Jimmy Livingstone by se od svých vrstevníků asi příliš nelišil, nebýt té bubliny. Příroda si s ním zahrála a on zcela postrádá vrozenou imunitu. Chce-li žít, musí se zdržovat v absolutně čistém a sterilním prostředí. To mu dokáže zajistit pouze neprodyšná umělohmotná bublina. Jimmy je spokojený, prožívá podobná dobrodružství jako jeho kamarádi ... jen v obýváku v bublině. Když ale dojde na lásku a Jimmy se zakouká do půvabné Chloe ze sousedství, která se má brzy vdávat, nezbývá mu, než sestrojit bublinu, v níž se bude moci pohybovat i venku. Čeká ho totiž dlouhá cesta. Svatba, kterou chce překazit, se koná na místě vzdáleném téměř tři tisíce kilometrů... (oficiální text distributora)

Movie Gourmet

Ano, jak tušíte jedná se o správně ujetou komedii v pravém slova smyslu, podobně jako "Hele vole, kde mám káru?" ( Dude, Where's My Car?, 2000), která se nese ve skvělém rytmu songu Dammit od Blink 182. Nesmyslně bláznivá a díky brilantnímu hereckému výkonu Jake Gyllenhaala i skvěle zahraná. (Klobouk před ním dolů). Je to ale i správná "romanťárna" pro chvíle ve dvou. Filmu rozhodně nechybí originální scénář. (Ten fakt trumfne jen málo co). Dá se říct, že je to i road movie ve které výborně asistují Dany Trejo, Verne Troyer, výborně šílená matka hlavního hrdiny v podání Swoosie Kurtz, sexy, mladá a okatá blond herečka Marley Shelton v roli lásky hlavního hrdiny, správně apatický táta v podání Johna Carrola Lynche a Geoffrey Arend v miniroličce jednoho z "Phreaks" postavy Verne Troyera coby, podle mě, dvojník Matthewa Brodericka (minimálně podle očí :-) ). Verdikt: 3* a příjemných 70 %. ()

aLPaC

Kromě pár scének, při kterých jsem se trochu pousmál (ne zasmál) je to totální kravina. Škoda, že v té době ještě nebyl známý Zach Galifianakis, protože ten byl asi tu minutu nejlepší. ()

Dellylah

Určitě zajímavá myšlenka filmu, tedy život v bublině, je neustále schazována různými trapnými úseky, jako třeba poražená kráva, vlak plný postižených lidí, nebo neuvěřitelné klišé v závěru. Mohlo to být netradiční drama, místo toho nepovedená komedie. ()

Heroine

Jo, bubliňák. Pravý životní loser. I když ne každý vtip je tedy vtipný, pro bubliňáka osobně mám slabost. ()

bolf!k

docela sranda...proste beckova komedie o typkovi co je divnej ale i presto se do nej zamiluje nejvetsi kost z mestecka, pohadaj se ona se chce provdat za jinyho a on ji musi svatbu prekazit a rict ze ji opravu miluje...atd atd.....par scen je ftipnych...nic vic :) ()

RajAthen

Upřímně se jedná o dosti filmový srab a docela obdivuju hlavního protagonistu, že si střihl takovou roli. Ovšem zcela proti všem předpokladům si pamatuju, že jsem tento počin dokoukal a místy se i pousmál. Pamatuji si ale dosti nejasně, bylo nějak k ránu, takže bůhví, jak to je. Bod určité ale přidává Danny Trejo, kterému konečně přeji nějaký vlastní film, jelikož tato kriminální figurka obšťastnila již řadu filmů. ()

Nocturno culto

je fakt že děj je šílenej,ztřeštěnej a ještě kdovíjakej ale když se chci jednoduše pobavit a nechtít přemýšlet nad tím či oním,tak si pustim tenhle film,páč ten je na to jak dělanej.....nejlepší byl ten ten chlápek na zastávce..co tam vůbec dělal,prodával lístky nebo jen poskytoval informace o jízdním řádu.?..pro mě-80%... ()

Likan7

Bubliňák naprosto průměrná, nudná, ničím zajímavá kravina, která je zajímavá možná jen tím, že hlavní roli má dnes známý Jake Gyllanhaal. Bavit se moc ale jinak nebudete, po 20 minutách víte, že princ získá princeznu, svobodu a půl království a ono se to světe div se taky stane. Film maximálně na nedělní dopoledne k snídani. ()

Tiiso

I přes svou naprosto šílenou pointu mě snímek od začátku do konce dokázal neuvěřitelným způsobem bavit. A to bych do sebe neřekl, že takto podány děj jsem schopen vůbec vstřebat a navíc ještě se zasmát. Takže, šílené postavy, ztřešténý děj. Nejdříve jsem myslel, že film přepnu, ale minuty běžely a běžely a já byl najednou na konci. Nejspíše už komedii nikdy znovu neuvidím, ale jako večerní výplň mě to naprosto uspokojilo. ()

_aandyy_

Asi třikrát jsem viděla tuhle tak trochu "poťouchlou" romantickou komedii a musím říct, že je to až tak pitomé, tak nesnesitelně uhozené, že mě to baví. Vlastně hned několikrát jsem se pořádně zasmála. Není to vrcholné dílo, ale koukatelné to je, akorát konec mě trošku naštval, ne proto, že bych chtěla, aby to dopadlo špatně (to by nebyla správná pohádka), ale proto, že má tak rychlý spád, taková absurdita - matka chrání syna roky před špínou světa, holky z okolí nazývá kurvičkami a to jen proto, že se o něj bojí. A co on nato? Miluju tě, mami... ()