Jimmy Livingstone by se od svých vrstevníků asi příliš nelišil, nebýt té bubliny. Příroda si s ním zahrála a on zcela postrádá vrozenou imunitu. Chce-li žít, musí se zdržovat v absolutně čistém a sterilním prostředí. To mu dokáže zajistit pouze neprodyšná umělohmotná bublina. Jimmy je spokojený, prožívá podobná dobrodružství jako jeho kamarádi ... jen v obýváku v bublině. Když ale dojde na lásku a Jimmy se zakouká do půvabné Chloe ze sousedství, která se má brzy vdávat, nezbývá mu, než sestrojit bublinu, v níž se bude moci pohybovat i venku. Čeká ho totiž dlouhá cesta. Svatba, kterou chce překazit, se koná na místě vzdáleném téměř tři tisíce kilometrů... (oficiální text distributora)

T-pack

Road movie, tentokrát v bublině a poněkud přístupnější dětem. Mé hodnocení odráží věk, ve kterém jsem film viděl poprvé a to mi přišla každá blbost jako poklad zábavního průmyslu. Opět, z nostalgie a kvůli nestárnoucím kvalitám snímku hodnocení snižovat nebudu. ()

sahe

Co na to říct... J. Gyllenhaal je v tom kouzelnej... on má stejně takovej klučičí kukuč, takže se sem hodil... Když od toho fakt nic neočekáváte, tedy neočekáváte nějakou tu rozumnost, tak to i jde :-) ()

Beatle

Tohle je tak absurdní a nesmyslné, až je to dokonalé. Roztomilý Jake Gyllenhaal, skvělé gagy, mrtvé krávy a náboženské sekty. Člověk, který zkombinoval tyhle čtyři věci dohromady, musel být naprostý magor a přitom totální génius :D Já vlastně ani kvůli tématu nechtěla ten film moc vidět. Ale berete-li ho s nadsázkou (a že to jinak nejde), je to skvělá podívaná u které se můžete opravdu velice upřímně zasmát! ()

smolicek04

Ani kvapka smiech , ani plač, proste nič.....Ale uchvátilo ma koniec ktorí je takmer v každej Americkej komédií....ale tento bol asi lepší :) ()

zajda404

Takový naprosto čistý průměr, kterým (chtě nechtě) 'zaplácnete' jedno odpoledne, jen abyste měli co dělat... aneb kéž by televize měla víc než jeden kanál :D ()

blackJag

Když jsem viděl obal dvd, myslel jsem, že je to film pro děti. Není :-) Patří to do škatulky úletů (do kterých lze zařadit např. cokoliv od Johna Waterse), ve kterých je všechno možné, i když konec filmu člověk odhadne už podle anotace. Je to navíc krátké a pár momentů je fakt bizarně vynikajících. 80% ()

BluT

Viděl jsem asi prvních 50 minut a pak jsem prostě přepnul na něco jinýho, protože to jelo podle tak nechutně zajetýho a předvídatelnýho scénáře, že to bylo prakticky jedno. Pak jsem teda viděl náhodou i konec, protože byl právě v době reklam druhýho kanálu a byl jsem rád, že jsem se na to na celý nekoukal. Nuda. ()

J*A*M*A*L

Takhle se zrovna nudím tak si zapnu televizi na HBO.Dávali tam nějaký zajímavý film už ani nevím který to byl, ale ten zrovna končí.Mrknu co dávaj po tom a tam vidím bubliňák.Tak si říkám panebože co to zase dávaj za pitomost, ale pak se koukám a vidím Jakea Gyllenhaala tak si říkám to nemusí bejt zas taová bejkárna.Sleduju dál a do filmu jsem se dostával čím dál víc.Pak vidím týpka Dannyho Treja a k tomu mi ještě hraje skvělá hudba takže to co jsem od tohoto filmu čekal zase tak hrozné nebylo.80% ()

Dallas

Tento komentár píšem v horúčke. Ja neviem, ale bola to celkom parádna oddichovka. Dej, ktorý bol už vyrozprávaný na tisíce spôsobov. Chalan miluje krásne dievča (už len kvôli nej sa to dá pozerať), ale nič jej nepovie a ona sa teda rozhodne vydať sa za totálneho tupca. Náš hrdina sa, ale rozhodne, že to tak nenehá a ide svatbu prekaziť a tak sa vydáva na nebezpečnú cestu, na ktorej stretne naozaj hocikoho. Kto by už o niečom podobnom nepočul. Bubliňák je presne o tom, ale dosť pritiahnutý za vlasy. Jake Gyllenhaal to hrá ako keby bol naozaj celý život zavretý v bubline, Marley Shelton je krásna a s tým si tu v pohode vystačí a na koniec Danny Trejo ako drsný motorkár, ktorého opustila jeho frajerka Lavína je čerešnickou na tejto sice len jednoposchodovej ale celkom chutnej torte (možno je skôr nejaký orech ako čerešnička).60% ()

Ricky_CZ

"Právě umřelo prase Carla Petersona!" :-D Po dlouhé době jsem měl možnost vidět teenagerovskou komedii, která by zároveň nebyla vulgární. Střeštěné je to ovšem dost :) A hodně mě překvapila hudba...Prázdninová hodinka a půl.. 65% ()

Yardie

Čekal jsem, co to bude zase za kravinu. Ale byl jsem celkem mile překvapen. Byl to milý, vtipný a pohodový snímek, u kterého jsem se celkem pobavil (v rámci možností) a odpočinul. Takže určitě jako odpočinkový film se to hodí. Ale nic víc se od toho čekat nedá. Howgh! ()

Delaney

zvláštní road movie, se zoufalou a nenápaditou první půlkou ale se slušně rozjetou a zábavnou druhou... Co řekne indičan, když přejede krávu? "Hle přejeli jsme losa, či snad amerického bizona?" nebo parodie Freaks byla tak super... Tenhle zvláštní lacinej film si podle mě zaslouží 60% ()

LBsmoke

..po dlouhé době sem se u romantické komedie i bavil.. je to úsměvná jízda.. sice je dějová linka klišé, ale !bublina! ...........jo a perfektní palma účes.. ()