Svérázný Joe pracuje jako uklízeč v rozhlasové stanici, je terčem posměchu kvůli tomu, jak vypadá. Nechá si všechno líbit, nic ho nedokáže urazit, protože má zvláštní dar vidět všechno pozitivně. Jednoho dne omylem vpadne do živého vysílání, kde ho sarkastický moderátor Zander využije jako ideální cíl svých jedovatostí. Neplánované zpestření programu se však vyvine nečekaným směrem. Joe ignoruje posměšky a začne vyprávět svůj příběh o tom, jak ho rodiče jako osmiletého kluka opustili na parkovišti v Grand Canyonu a jak se o sebe snažil postarat. Otupělé posluchače fascinuje jeho příběh plný neúspěchů i neobvyklý optimismus, který mu pomáhá vytrvat na cestě za snem o rodině a lásce. (TV Nova)

Mark1983

Dá se to klasifikovat jako taková obyčejná hloupost, ač to také hloupost je, ale není až taková hloupost úplně bez nápadu. Má to pár úsměvných momentů - alespoň dle mého úhlu pohledu, tudíž proto tomuto snímku věnuji průměrné tři hvězdičky. ()

DeTomaso

Řekl bych, že nejtěžší je nevypnout po prvních deseti minutách. Taky se mi ze začátku zdálo, že je to jen další prostoduchá, americká fekální slátanina. Pak mě ale začalo zajímat, jak to se Špínou dopadne, takže jsem na tu šílenost koukal dál. Nakonec mě film nečekaně příjemně pobavil. Je možné ho brát i jako parodii na fekální céčkové komedie. Trefný komentář od Shita. Není co dodat :-)) ()

Hach

Vlastně tenhle žánr střeštěných komedií nemám moc v lásce, ale Joe je takovej nějakej jinej. Docela jsem se u něj pobavil. ()

Lukoh

Beznádejný rocker a "špinavec" Joe Dirt sa prediera životom potom, ako ho rodičia zanechali samého uprostred púšte. Raz však začne v rádiu rozprávať svoj životný príbeh, ktorý si získa celú Ameriku. Dojemný, vtipný príbeh, no miestami poriadne pritiahnuty vás určite na tú hodinu a pól pripúta k televízoru. ()

Hansk75

Proč ty odpady? Můj příběh: Slušně jsem se vylil a vydal se na cestu domů, zapnul jsem bednu a zrovna běželo tohle a já se plavil a já se plavil a já se plavil... Podle mě slušná zábava :-) ()

huhuhu783

Je to klasická odpočinkovka která neurazí a pobaví. Ideální k podívání když je potřeba nechat odpočívat šedý buňky mozkový a zasmát se. ()