Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

(více)

Recenze (640)

anli 

všechny recenze uživatele

Druhy film z Kamenakova,kde na nas herci opet chrli jeden vtip za druhym,bez vetsiho smyslu v deji nebo nejakeho naznaku scenare.Troska proste chce rozesmivat,nekdy za kazdou cenu.Uprime rikam,ze jsem se parkrat zasmal a film jsem si nejak takhle predstavoval,takze jsem nebyl nijak zklamany a davam hezkych 15%. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

"Kameňák 2" je naozaj veľmi zlý film. Scenár je len chaoticky riadeným tokom navzájom prepojených vtipov. Čo je v podstate zaujímavý nápad, ale samotná realizácia nie je vôbec uspokojivá. Zdeněk Troška je režisér, ktorého ja raz nedokážem pochopiť a oceniť. Mne ten jeho štýl príde desne buransky plytký. Najviac svoje filmy ničí tým, že obsadzuje nehercov alebo totálne podpriemerých babrákov, ktorí nedokážu presvedčivo zahrať ani prd. Bolo mi z toho až trapne. "Kameňák 2" je odpad! ()

Reklama

lennyd 

všechny recenze uživatele

Nová akciovka s modrým pramenem začíná rozjíždět byznys, když náhle modrý pramen začíná zkomírat. A ve stejnou dobu se "zcvokne" babá Kropáčková, a začíná po Kameňákově uhánět mladé chlapce a znásilňovat je. Že by v tom byla souvislost ? ... I když jde, stejně jako v jedničce, o sérii natočených vtipů posazených do jednoho městečka, maličkou pochvalu ode mne Troška dostane - přece jen, oproti jedničce ve dvojce jde alespoň o náznak nějakého příběhu (ne dobrého, ale i snaha se cení). Ve filmu se opět objevuje celá česká herecká scéna, tentokrát obohacená i o některé pěvecké "hvězdy" - Maxa a Helenka (fakt nechápu proč do toho šli, zvlášť když po herecké stránce jsou oba dva pěkná kopyta). Ale co už, půl hvězdičky dát nemůžu, tak ať se Troška trošku rozšoupne... ()

Tommassi3 odpad!

všechny recenze uživatele

"Panebože, chlape, vy jste tak blbej, že mi na vás nestačej ani ty tabulky tady.." ;) Byl kdysi jeden velmi talentovaný režisér.. Jmenoval se Zdeněk Troška.. Jednoho dne však podlehl zcestné myšlence o vlastní velikosti, důležitosti a nezbytnosti, když se pasoval na tuzemského boha zábavy chudých.. Ztratil navíc schopnost sebereflexe, což je cesta do pekel v každé profesi, a tak se těm, co ho kritizují, jen směje.. I dnes však Zdeněk umí, byť už jen legraci a film mimo tabulky i mé vlastní hranice chápání.. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Dvojka už byla slabší, ale návštěvy v bordelu nezklamaly ani tentokrát. To samé by se dalo říci i o Pepově rodině. Modrý pramen úřadoval a nadržený tu byl kde kdo, nejen stará Kropáčková. Smůlou však je, že se většina filmu točila hlavně okolo toho a postupem času zábava přešla spíše do trapnosti. Bylo však viditelné, že nejvíc si to užíval asi sám Troška a na diváky už tak nějak hodil bobek. Protože tu bylo už i několik hodně provařených scén, které už na podruhé tak srandovní nebyly. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (21)

  • Tchýně pana Kohna (Josef Laufer) Ester (Eva Tauchenová) má svátek 19.12. Ve filmu však můžeme v den jejího svátku vidět záběry z letního dne. (Mr.Hudson)
  • Rostislav Justin Valeš, který hraje Oldu, je v prvním déle Kameňák (2003) v titulcích uveden jako Rostislav Valeš. V tomto pokračování je ovšem uveden jako Justin Valeš. (JT19)

Reklama

Reklama