Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

ScarPoul

Hlúposť či už v mene Angelovom alebo nie. Burke skrátka natočil film, sktorého chcel spraviť akčnú, mafianskú komédiu a nakoniec mu vyšla iba fraška. Herecké obsadenie a celkovo postavy nie sú zrovna TO čo by robilo tento film zaujímavým. Samotný Quinn je tu už tak starý že už jednoducho vidíte že je na konci so silami. Stoweová ako uškriekaná bezradná dcéra a vzápätí sebavedomý seximbol je neuveriteľne príšerná a otravná a film nerobí len to keď nejaká Stoweová uteká v spodnom prádle a kozy jej skáču sem a tam. Vtipy sú zle načasované a režisér je neskúsený a podkopáva celý film. Scénar je taký slušný priemer ale to je asi všetko pretože zostáva nevyužitý. Jediné čo drží tento film nad vodou je Stallone ktorého mám rád a opäť dal svojej postave dušu. Ale stačilo to len na slabé 2*. Neskutočne sklamanie. Dúfam že Burke už nič nenatočí lebo je hanba že zrovna tento film je venovaný pamiatke Antonyho Quinna. Quinn si ako herec zaslúžil viac ()

Terva

CITÁT - Vy krvácíte! A dosti vydatně!.......... Scénář : Will Aldis a Steve Mackall. Kamera : Ousama Rawi. Hudba : Jon Bon Jovi a Bill Conti. CITÁT - To se stává, když vás postřelí......... ()

Padme_Anakin

Zcela náhodně a naprosto neplánovaně jsem dnes zakopla o tento snímek, který mám už dávno ohodnocený a viděla jsem ho cca před 10 lety.. Vím, je to v podstatě romantická blbina střihnutá mafiánským podsvětím, přesto musím přiznat, že se u toho opakovaně bavím, Sly jako ochránce, zamilovaný muž a kuchař v jednom balení je tu k zulíbání, no a Madeleine.. krásná, hříšně sexy a občas na pohlavek.. A ten závěr mě stejně potěšil a dojal jako tenkrát, takže hodnocení nechávám tam, kde je.. ()

ConanVJ

Jasný, není to klasický Stalloneho žánr, ale romantická komedie se mi to líbilo hodně. Stallone je takový dobrotivý ňouma v této roli a i to mu sedlo. Ukecaná buchta byla místy hodně otravná, ale to vyvážilo zase Stalloneho vtipné odklízení zloduchů. Jen ten dabing na DVD je hodně špatnej, Stallonemu hlas vůbec nesedí. Mě se film líbil a dávám 70% :) ()

JJ.Gibson odpad!

Ikdyž nerad, tak musím dát odpad. Je to naprosto hrozný propadák. Sice jsem ho dokoukal až dokonce, ale se silnou averzí. Příšerně napsaný scénář! Tudíž to nikdo z herců nemohl zahrát pěkně. Na Sylvestrovy se na tomto snímku podepsal zub času více, než by bylo zdrávo a jeho role byla dosti nevýrazná! Gansterskej kuchtík, fuj! Je to pro mě opravdu zklamání... ()

blackrain

Stalonne byl jako kuchař a ochránce neodolatelný. Vůbec nebyl špatný v komediální poloze. Ta role mu seděla. Na konec si odstup od milované ženy neudržel. Ano, ano, na lásku je i drsná mafie krátká. ()

slunicko2

Nevyužitý potenciál. Nevýrazný film s komediálním nádechem, jehož nejvýraznější charakteristikou jsou slova - nevyužitý potenciál. ()

PogoJoe

1 hvězdička pro Slye a Madeleine, kteří jediní se mi v tomto dílku docela líbili. Hlavním problémem tohoto filmu je scénář: naprostý propadák. Spousta nelogičností, primitivní dialogy, zmatečnost a uspěchanost. Jen pár milých maličkostí, nad kterými jsem se nanejvýš pousmál, film nespasí. Slyi, tohle nemáš zapotřebí... ()

lekr

Tupej film. Kdyby tvůrci do scénáře nepřimíchali ty neuvěřitelně stupidní komické pasáže a přidali nějakou tu aki, tak by z toho mohl být slušný akčňák. Teď je to jenom nechutný mišmaš příšerných a nevhodně situovaných vtipů bez jákékoliv akce, co připomíná lacinou italskou telenovelu a skrz na skrz je úplně o ničem. Slye se sice snaží propašovat sem tam nějakou akční hlášku, ale aťse snaží sebevíc, tak do takovýhlech rolí se absolutně nehodí a je jen dalším hřebíkem do rakve už tak podělaného filmu. Slabá jedna hvězdička. ()

Martin741

Od Stalloneho je tento film trochu krokom vedla. Akcna komedia s kotkodakajucou Madeleine Stowe a pokus o ćharakterne herectvo sa snaziaceho Stalloneho fakt nie je moja salka kavy. Stallonemu proste najlepsie sedia roly drsnych chlapikov s hrubym hlasom a najlepsie po zuby ozbrojenych. Anthony Quinn to potom uz nijako nezachranil. Ten zaver snad uz viac pokazit neslo. 42 % ()

Jino

Tohle byl od Slye krok vedle. Romantická komedie s troškou akce mu nesedí, ačkoli nutno podotknout, že pár ksichtů a dobrých hlášek se tady nejde, ale to je tak asi všechno. Od Stalloneho se čeká jiný žánr filmu a toho by se měl držet. 50%. ()

cariada

Příjemná komedie se S.Stallone a krásnou M.Stowe ,která jako dcera mafiána je dána na výchovu k cizým rodičům a po smrti svého pravého otce Angela jí vyhledá bodyguard Frankie a začíná jejich soužití až dojde k jejich vzájemné lásce. Vše tohle skýtá řadu vtipných momentů. Ale přece jenom je to jen průměr. ()