cemu se to Nielsen propujcil? Snad jeho nejhorsi film. Postrada snad vsechno, ale hlavne to nejdulezitejsi, co komedie potrebuje - zabavu. ()

Sublog

Hodně lidem to sice připadalo jako blbost, ale já se na to vždy s radostí o vánocích podívám, i když vím, že se jedná o naprostou hovadinu. ()

Warapeidza

Mno, co k tomu napsat. Pár (= v tomto případě opravdu 2) povedených vtípků nezachrání tenhle "film" od hodnocení, které si zaslouží. Přesto jsem u něj celou dobu vydržel, a čekal jestli se to aspoň ke konci nezlepší- nezlepšilo. Prostě a jednoduše- tenhle převod kreslených stripů do filmové podoby se stejně jako u novějšího Garfielda moc nepovedl... ()

Ladisec odpad!

Jedna z nejdebilnějších a nejtrapnějších komedií vůbec, to i klub sráčů byl lepší! Vyhýbejte se obloukem týhle prasárně! ()

zurivymlok odpad!

Nevím, zda si Stanley Tong myslel, že po spolupráci s Jackiem Chanem, tímto snímkem natrvalo zakotví v Hollywoodu, ale každopádně z toho vylezla sračka nejhrubšího zrna. Stanleymu však poté nezbylo, a nutno podotknout, že oprávněně, vrátit se zpět domů, kde opět ve spolupráci s Jackiem natočil podprůměrný Mýtus. Leslie Nielsen pravděpodobně nikde nehleděl na kvalitu komedii, ve kterých hraje, ale tady mi ho bylo docela líto. ()

dawexx

Ani ne 10 let po první Bláznivé střele a pouhé 3 roky po posledním díle a hned takový propad dolů? A to nebyla výjimka, Lesliemu už se vážně od té doby nepodařilo natočit téměř nic dobrého. ()

asdfasdf odpad!

U některých komedií bych napsal, že jsou tak blbé, až jsou nakonec dobré, ale u tohoto se to fakt nedá, je to něco tak trapného, až to překračuje i pomyslnou stupnici trapnosti, kterou má sice každý nastavenou jinak, ale na mě a na každého rozumného člověka je to už fakt moc..... ()