John (Jason Lee) vede spokojený život. Má krásnou snoubenku a místo asistenta ve společnosti svého budoucího tchána. Všechno se zdá perfektní, dokud ho oblíbená neteř nepřekvapí s přijetím na univerzitu v Harvardu a on si nevzpomene na dávno zapomenutý slib o proplacení směnky! Zoufalý John se obrátí pro radu na svého nejlepšlho přítele, potrhlého a přihlouplého Dutfa (Tom Green). Ten ho přesvědčí o tom, že musí dočasně vést život zločince, aby potřebnou hotovost získal! (Bontonfilm)

Juto

Jason Lee je zvláštne dojemný a zábavný. Väčšinou preto, že na rozdiel od Toma Greena sa nás nesnaží agresívne rozosmiať. 5/10 ()

Ryuuhei

Dlouho jsem nezažil tak irelevantní název jak v českém, tak i v původním názvu. Sympaťák Jason Lee tentokrát nezachraňuje fakt, že nejde o dobrou komedii. A už vůbec ne drama. Očekával jsem příjemné pobavení na večer a namísto toho se dočkal takovéto blbosti, která nebyla ani zvlášť vtipná, ani nápaditá. Nemělo to pořádnou jiskru, logiku, nic. Pointu možná, ale ta stojí za prd, jako i celek. 34% ()

lennyd

John Plummer (Jason Lee) a jeho přítelkyně Elaine (Leslie Mann) si konečně našetřili 30 tisíc dolarů, a konečně mohou začít plánovat společnou budoucnost - svatba, koupě domu, apod. Ale zčistajasna se přihlásí Johnova sestra s dávným slibem, že John zaplatí své neteři Noreen studia na Harvardu - a jako na sviňu je to přesně 30 tisíc dolarů. Protože se ale John nechce vzdát ani jedné z možností, za pomoci svého šíleného přítele Duffyho (Tom Green) se rozhodne obstarat dalších třicet tisíc - a nemusí to být dvakrát legálně... Pokud nečekáte oskarové drama, ale necelou hodinku a půl dlouhou odpočinkovku, tak jsou Zloději z Harvardu úplně ideální. Film je nabitý ftípky, které až na vyjímky nespadávají do fekálního humoru jako v konkurenčních filmech. Hlavní hrdina je správně přitroublý a ve společnosti (jako vždy) ulítlého Toma Greena vytvářejí docela idylickou dvojici. Skvělou roli homosexuálního soudce tu má Richard Jenkins :) ()

Master19

Hloupá až trapná komedie plná nesmyslů a pochybných a nefunkčních berliček. Navíc otřesně hrající Jason Lee... ()

silent cut

Dělej že si opička!!! Ták!!! Chcete ořezat strom? Vemte osmiletýho kluka ze sousedství, dejte mu motorovou pilu a na onen strom ho zavěste pomocí kladky!! Vy, kdož jste viděli, sáhněte si do svědomí a řekněte, že vám alespoň necukal koutek ve chvíli kdy... nebudu spoilovat (soudce, plačící děvče, lékárna, policista a zubní kartáček ) ... no nic... ()

P1tr

Ulítlost. Jason Lee a Tom Green jsou divná dvojka, ale drží pospolu a zažíjí spoustu vtipných situací. ()

darwin

Mocně podprůměrná a naprosto zbytečná komedie. Z daného námětu by se dalo vytěžit mnohem víc. Příběh je děsivě plytký a chabý, zcela neúčelně ničen zápletkou s policejním vyšetřováním a Tom Green je nechutně hrozný. Jediným pozitivem je tak pan soudce. ()

NICOX

Neurazí, ale ani nijak zvlášť neuchvátí. Prostě taková oddychová záležitost na deštivý odpoledne. Ale jen na jedno. 50 % ()

Paity

Ohavnost v podání Toma Greena, který si v podstatě tentokrát zahrál sám sebe. Tedy povaleče, budižkničemu a trapárníka. ()

mi-ib

Jedna hvězdička je za Toma Greena. Jeho role byla pro mě opravdu zábavná. Bohužel jen jeden jasný bod na jinak celkem nudném filmu. Ale jak se řeklo: "Jedem za Duffym.", hned jsem zbystřil. Druhá hvězdička za pointu se soudcem, kterému umřela žena. ()

FandaF

Komedie s pár bláznivými nápady. Scéna s kartáčkem, psem, nebo větví Vás určitě dost pobaví. Myslím, že film nemá hluchá místa a má spád. Kritika, která na něj je, je zaviněná spíše nedotáhlým scénářem a možná také režií. Zřejmě se měl pan režisér víc soustředit na režii, než na svou "pidiroličku". Čekal jsem ale že to bude horší. Oddychovka na kterou se určitě dodíváte, ale už se k ní asi nevrátíte. Dávám 2*. Jinak Tom Green je opět v roli, která mu sedí nejlépe - totální trotl ;-) ()

xander

Nevydarená komédia ktorá nieje ani vtipná ani zábavná. Dej je jednoduchý, herci sú nezaujímaví, aj Jason Lee. Komika nevychádza najmä pri Richardovi Jenkinsovi a absolútnym prešvihom je Tom Green. Film má len 82 minút a ujde prekvapujúco rýchlo, ale nudný je takmer v každej svojej minúte. ()