Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

greymon

Pokračování u mě jde od 10 k 5 a hodnocení říká to samé. Divácky první Kameňák byl asi úspěšný jinak si myslím, že by se pokračování nenatáčelo. Zasmál jsem se, ale nestačí to. Je mi líto. Je těžké natočit film, ale děj až na pár výjimek je v jádru stejný ()

helrohir odpad!

Už prvý diel bol poriadna blbosť, ale dalo sa to zniesť a pár krát som sa aj zasmial, ale toto je poriadny prepadák. Retardovaný scenár, trápne pokusy o niečo vtipné a mňa subjektívne sralo, že všetci v mojom okolí to považovali za vynikajúcu komédiu. Ach... ()

Ferenzo odpad!

Dokud se najde dost lidí, kteří na tyto filmy budou chodit do kina a najdou se televize které to budou financovat, bude Troška dál kálet na českou kinematografii. ()

anyonecek

2. díl tohohle rádoby vtipného filmu už byl zase o chlup horší než 1. díl, ale ještě pořád jsem se místy bavil, ale už tam bylo více trapných scének než-li těch skutečně vtipných. ()

eFOXsize odpad!

Další trilogie a o poznání horší. Tohle je ostuda české kinematografie, vážení. A ještě dnes stále nerozumím tomu, co Trošku vedlo k tomu, natočit takové shity tři. Copak ten chlap nemá hrdost nebo co? Opakovaý vtip není vtipem. To platí jak pro filmy, tak pro vtipy v nich užité. Jsou většinou tak lidové, že už při prvních slovech víte, jak končí a přitom sledujete minutové scény, který doprovázejí už tak slabé pointy. Herecké výkony na nic, postavy byly tak laciné, že mě nenapadá nikdo, pro koho by byl ten film nějakým způsobem vhodný. Co díl, to to samé, ani vývoj postav zde není. A vlastně, dost věcí mě i na "křupanského čecha" pobuřuje! // Vondráčková a Max, WTF? Skvěle dokreslují tuhle frašku... // Smutně musím dodat, že lidí, co si dokáží tento film užít je strašně, strašně moc. A strašně, strašně nerada na ně narážím, jenže se tomu člověk nevyhne... ()

Wooke

Film zlý a trápny...ale mám rád Vydru a aj vtipy ušli...a celkovo, keď chcem zabiť zopár mozgových buniek a je to v TV, tak si to možno aj pozriem. ()

kaktusacek13

Pro mě nejlepší díl z celé série. Patřím k těm bláznům, kterým se to líbí a počítám s tím, že mě většina z vás odsoudí. Ale proč si občas nedopřát film, který dokáže pobavit a jen to je jeho účelem, ne nás poučit. Jen pobavit, myslíte, že to nesplňuje? Každý ať kouká na co chce, ale pak nemusí odsuzovat něco, o čem věděl, že se mu to nebude líbit. Stoletá bába, která se napije modrého pramene, a potom znásilňuje chlapy po Kameňákově nebo třeba tchýně pana Kohna mně vtipní přijdou. ()

Berty00 odpad!

Najväčšou chybou,záťažou,hlúposťou je že tento film vôbec vznikol...No už prvý diel na tom bol dosť katastrofálne...Samozrejme tým myslím len dianie na csfd pretože ako aj prvý diel tak aj toto sa uchytí medzi staršími ľuďmi ...Musím povedať že túto sériu som nikdy poriadne nepochopil...To je akože rodinný film alebo niečo také ? Pretože ja si myslím že to je jedno veľké WTF?!!!?!?!Ako som už nápisal pri prvom diele tak najväčšou chybou je očakávať od strašného filmu že pokračovanie bude lepšie...Tento film absolútne nefunguje...Podľa mňa je o ničom...Zdeňka Troška ma ešte nijakým filmom neprekvapil a momentálne je rok 2015 takže musím len konštatovať že i keď sa mi ten fil tak isto nepáčil tak Slnko,seno,jahody je asi najlepší film ktorý vyšiel pod jeho meno a predpokladám že ho ani nič neprekoná...|Usudzujem to podľa filmov ktoré vyšli po Kameňáku.| ()

Tominni odpad!

Dvojka je (bez velkého překvapení) ještě horší než jednička. Modrý pramen zmizí ze zámku a objeví u starý Kropáčkový a ta se dá do akce. Víc se toho v další sérii kamenných vtipů neobjeví, role Martina Maxi a Helenky Vondráčkový je jaksi navíc a bez nějakého smyslu. Takže jde o to se připravit na další sérii ne moc vtipných vtipů. ()

Brano

Jednotka bola celkom fajn, ale toto pokračovanie je už o poznanie horšie. Príbeh nudnejšii a vtípky takisto slabšie. Nápad síce so starou Kropáčkovou, ktorá znásilňuje jedného mládenca za druhým bol zábavný, ale to celý film nezachráni. /50%/ ()

mrclTV odpad!

Pozeral som to iba preto, aby som zistil, či je to lepšie ako prvý film, ale nebolo.....Bohužiaľ množstvo vtipov (množina A) je jedna vec a ich vtipnosť (množina B) je druhá a pri tomto filme sa stretávame s práznou množinou N (nuda), kde sa A a B nestretnú ani v alternatívnom vesmíre. ()