Na večírku, na němž jsou přítomni i Nora a Nick Charlesovi, je zavražděn jazzový zpěvák Tommy Drake. Policie má svého podezřelého, Nickovi se to ale nezdá, a tak se znovu za vydatné pomoci své ženy pustí do vyšetřování. (fleurette)

Trailer

pepo

Uz citit unavu materialu a je dobre, ze sa to tvorcovia rozhodli po siestich filmoch zabalit. Hlavna dvojica je sice stale dokonala, no zapletka je uz iba ciste varenie z vody. Ale aj tak fajn old school zabava. 7/10 ()

Flego

V priebehu 13-tich rokov natočili William Powell a Myrna Loy šesť kriminálnych komédií o manželskej dvojici súkromných detektívov. Všetky príbehy Nicka a Nory Charlesových sa vyznačovali vysokou úrovňou, azda len tento posledný bol trochu vlažnejší ako predchádzajúce. 3+ ()

Hollohlaway

Důstojné zakončení série příběhů naprosto úžasného manželského páru. Sice zápletka nic moc, ale opět skvělí William Powell a nádherná Myrna Loy. Žádný díl není vysloveně slabý a všechny jsou vtipné a konverzačně vymazlené. Je až neuvěřitelné, jak je to zábavné i po tolika letech, navíc kouzlo starých dobrých filmů z toho jen tryská. ()

liquido26

"Je to staré rčení, které jsem si právě vymyslel." Sice je to asi nejslabší díl celé série, ale i tak se jedná o důstojné rozloučení s Nickem a Norou. ()

Blofeld

Bohužel poslední detektivka o Nickovi a Noře Charlesových. Jeden z nejlepších dílů série. Skvělá hláška: "Dej mi mou dýmku, mé pantofle a krásnou ženu - a můžeš si nechat mou dýmku a mé pantofle." ()