Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Blofeld
  *****

  Bohužel poslední detektivka o Nickovi a Noře Charlesových. Jeden z nejlepších dílů série. Skvělá hláška: "Dej mi mou dýmku, mé pantofle a krásnou ženu - a můžeš si nechat mou dýmku a mé pantofle."(9.6.2006)

 • liquido26
  ****

  "Je to staré rčení, které jsem si právě vymyslel." Sice je to asi nejslabší díl celé série, ale i tak se jedná o důstojné rozloučení s Nickem a Norou.(19.7.2011)

 • vitekpe
  ****

  Chtel jsem puvodne udelit jen 3, protoze zadna treskuta sranda uz to neni, a serii evidentne trochu dochazi dech. Jenze je tam mladicka Gloria Grahame... Takze 4. :-)(12.3.2009)

 • Flego
  ***

  V priebehu 13-tich rokov natočili William Powell a Myrna Loy šesť kriminálnych komédií o manželskej dvojici súkromných detektívov. Všetky príbehy Nicka a Nory Charlesových sa vyznačovali vysokou úrovňou, azda len tento posledný bol trochu vlažnejší ako predchádzajúce. 3+(27.8.2014)

 • fleurette
  ****

  Trochu slabší díl než všechny předchozí, na Powellovi jsou již viditelné stopy stárnutí, což se nedá říci o stále krásné Myrně Loy. Bohužel ubylo i jejich tradičního pošťuchování a skvělých dialogů, přesto je smutné, že tato skvělá série musela jednou skončit.(26.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace