Policejní šéf v Kameníkově Pepa Novák má plno starostí. Ráno se marně snaží uspokojit roztouženou manželku Vilmu, na stanici ho čeká otřesený sportovec, kterého znásilnila babka Kropáčková, a v terénu místní podnikatelé, zuřivě pátrající po zázračném modrém pramenu, který povzbuzuje sexuální chutě a potenci. Nedávno vytryskl ze skály na zámku a nyní zase nečekaně zmizel. Pramen totiž v tuto chvíli vyvěrá ze zdi domku babky Kropáčkové, která ho stáčí do lahví. Ředitel školy představí podřízeným nového tělocvikáře Marka, který se okamžitě stane středem zájmu kolegyň. K jejich zklamání však chodí s lékařkou na místní psychiatrii, která má plné ruce práce, protože se musí postarat o znásilněné muže. Nejhorší je, že obětí přibývá a mezi nimi jsou i Pepovi podřízení, kteří měli za úkol přivést Kropáčkovou k výslechu. Když podnikatelé zjistí, kam zmizel zázračný pramen, pokusí se přimět babku, aby jim domek prodala. Jenže věci nejsou tak prosté, jak se zdají. (TV Nova)

Perchta6

Čekala jsem, jestli druhý díl bude stejně tak špatný jako první. A byl!!! Snad ještě horší. Přitom Zdeňka Trošku mám ráda... ()

Pajela odpad!

Nene, tak tady už se to neosvědčilo. Nevím, proč má Troška potřebu dělat pokračování... Nevím, jestli je naštěstí, že u "princezny ze mlejna" a "z pekla štěstí" zůstal "pouze" u dvojek... ()

FREEWHEELER

-„Ta skleróza to je hrůza nic si už nepamatuju. Ani jestli jsem bojoval v 1. nebo 2. světové válce!“ -„To já bojoval ještě v té první. To vim. Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky.“ Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky. Návrat hovadín aneb repete chujovín. To fakt sa nehanbíte chŕliť odpadmi? Jój česko-slovensko je strašne nevtipný a pokrytecký národ. Zahoďte presudky a starecké maniere, zavolajte si k sebe partiu kamarátov, kúpte pivko a rehocte sa. ()

wilczo2

To si tak človek cestuje autobusom z Bratislavy do Brna v jeden mrazivý januárový večer a odrazu sa rozosvieti TV obrazovka a olalá - ide sa púšťať film... Napätý čakám, čo to bude...Po pár sekundách je mi jasné, že zatiaľ, čo som si myslel, že mi cesta ubehne relatívne rýchlo, na moje zdesenie sa mi cesta maximálne povlečie... Po zúfalých pokusoch o únik z idúceho väzenia je mi jasné, že v Brne vystúpim o pár IQ bodov ľahší... Dnes premietame: "Kameňák 2 - Kameňuj harder!" ()

mArtinko5MB

Trošku slabšie ako jednotka (žiadne prekvapenie), ale stále to je lepšie ako slovenské telenovely ala Ružová záhrada a čerešnička Bytofka (panelák). Trošku prísne hodnotenie. ()

martins odpad!

Zbytečné pokračování, dvakrát nevstoupíš do jedné řeky pane Troško. Jediná povedená scéna je pokus Kohna o zlikvidování své tchýně. ()

guma odpad!

U komedie jako takové se dá ledasco prominout protože člověk hledá především tu pověstnou "prdel". Avšak u tohoto díla si člověk tak leda může říct: "Kruci, co to má jako bejt?" Film kde skupina lidí ukazuje čeho je za peníze schopna. Ostuda, vážně. U mne hezkých a zcela zasloužených 0%. ()

blondboss

Stále som sa čudoval, prečo je vlastne táto séria úspešná, a doteraz nemám odpoveď. Toto pokračovanie je rovnako trápne ako prvé, ba dokonca ešte horšie po viacerých stránkach. Dej točiaci sa okolo starej Kropáčkovej je naozaj tak stupídny, že človeku sa pozastaví rozum. Ešte aj tá jedna hviezda, ktorú dávam, je naozaj slabá a z ľútosti. 20 % ()

J.Mayen

Neco opet strasneho a neskutecneho co se toci po revoluci a to nejsem priznivec starych blum a za demokracii jsem rad,ale tohle by melo byt snad i trestny, neco takoveho natocit a to se se svym hodnocenim stale drzim velmi opravdu velmi vysoko. Jedina hvezda za Vydru a jeho narazku na Paulovou s teplakama. Zlata ceska predrevolucni kinografie, ja se snad jeste dam na filmy s Vlastou Burianem. ()

Simako odpad!

To je fakt šrot! Pan Troška u mně klesl až na dno zapáchajícího bažíru! K ostatním s ani vyjadřovat nebudu! Proč pak nejsou peníze na český film? Jsou v bažíru tohoto úžasného díla! ()

LarryW odpad!

Ukázka toho jak se dá dělat humor a přitom přinutit diváka až k pláči. Nezaslouží si téměř slov, vulgární výblitek. Tohle není odpad, to je žumpa!!! ()