Skupina maskovaných zločinců obsadí banku a drží v ní rukojmí. Jejich velitel Lorenz je ochoten jednat pouze s detektivem Quentinem Connersem. Ten však byl nedávno suspendován po nevydařené akci. Je však vrácen do služby a spolu s mladým kolegou, detektivem Dekkerem se vrhá do akce! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Adams

Film má dobrou zápletku a konec příjemně překvapí. Chaos má ne příliš rychlý spád, ale poklidně ubíhá a nemá nudné chvíle. V příběhu několikrát změníte pohled na celou zápletku a téměř na konci vše vyjde na světlo. Satham hraje opět skvěle a mladý herec Ryan Phillippe příjemně překvapuje. ()

Neel

Perfektní obsazení, Stathama mám v poslední době hodně ráda, Wesleyho Snipese snad ani není třeba představovat, ale překvapil mě Ryan Phillippe, vynořivší se kdesi z propadliště Velmi nebezpečných známostí. Tady si zahrál seriózní roli překvapivě velmi inteligentního policisty a dokázal, že jeho herecké kvality dosahují i výš. Z nezajímavého bankovního přepadení se vyklubala velmi zajímavá zápletka a překvapivé vyvrcholení. Vytknula bych snad jen to, že postavě Wesleyho Snipese nebylo věnováno tolik prostoru. Chválím také scénář. ()

JSSVLVKMK

Že Conners neumřel mi bylo jasný, jen mě překvapilo, jak to nakonec dopadlo! :D Tušila jsem trochu jiný závěr (Conners sólista mi rejdil hlavou od výbuchu)! :) Všechny nahodilé souvislosti a propojenost osob byly parádní! U takových filmů si člověk nakonci řekne, jak může být tak blbej, že mu to nedocházelo postupně! :) I já si rvu vlasy, ale Stathamova postava a jeho parádně zahrané lupičské role mě vždy odrovnávaly, takže za námět, konec a Stathama plný počet! :) ()

josmart

Celkem standardní film o bankovní loupeži, který na konci skrývá překvapení. Není to nikterak strhující story, díky dobrému hereckému obsazení je to ovšem koukatelné. ()

cocaine

Taky se přidávám k těm co nechápou průměrné hodnocení tohoto filmu. Možná jsem jednodušší, že mi stačí míň než ostatním, ale mě se to prostě líbilo.Neříkám, že je to nějaká pecka, ale rozhodně to není nudný a stojí za shlédnutí. Každopádně Ryan Phillippe se mi tady líbil mnohem víc než v Cruel Intentions...a neznámý Jason Statham a Wesley Snipes byly bonusy, jeden překvapil a druhý vůbec neurazil. ()

mimuzik

Průměrný thriller, který mě nijak neoslnil. Od dvojice Statham - Snipes bych čekal rozhodně víc, ale v tomto případě bude zřejmě na vině scénář. Špatné to vyloženě není, ale postrádal jsem více logiky, více akčních scén a osobních soubojů od obou hlavních představitelů. Ale takový chaos to nakonec není, více než dvě hvězdičky si to ale nezaslouží. ()

KiJi

Chaos tam není. Naopak perfektně připravený plán. Staré klišé – polda se chce pomstít systému tak, že ho obere o prachy, udělá z něho a jeho představitelů voly a pak si bude užívat pěkné jmění v ústraní…nevím, třeba na Bahamách. Příběh je pochopitelně nečitelný, dokud režisér nechce, aby to divák pochopil, nedává mu indicie. Je to typický akčňák, ba přímo Stathamovka. Diváka děj napíná a chce ho v závěru šokovat. Na to ten film nemá, ale pro zpříjemnění večera rozhodně doporučuji. ()

pirate

Za děj bych dal klidně čtyři hvězdy. Sice začínal obyčejně, ale vyklubalo se z něj něco velmi promyšleného. Hned vedle toho mě rozuzlení velice dostalo. Silné překvapení. Něco tak vychytralého jsem dlouho neviděl. A teď důvod, proč dávám tři a půl hvězdy - na Jasona Stathama to bylo docela slabé. Je znám svižnou akcí a skvělými bitkami, avšak zde nic moc nepředvede. Téměř žádné rvačky, člověk si musí vystačit jen s jeho "kecající" rolí. V podstatě se jeví spíše jako klíčová postava, než přímo hlavní. Tím nemyslím, že by nebyl na scéně, jen v ní nedělá to, co by od něj někdo čekal. Řekl bych, že film stojí hlavně na Ryanu Phillippovi. Ten je opravdu hlavní postavou a hraje nejlépe ze všech (ačkoli musím přiznat, že je mi ten herec ukradený, daleko více mě zajímala právě dvojka Statham, Snipes, ze kterých jsem toho moc nedostal). Wesley Snipes je taková "záporná třešnička na dortu". Sečteno a podtrženo = 75%. Za kvalitní podívanou. ()

Mark1983

Koukatelný průměrný akční film,ke kterému se občas vracím,jelikož se nejedná o nic jen na jedno kouknutí podle mého názoru. ()

enoemis13

Chaos v hlave mal akurát tak Giglio, začína to katastrofálne, skoro až komediálne ( alebo skôr paródia), ďalej to je tupé, aby divák s IQ 80 mohol spokojne tlieskať, po tom prichádza Snipesov zvrat, čo tam nejak nepasuje, ale načo sa trápiť s logikou, keď normálny si to druhý krát nepozrie a debil to aj tak nepochopí, po scéne s chatkou + Snipes už je úplne jasné, že ideme niečo na štýl Swordfish a koniec teda očakávaný, inak od piatej minúty som si myslel, že tam asi bude nejak zapojený, pretože to je jediné logické vysvetlenie, po tom Callo reči ala Curtis brother ... a potom swing... je to proste dosť zlé, celé, bez logiky, ešte Philippe do toho sa tam snaží nebyť trápny a ... možno som to až prehnal, ale... 10% ()

as-minor

Na to, že som od filmu v podstate nič neočakával, som dostal celkom obstojnú a dôvtipne zamotanú kriminálku. Nie je to samozrejme žiadne veľdielo, ale úcel to plní. Tiež ma prekvapilo celkom slušné obsadenie tohto béčkového snímku. Všetci do posledného hrajú tak ako majú. Statham je pre mňa v akčných filmoch zárukou toho, že nedostanem mizernú frašku, ktorú by som nedokázal dopozerať. Na záver len opakujem, že sa jedná o zaujímavý kriminálny film, ktorý si možno v budúcnosti ešte zopakujem. ()

Rapollo

Kdesi na počátku to mohl být zajímavý námět. Možná ne příliš originální, ale přesto chytlavý. Pak ovšem přišel scénář a po něm režie a vznikla velmi nepovedená honička za tajemným darebákem. Jindy vynikající Jason Statham byl vtlačen do role šeptajícího policisty, který působí velmi nevýrazně a téměř se na plátně ztrácí. Z Ryana Phillippeho, který jako mládíček výsostně zazářil ve Velmi nebezpečných známostech, se vyklubal absolutní trouba-hezounek a myslím, že kdyby přestal hrát, okamžitě se zvedne koeficient hereckého talentu ve světové kinematografii o 30%. Wesley Snipes příliš prostoru nedostal, ale jako figurka svou roli ustál. Film nabízí celou řadu pitomostí, které dokážou absolutně otrávit. Jen namátkou: suspendovaný policista je povolán k bankovní loupeži, poněvadž hlavní lupič trvá na jeho přítomnosti. Ovšem policista nejen, že se vrátí jako vyjednávač... kdepak, oni mu rovnou vrátí odznak a nechají ho celou akci řídit! Tempo je příšerně zdlouhavé a dialogy neskutečně strnulé. Celkově film působí velmi amatérsky. Abych to shrnul, druhou hvězdičku dávám za alespoň trochu vydařený konec, který mi vrátil náladu. ()

hanzikk

Celou cestou se film ubíhal takovou spíše řekl bych průměrnou stezkou, ale když se postupem času začalo rozplétat to, co už divák měl za uzavřené a vyvrcholilo to nečekaným koncem, tak sem musel dát o hvězdu navíc. Krimi které se ze začátku jeví jako běžná věc z TV nakonec postupně zvětšuje své kvality. ()

Imyourmather

Sakra, tak tohle je bomba. Já prostě tyhle filmy můžu, zvášť pak se Stathamem, Snipsem v hlavních rolích a pořádným ojebem na konci. Podobně jako u Zločin je extrémní sport se pořád divím tak nízkému hodnocení, zřejmě asi tyhle druhy filmů sedí jen lidem jako já. ()