Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

KOZEL84

Spíš slabší 3,ale za Ryana Reynoldse,Jordan Ladd a hlavně Luise Guzmána je musím dát.Co se mi hodně nelíbilo byli ti dva blbečci co si hráli na Jaye a Boba nebo na negry nebo co to mělo vůbec být.Ti byli fakt trapní a pak ten bobrBrrr.Ale zasmál sem se a ta kráva si tu pochoutku zasloužila.Kolikrát já sem asi sežral nebo vypil nějaký flusanec.Ne že bych se choval jako ona.Spíš mi občas příjde že ten základní předpoklad pro tuhle práci (příjemné vystupování) se někde vytratil. ()

Mallyyy

Celkově to je tak na jednu hvězdičku, ale prostě musel jsem dát 5 a to kvůli skvělým scénám, kde jsem se skoro podělal smíchy. Doporučuji se na to koukat jen jako na další americkou, hloupočkou komedie s nějakou tou promilí v krvi a s přáteli. Aspoň já na to, tak koukám. ()

Vodny

Další z řady amerických komedií odehrávající se v (šílené) restauraci a sledující životní problémy a osudy zaměstnanců tohoto zařízení. Pomineme-li fakt, že se setkáme se známými tvářemi z různých teenagerovských komedií a parodií, musím uznat, že tento film je zcela jedinečný svým zvráceným humorem, který nesedne každému. Kdo viděl Van Wildera, může tušit o čem mluvím, ale pouze do té doby, než vám Radim předvede princip své hry, kterou vymyslel, aby udržel chod restaurace – v nečekané chvíli ukážete někomu z týmu své genitálie v různé poloze (názvy jsou Pohled, Mozek, Koza) a když se na ně dotyčný podívá, dostane určitý počet kopanců do zadnice. A na tomto principu šílených scén staví celý film, takže proto nedoporučuji tento film na rande. (ale pár hlášek a scén stojí za to, hlasitému smíchu jsem se neubránil). 50% ()

mrtvej pes

Jsem doslova úchylná na zvrhlý a fekální humor, a přestože je tahle komedie mírně řečeno retardovaná, splnila účel. Rozesmála mě. Ve zkouškovém období se něco takového vysoce cení. ()

Gismo.kv

Mám rád komedie, které se odehrávají během jednoho dne na jednom místě, tohle mě celkem příjemně překvapilo, některé věci tam byly celkem trapné, ale v celkovém dojmu to je dobrá komedie na takové to oddychové odpoledne, když se člověku nechce moc přemýšlet. Takže rozhodně stojí za zkouknutí. ()

jirkis

Jejda, jenom mi to spadlo na zem, mám to ale děravé ruce....Jo, občas se člověk zasmál, ale ve skutečnosti se jedná o chlustanec v omáčce. Nechutnosti, trapnosti, sem tam žádná sranda, sem tam malé pousmání....Na začátku jsem jen kroutil hlavou, pak mi to připadalo o něco lepší. /40%/ ()

KNTRFKT

Rozhodně se tu nedá mluvit o hraní, ale jak už z obsahu plyne, hraní tu nikdo nemohl čekat. Ačkoliv je to jedna z největších DEBILIT pod sluncem, drží si tahle HOVADINKA poměrně slušné hodnocení. Možná to bude tím, že si všichni můžou nadělat do gatí pokaždý, když někdo z neherců vytáhne pytel a roztáhne ho jak rogalo. Pytel, žalud, prcat, jebat, šukat, osouložit, vykopulovat mozek z hlavy. To je asi tak všechno, co se dá čekat. Dá se se očekávat, že až na tenhle film náhodou narazí(při hledání gay porna samozřejmě) nějaký intelektuální invalida z řad smradů z šestých tříd, dostane se tomu teprve toho pravého ocenění. Ajfounama vymyté plody současné frigidní doby začnou toto poselství via bluetooth šířit jako regulérní patogen dál. Učitelky si budou trhat vlasy, protože teď už jim děti nebudou ukazovat své obtloustlé prostředníčky, ale začnou rovnou tasit pytel a rodiče si budou doma pochutnávat na poflusaných výpečcích. ()

GMVajgl

Režisér / scénárista celých 7 let pracoval jako číšník a má asi silný vztah k pohostinství, protože natočil celý film o jednom jediném dni v životě restaurace. Film je to dost politický - kope za restaurační personál a je hlavně o vyřizování účtů: mezi starými a novými kolegy, se zákazníky, s nadřízenými, mezi pohlavími. Mnoho věcí je upravených a přitažených za vlasy. Většina lidí bude znát hlavně scénu s úpravou jídla pro nespokojenou zákaznici. Samozřejmě je to nadsázka - kdo by na talíři nepoznal pubické ochlupení? ()

Hapretor

Pokud máte nadbytečných 90 minut ve svém životě, můžete je vyčerpat na této debilitě ... to jsem se seknul ... já myslel, že to bude normálně vtipné ... nebylo ... ()

bernajk odpad!

V neurčité americké škole dostali páťáci slohovou práci na téma "napiš scénař filmu"..... no a tak to dopadlo! ()

Jerryy

zajímavý snímek :D . O čem to vlastně je? Film nějak začne , nějak začíná , začíná a hle , najednou je konec :D Film prakticky o ničem , příběh opravdu nulový , zápletka žádná , rozuzlení žádné. Vlastně úvod filmu střídá konec , nic mezitm neni . Neřikám , že bych se u filmu nudil , to v žádném případě , na hodinky jsem se nekouknul ani jednou , ale prostě tohle si víc jak jednu hvězdu nezaslouží . Musím říct , že spousta filmů, kterým jsem dal 1,2 a i třeba 3 hvězdy , jsou méně koukatelnější , než tenhle snímek , ale tady snad neni co hodnotit. ()

salamandrr

Hodně chabá komedie, kterou je lepší chápat jako sondu do života číšníků a servírek, tedy lidí s IQ jako dobře propečený stejk ()

Manhattan

Jedna hvězda za vubec tak šílenej napad něco takového natočit, druhá za psychopatickou servírku, třetí za ptačí hru, a čtvrtá je za tu čupr zábavu s poučením že kuchaře ani servírky by jsme neměli fakt vážně nasrat. ()

Blondy.

Film o jednom dni v práci s americkou úpravou a nadsázkou. Tedy nic převratného ani dějově naročného, což je veliká škoda, sice jsem se dobře bavil, ale čekal jsem že se stane něco víc než jen hra "ukaž sveho ptáka". Pro mě tedy lehce slabši oddychovka, ale pro pobavení dobrá věc. ()

candy_daze

Zhlédnuto před pár lety a celkem mě to znechutilo. Můžu ale říct, že když jsem to nedávno viděla znovu, musela jsem * přidat. Nevím, jestli už náhodou nedegeneruji, je to bezesporu nechutný a vcelku hloupý film, ale nedá se mu upřít, že vcelku pobaví. Protože taková parta úchylů se jen tak nevidí ()