• Faidra

Poutníče, postůj u hrobu vtipnosti. A že ji ten Troška pohřbil sakra hluboko.(27.7.2007)

• Boss321

Opravdu absolutně zbytečné a trapné pokračování jednoho z nejhorších filmů naší kinematografie......(9.12.2007)

• bestlama

Napoprvé to vyšlo, snad to vyjde napodruhé, ejhle: Mám ďábelský plán jak ovládnout lidskou mysl a vpustit do světa tenhle fantasy filmy! Sakra, to jsem asi jinde. Tady je to Kameňák vedle kameňáku. Hahahaha! Chrocht! Všichni jsme se zasmáli, nikdo jsme tenhle koment nepochopili a můžeme jít dále!(29.3.2012)

// Distribútor: Prospero //(4.12.2013)

• ajuska

Co nefungovalo jednou, nebude fungovat ani podruhé. Nejsmutnější na tom ale je, že si to stále své diváky najde (a nebude jich málo).(27.6.2006)

• - Točeno v Týně nad Vltavou. (M.B)

• - Policie České Republiky ve filmu používá zbraně Sig Sauer P226 nebo Beretta M92f. Ve skutečnosti ale české bezpečnostní složky používají pouze CZ 75. (dc125)

• - Tchýně pana Kohna (Josef Laufer) Ester (Eva Tauchenová) má svátek 19.12. Ve filmu však můžeme v den jejího svátku vidět záběry z letního dne. (Mr.Hudson)