Po svém návratu z fronty v II. světové války se Paul Sutton setká s Victorií Aragónovou, která je na cestě domů. Její domov se nachází ve vinařské oblasti Las Nubes v Mexiku. Zoufalá Victorie se bojí přijít domů kvůli svému despotickému otci, protože čeká dítě s cizím mužem. Paul, který je očarován jejím šarmem ji nabídne, že ji bude na statek doprovázet a předstírat, že jsou novomanželé. V době oslav nové úrody hrozna se však oba dva do sebe zamilují avšak Albertovi, Victoriinimu otci, který dodržuje staré mexické tradice se tento vztah vůbec nezdá... (oficiální text distributora)

HarveyDent

Taková malá roztomilá kýčovinka se sympatickým hereckým ansámblem a hudbou. Představitelka hlavní role byla přenádherná. 65% ()

Ukrizku

Mile romantické, úsměvné v detailech, rozmanité v charakterech, dynamické ve scénáři a citlivě ukotvené v tradičních rodinných hodnotách. ()

DJ Kritik

Tento film ma uchvátil. Ako sa zmení cesta človeka pri poznaní niečoho s čím nikdy neprišiel do styku. Inak nočná ochrana vinnej révy je krásna. ()

Elessar.

Príjemný slnečný filmík, nad ktorým netreba moc premýšľať a v konečnom dôsledku to vôbec nevadí. Je hromada filmov o víne, vinohrade a podobne. V rámci žánru, príjemné dielko, ktoré sa nesnaží byť ničím iným čím je. Situácia ktorá vznikne, prinesie aj humorné momenty, o ktoré nie je núdza. ()

Amaranta

Proti romantickým příběhům nic nemám, i když jsou často od začátku dost průhledné, ale toto už bylo moc! Jeden kýčovitý dějový zlom se odrážel od druhého, a když se osmahnutý Keanu vydal vydolovat starý rodový kořen, přála jsem si alespoň trochu nadsázky Rosamundy Pilcher... ()

lepo

Nádherné obrazy vinárskej krajiny, dokonalá kamera, výborný príbeh , zaručujú príjemné prežitie pri mexickom temperamente a skvelej hudbe v pohodlí obývačky. Poézia lásky a citov zaručená...Odporúčam ... ()

KeanuTheBest

První romatická role Keanu Reevese...k tomu nádherné prostředí a moc pěkný příběh..je to sice přeslazené a ulepené jak ty hrozny ve kterých se ke konci vykoupou, ale vím, že film se mi líbil a určitě si ho někdy pustím znovu. P.S. - vidím, že nejsem sama v posedlosti hlavním hrdinou. :p ()

PTuranyi

Slušný veľkorozpočtový romantický film. Napriek dobrým hereckým výkonom hádže pod nohy polená vypočítateľný príbeh a produkcia, ktorá príliš tlačí na emócie. Takmer každá scéna trvá dvojnásobne dlho ako by mala, aby poskytla priestor vykúpať sa v emóciách. Scenáristi sa myslím dokonca uchýlili k preháňaniu aby z príbehu vytlačili čo najviac dramatických pocitov. Hoci nie som požiarnik, trúfam si tvrdiť, že šírenie požiaru vo vinici neprebieha rýchlosťou horenia zápalnej šnúry. Zaujímavé je počuť na festivale úrody popri nemeckom jódlovaní, českú dychovku. ()

marysa

Sladke a predvidatelne ako burky z tepla, ale ja mam jednoducho slabost pre filmy ohohravajuce sa v nadhernom prostredi vinic. Mozno prave predstava straveneho leta oberanim hrozna a zazitim atmosfery zberu sposobila, ze ma tento film bavil. Navyse iskrenie medzi hlavnymi predstavitelmi bolo neprehliadnutelne. ()

heraklas

Ač nejsem velkým romantikem, opravdu nechápu toto oznámkování filmu. Byl to jeden z nejlepších romantických filmů co jsem kdy viděl. Měl hloubku, splňoval všechny věci, které by film tohoto žánru měl splňovat a rozhodně není laciný. Rozhodně se vyrovná např. filmu: Zápisník jedné lásky. Rozhodně si tento film zaslouží lepší procenta... ()

baner

Prechádzka v oblakoch - keď som bol mladší mal som nadovšetko rád romantické filmy plne lásky . Bol som proste romantik. Tento film patri medzi tie, ktoré mám rád do dnes :) dávam 100% prečo? No neviem si predstaviť, čo by mi mal ešte romantický film ponúknuť viac :) ()

vrgulnik

První půlka filmu fajn, druhá propadák. Většina herců přehrávala. Konec to všechno doslova "pohřbil" - připadal mi směšný, naivní, ubohý. ()

ondra.p

Jeden z lepších romantických filmů. Koukali jsme na něj s přítelkyní a jejím tátou a vypili jsme u toho docela dost. Možná proto se mi líbil víc, než je u mě na romantický film normální. Poctivých 50% ()

Damnsinead

Tak tenhle slaďák mi vyloženě nesedl. Kýčovité krajinky jak od Thomase Kinkada, nelogičnosti se kupí a herci asi měli špatný den. Scénáristi ještě horší. Jak můžou vinice hořet tak rychle? Proč tatík na konci tak obrátil? A nebohý Keanu se pro romantické filmy vážně nehodí. ()

Pythonator

Taková mexická romance z pěkného vinařského prostředí, z níž si nejvíce zapamatujete, jak je pěkné, když víno šlapou ženy, namísto použití lisů. Hygienickou stránku ponechme stranou. Kdyby tam nehrál Keanu, tak je to asi z poloviny tak dobré. A ta jeho Mechikánka byla taky docela dobrá, tedy pěkná. Samozřejmě vám v paměti uvízne taky čestná role mistra Quinna. ()

fara

Právě se na ten film dívám. Už podruhé...první projekce je tak 8 let zpět. A přestože si mě tenhle příběh prostě nezískal i tak si myslím, že každé alespoň trochu "romantické" duši se to může líbit. Ne na celý život, ale na tu hodinku a půl klidně. ()