Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Booman

No to snad ne. Film, který je postaven na odříkávání těch nejtrapnějších a nejstarších českých vtipů. Film plný klišé a opakujících se vtipů, čímž se asi Troška pokoušel dodat vyčáchlým vtipům na vtipnosti. Pravdou je, ač se za to stydím, že jsem se asi dvakrát zasmál. ()

mezonek

Tenhle film zabíjí, ale bohužel ne vtipem. Kameňák se to může jmenovat jedině proto, že pocity u sledování jsou jako kamenem do hlavy. ()

bax

Prečo to muselo mať pokračovanie? Rovnako hrozné ako jednička, ale nechávam tú jednu hviezdu, lebo keď to porovnám s trojkou je to predsa len o niečo lepšie. Stále tie isté už tisíckrát počuté vtipy, ktoré už nie sú vtipné, lebo jediný kto ich nepozná sú snáď čerstvo narodené deti. Aj tie ich ale museli počuť ešte počas pobytu v brušku. ()

axelson odpad!

Jednička,dvojka,trojka bože snad nebud čtyřka..A čemu se mám vlastně smát,když je to komedie.Té bábě,nebo tomu policajtovi který si jak nám film zděluje neumí zavázat ani tkaničky u bot.Vydra je z herecké rodiny,máma pani herečka tak Vašku dělej s tím něco. ()

corax8 odpad!

chvíli jsem měl nutkání dát jednu hvězdu. asi třikrát jsme se ve filmu zasmál vtipu. Ale když jsme to srovnal s tím, že asi 30x jsem se zasmál primitivnosti ablbostinemůžu jinak. trochu mne to mrzí i kvůli sobě. protože jestli tohle je ,dle návštěvnosti, mainstream, tak jsme teda dost mimo. ()

P/\/EL odpad!

martin maxa...jasně...toho z toho fitka pak boleli nějak ruce...nemoh hrát pořádně na kytaru.....v tílku....teda...na mítinzích.....né....o to nejde...nevim...nic mě nenapadá...Monika Absolonová...ty vole..Dana mOrávková......Pomeje....Vondráčková...tyhle lidi ze světa bulváru.....ježiš......Říše bulváru.....říše pohádek pro dospělé...né...né....děsivá noční můra.....na Laufra bych určitě vytáh ty jeho 70kový songy.......jako lidi s komediálnim talentem je v tom filmu.......no.....trošičku možná GEnzer.....ale....jinak.....marek Vašut sice kdysi dělal v tv nějaký scénky..s tou tou..ženou toho...nebylo to uplně skvělý..ale docela dobrý.......Né, přiznám se, že něčemu bych se i zasmál.......ale....je to odpad..ideologicky zvrácenej film.. http://www.youtube.com/watch?v=2iCONG6tqS4 ()

LOVIT odpad!

to není komedie, to je tragédie a že se tragéd Troška v titulcích objevuje 2x to je opravdu troufalost, místo aby lezl kanálama a nedal o sobě tak 10 let vědět... ()

norub737 odpad!

Nejhorší pokus o vtip bez jakehokoli nápadu.Když jsem viděl první díl řikal jsem si že horší už to ani být nemůže ,ale šileně jsem se pletl.Jednoduše řečeno propadák. ()