Xander Cage (Vin Diesel) je nechvalně proslulý milovník adrenalinového vzrušení, kterému se až dosud dařilo vyhýbat se ruce zákona. Když ho však prvotřídní agent NSA Gibbons přesvědčí, aby pronikl do nebezpečného ruského kriminálního gangu, rodí se nový druh tajného agenta (kódové jméno: xXx), který se s nepřáteli spravedlnosti vypořádává razantně a nemilosrdně. Film xXx od uznávaného režiséra filmu Rychle a zběsile přináší vzrušující jízdu našlapanou napětím. (Bontonfilm)

warhammer

No tak tohle je dobrá přeháňka. Jedna nelogická kravina za druhou, ale to člověk musí občas přehlédnout, nebrat to příliš vážně a nekazit si tím zbytečně celkový dojem z filmu. Kór když je akčnost na tak vysoké úrovni. Film nenudí a člověk se u něj i zasměje. Jako třeba u scény, kdy Diesel rozstřelí českým jezeďákům valník s bramborama. Taky mě dostalo, když jsem viděl film poprvé v originálním znění a najednou slyším jednu scénku v češtině, když se stráže baví " jak to jde? Ále ... Zima jako v prdeli :D " Zvláštně vypadala i scéna Samuela L Jacksona projíždějícího se v autě s Markem Vašutem :D Musel jsem se i trochu smát Vranovskému zámku zasazenému někde do Alp a Dieselově honičce s lavinou. No když se na to podívám kolem a kolem a ješte vezmu v potaz skvělou hudbu musim říct, že jsem se dobře bavil. ()

Patches1984

Vin Diesel jede do Prahy infiltrovat ruskou teroristickou skupinu - už to samo o sobě zní spíš jako anotace ke komedii než k akční řežbě. A jelikož se xXx skutečně v Praze natáčel a spousta představitelů vedlejších rolí a komparsistů jsou česky mluvící Češi, ten komický rozměr je pro našince nepřehlédnutelný. Kvůli těm několika Vašutovým větám a krátkému rozhovoru dvou českých strážných o tom, jaká je kosa, bych se na ten film klidně podíval znovu. Bohužel ale jen kvůli tomu. Že pro Amíky jsou Alpy od Prahy, co by kamenem dohodil, jim ještě dokážu odpustit (ostatně jsou díky rozměrům USA zvyklí na mnohem větší vzdálenosti, to jen pro nás se cokoliv dál než dvě stě kilometrů zdá daleko), ale ostatní nelogičnosti ve scénáři a hlavně motivaci prakticky všech stěžejních postav už ne. Vin Diesel má tak trochu štěstí, že není poznat, že moc neumí hrát, jelikož ve své roli ani co hrát nemá, navíc se k němu "bondovské" ražení filmu vůbec nehodí. A ani záporák to nijak nezachraňuje. Slabé 3/10 ()

Vocoun

Co si budeme povídat, je to fakt slušná kravina. Děj nulový, herci až na duo Diesel Jackson totálně nesympatičtí, akce tam zas tak extra moc není a vtipu moc také ne. Ale má to prostě spád a navíc jsem na tom byl v kině, což se tehdá moc často nestávalo, maximálně tak dvakrát do roka. Abych se tu moc nerozepisoval k nijak oslnivému filmu - Je to slabší výplachový akční film s pár slušnými momenty a tehdy vycházejícím Dieslem, který točil jeden film za druhým. Z nostalgie ke kino zážitku dám 3 hvězdy 59% ()

Brano

Prehnaná americká, akčná slátanina, ktorá je pozerateľná tak do polovice filmu. Potom to už je iba veľký mix nezmyslov, kedy pri niektorých scénach (napríklad tie s motorkou) ostáva iba rozum stáť. Celkovo robí tento film znesiteľným iba fakt, že tam hrá Vin Diesel a na začiatku hrá Rammstein. Príbeh miliónkrát omieľaní o ruskej mafii, ktorá sa snaží vyrobiť biologickú bombu. Priemerný akčný film s až príliš rozprávkovým záverom. Za zmienku by stála ešte príjemná Asia Argento a skvelý soundtrack. /60%/. ()

Guran

Vin Diesel je něco jako Sylvester Stallone, nebo Arnold Swarz... Myslím to tak, že jsou oba dva namakaní. Diesel si zahrál Jamese Bonda v Česku. Mě se film líbil, když vidím, kolik kritik na film bylo vypsáno, troufám si říct, že je velice pěkný. Akce a sranda dělají z Vina Diesela ještě lepšího Bonda s dobrým dějem a hereckým obsazením. Opravdu pěkný film. ()

Vykuk odpad!

No lol, koukám, že se snad i chystá trojka.. no já vlastně ani nevím, že je nějaká dvojka, jako Vina mám rád z FF, ikdyž je to nehorázná sračka, pořád je to zábavná jízda, ikdyž s každým dalším dílem dementnější a hloupější, Riddick je fajn (nic víc) ale konkrétně XXX je ultrabrak nejhrubšího kalibru, nikdy za nic na světě (no dobře, za prachy bych se nechal koupit), ale jinak tento film nechci vidět prosím! :)) tak jsem zjistil, že jsem ho ještě náležitě neocenil, dodatečně hodnotím:) ()

mirkath1

No film dost dobrý, ale asi málokdo ví, že se při natáčení scény, téměř na konci filmu o pilíř mostu zabil kaskadér,který hrál většinu akčních scén :( Čest památce ()

jayman

Keby bol rok 2003 a mal by som 15 rokov, pravdepodobne by som si myslel, že xXx je ultra frajerina. Žiaľ, žiadne z týchto tvrdení neplatí. Dnes je xXx priemerný televízny film, v ktorom poctivo používali český komparz. 2 a pol. ()

cinema_cz

xXx je kvalitní nezávazná zábava, jež navzdory svému postmodernímu balení sází místy více na tradici než efektní technologické excesy. 80 % (Michal Šobr, Ci 10/2002, str. 70) ()

CaladanChmur

víc než hodně pitomoučké,herecky i dějové doslova k uzoufání.Příznivci VD přidejte si jednu až dvě hvězdy,ale cokoliv navíc je těžce nekritické. ()

ac1976

Bondovka bez Bonda, namiesto pičusa v obleku potetovaný  antifešák, ktorý si so steroidmi zjavne rozumie a jeho sexuálna orientácia je podľa jeho kecov nevyjasnená. 😀 Tú jednu * dám len za klenot Feuer frei. Ak by sa tam nejakým zázrakom primiešal ešte aj Stein um stein dám tejto chujovine aj dve * 😀😀😀. 🖕 ()

Marg

Takový drsný James Bond. Shodou okolností jsem jej viděl těsně před "Dnes neumírej", takže jsem hned mohl srovnávat. Proř neodpouštět neuvěřitelné kousky Van Dieselovi, Bond předvádí podobné. Standardní akční nářez a z Prahy. ()

majk_n

Doufám, že si nepopudím většinu uživatelů, ale ten film je naprosto neuvěřitelná kravina. Než se děj přesune do naší stověžaté(mimochodem hrozným způsobem nasnímané), je se celkem ještě na co koukat, ale pak už následuje hrůza za hrůzou, vrcholící útokem na hrad (sídlo ruské mafie) naší městskou policií. Velmi mi ten snímek připoměl filmy kategorie C např. Peklo v řetězech 2. Ty dvě hvězdy z milosti, abych tu nebyl za černou ovci. Jo a těch 80 procent v Cinemě je dobrej úlet (nebo spíš dobře zaplacená reklama) ()

weasel.p

Za ty Dieselovy hlášky si to ty dvě zaslouží, ale děj je čistá debilita, korunu tomu nasazují gumoidní Jákl a Vašut v roli velitele letectva. ()

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

Vin Diesel si zahraje Bloodshota

09.03.2018

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)

Čeká nás další Riddick a xXx?

Čeká nás další Riddick a xXx?

02.02.2014

Kariéra Vina Diesela je na tom velice dobře. Série Rychle a zběsile je na vrcholu sil, relativně laciný třetí Riddick vydělal téměř 100 milionů dolarů a Marvel Dieselovi určitě zaplatil slušnou sumu… (více)

Soderbergh, špióni a bojová umění

Soderbergh, špióni a bojová umění