Vražda v Beverly Hills (TV film)

Menendez: A Killing in Beverly Hills

Príbeh Menendezovcov: Nenávidíme vlastných rodičov

Nenávidíme vlastných rodičov

USA, 1994, 2x90 min

Souhlasím s Blamusem. Jen bych dodal, že mi občas vadil přílišný schematizmus v první pol. první části otce i matky.(12.8.2011)

• Terva

20 %(13.6.2011)

Odvysielanie oboch častí filmu naraz bolo náročné na divákov čas (kto má čas tri hodiny sledovať tv?! ... hm ja...). Autorom sa podarilo popísať príbeh spôsobom, ktorý dokázal udržať moju pozornosť do konca. Prvá časť mala samostatnú štruktúru a fungovala aj ako samotný príbeh s pointou a posolstvom. Keďže išlo o skutočný príbeh, druhá časť nepôsobila samoúčelne ale vhodne doplnila zvedavému divákovi informácie o udalostiach po spáchaní zločinu. Nevadilo ani záverečné moralizovanie poroty. Bol to dobrý príbeh, dobre spracovaný. Poklona, Edward James Olmos svojou postavou vyrábal zimomriavky viac ako jeho vrahovia.(29.12.2008)

• IceQueen

Damiana Chapu pravdepodobne objavili niekde v cateringu, lebo jeho herecké umenie je peklo peklúce (nie že by to ostatným zúčastneným išlo bohvieako lepšie). Inak čo sa filmu týka, fakt dobrá práca.(29.12.2008)