Dva newyorští travestité, urostlá černoška Noxeema a elegantní dáma Vida, se rozhodnou zúčastnit soutěže krásy. Noxeema a Vida se spolu dělí o první místo a obě získávají zájezd do Kalifornie, kde se zúčastní celostátní soutěže krásy homosexuálních travestitů. Další ze soutěžících, hispánka Chi-Chi, je nešťastná, že neuspěla. Noxeema a Vida prodají své letenky, koupí starý cadillac a pojedou společně i s Chi-Chi do Kalifornie. Cestou projíždějí Vidiným rodným městečkem a ona se odhodlá a zajede k domu svých bohatých rodičů. Když ale matka vidí svého syna v ženských šatech, otočí se k němu zády. Uprostřed noci narazí trojice cestovatelek na opuštěné cestě na venkovského šerifa Dollarda. Zvrhlý šerif netuší, že v autě nejsou ženy. Rád by si s Vidou užil, ta se brání a srazí šerifa k zemi. Vida se domnívá, že je mrtvý. Rychle nasednou do auta a po pár kilometrech vypoví jejich "koráb silnic" službu a travestité se ocitají v zapadlém městečku Snydersville. Místní automechanik nemá na starý cadillac náhradní díly, a tak s hrůzou zjišťují, že budou muset v městečku na konci světa strávit ještě několik dalších dní. Travestité předvedou místním ženám, jak vypadá pravá dámská jízda. Zatímco se všichni skvěle baví, šerif Dollard se probral z bezvědomí a rozjel rozsáhlou policejní akci... (Nova Cinema)

Tarhiel

Jeden z tých filmov, ku ktorému som sa dostal bez akýchkoľvek očakávaní a po zhliadnutí som si myslel, že na CSFD to bude mať aspoň 74 percent, lebo by si ich zaslúžil. Filmu nepomáha originálny, zbytočne dlhý názov, Traja muži v negližé je oveľa výstižnejší. Absolútne som nečakal, že Patrick Swayze a Wesley Snipes (!!!) niekedy v živote hrali transky, ale zhostili sa tých rolí výborne a po počiatočných rozpakoch si to neskutočne užívali - rehotal som sa jak kôň, keď v jednej scéne Naomi Cambell ako náhodná fanynka povie Wesleymu, že by chcela byť taká pekná ako on, a on jej na to: "Honey, good luck." :D Obom zdatne kontruje John Leguizamo, ako začínajúca transka Chi-Chi Rodriguez zo silným mexickým prízvukom, ktorá je nemožne preafektovaná - a hrá ju skvelo. Scenár musel písať niekto, kto sa do trans scény vyzná, lebo tie repliky bolo svkosty počúvať v originále - alebo má napozeranú RuPaul´s Drag Show, ktorej je toto vlastne predchodca. Myslím, že dozrel čas a nabudúce už si spokojne môžem pozrieť Priscillu, kráľovnú púšte :D ()

FandaF

Příjemné překvapení :) V rolích tranďáků Herci od kterých bych to nečekal. A dali to skvěle. Právě na něčem takovém se ukáže kdo umí opravdu hrát. Borci. ()

PatrikP4

Upřímě tohle je průser... Swayze a Snipes vážně musely? Kdyby byly gaylordi možná by mi to nevadilo ale transky? Radši už k tomu nebudu nic moc říkat, protože se mi to vážně nelíbilo... ()

Saxos

Nemám vůbec nic proti travestitům, ale Swayze a Snipes v hlavních rolích, v českém znění ušišlaných, tranďáků. Proč? Točím film o homotranskách, tak tam nacpu jen transky a né profi herce, kteří v rolích jsou trapní a ještě k tak hnusný, že by výhra v soutěži krásy na ně čekala, tak maximálně na noční zapadlé uličce Brooklynu. Zápory: komediální žánr zde spadá do trapnosti. Klady: pro John Leguizamo jedna stoupající hvězda, jediný s šerifem mě seděli. ()

ElisR

Příběh "Tří mužů v negližé" možná není tak nepředvídatelný a strhující, ale vidět Patricka Swayzeho coby dámu mi prostě nedalo a film jsem musela vidět. Jsem trochu zahanbena, že až teď, 26 let poté co film vyšel, přesto je to přesně ten typ filmu, který nestárne. Loučení na konci navíc bylo dojemné... Za dobrý nápad na scénář dávám jednu hvězdu, za oddychovku, která zpříjemní večer druhou a za fenomenální výkon Swayzeho další hvězdu! Netušila jsem jak skvělý může být Patrick v roli ženy. Sexy, svalnatý lamač ženských srdcí z Hříšného tance a Ducha, "parchant" z Bodu zlomu v trochu jiné roli. Roli, které se zhostil na jedničku. Kdejaká žena by mu mohla jeho eleganci závidět. ()

jakubi

Příjemný snímek pro chvíle oddechu, vládne-li člověk nadhledem. Převleky luxusní, kulisy taky. Na to, že stěžejní  část filmu se odehrává mezi několika dřevěnými krabičkami, je prostředí vyřešeno bezvadně. A postavička policisty Dullarda coby antiprince, který hledá Popelku se střevíčkem v ruce, byla taky docela vtipná. ()

Mark1983

Kdysi jsem to viděl jako školák a přišlo mi to místy srandovní, ale celkově se jedná o jednu z největších nechuťáren vůbec. Já buzeranty prostě nesnáším, štítím se jich. ()

Slida79

Herci jsou skvělí a pomineme li velmi podivně vystavěný příběh, kdy nevíte v první části co vlastně čekat, vyjde z to příjemná komedie o přijetí něčeho co pro nás není obvyklé. ()

Carcooli

Tohle mě ale hodně, HODNĚ zklamalo. Swayzeyho a Snipese miluju, ale nedokážu pochopit, kdo a co je donutilo podstoupit ponížení v tomhle filmu. Samotný nápad je sice fajn, ale dialogy těžká nuda, scény o ničem a pointa příběhu mi taky nějak unikla. Za mě teda určitě ne - škoda času. ()

Pythonator odpad!

Nepozeratelné. Sledovat chlapy, jak se pitvoří v ženských šatech, to chce fakt už trochu té úchylnosti nebo opilosti. Možná pro transexuály a jiné popletené pomatence s jedním penisem navíc by to mohl být příjemný film. ()

awerto

Skvely Wesley Snipes pobavi uz v uvodnych titulkoch a zabava pokracuje... Ale pytam sa co bolo skor Priscilla, alebo Traja muzi v neglize? Az prilis podobny namet... ()

miqaella

Bolo to na zasmiatie. Hlavne prvé slová Swayzeho :D Nejak mi nikdy nesedelo ak chlap hladká chlapa a už vôbec nie ak je chlap v ženských šatách. Pozrela som si to len kôli hercom čo hrali tie postavy. No myslím že raz a dosť! To sa mi stáva pri málo ktorích filmoch. ()

Odevush

Ačkoliv jsem se těšila na komedii s muži v dámských šatech, přišlo velké zklamání. Spíš bych tenhle film řadila mezi romantické s hlubokým podtextem, trochu alá 7 statečných. Dost jsem se nudila a čekala, kdy už to konečně skončí. Ani Patrick Swayze v hlavní roli to nezachránil. ()

Matdodo

Tak tohle mě vážně dostalo,akční hvězdy v rolích které byste od nich rozhodně nečekali,jenže záměr vyšel na jedničku. Leguizamo je vyloženě rajcovní,koketně mrkající Snipes k sežrání,Swayze jako chápající dámička taky ujde a k tomu ,bad girl' z Pomády Stockard jako třešnička na dortu,no paráda,já jsem se výborně bavil.A vy škarohlídi co to tady jen kritizujete, je to komedie a ne sociální drama,tak se bavte pitomci a nehledejte mouchy tam kde nejsou jen proto abyste byli zajímaví. ()

Filip_Inari

Definitívne kontroverzný film na svoju dobu. Náhľad na dobovú Drag scénu v Amerike v happy end komédii, pri ktorej sa 100 minút budete pýtať, ako to niekomu napadlo napísať. ()