Osmadvacetiletý Gordon, který by rád pracoval v animovaném filmu, odjede z rodného Oregonu do Hollywoodu. Tam ho však zdvořile vyprovodí, takže mladý muž se musí vrátit domů. Gordonova otce (Rip Torn) to jen ujistí v přesvědčení, že jeho syn je k ničemu. Gord se však zakouká do půvabné lékařky Betty z nemocnice, která je momentálně upoutaná na vozík, protože si zlomila nohu. Když pak Gordonova rodina navštíví psychiatra, mladík doktorce zalže, že otec obtěžuje jeho mladšího bratra Fredyho, aniž by se zmínil, že Fredymu je pětadvacet. Tak vypukne boj mezi otcem, který chce, aby si Gord konečně našel práci a začal žít jako ostatní, a synem, který touží naplnit své sny. (oficiální text distributora)

Bauer

Tak tohle byla nehorázná kravina! Tohle není jen Freddyho úlet tohle je celkový úlet. Původně jsem chtěl dát odpad, protože film má pár opravdu nechutných scén u kterých se mi zvedal až žaludek. Ovšem zase má mnoho vtipných scén u kterých jsem se parádně zasmál a dokonce se dočkáme i vtipných hlášek. Tom Green je magor. Postavit se za a před kameru takovéto nechutnosti není normální. Ale dost mně překvapil úvodní scénou, kdy na skateu projede nákupním střediskem a nějaké ty triky a grindy se tam vyskytnou. Taky se mi líbilo, jak měl u baráku malou U-rampu. Hodně mně bavil Rip Torn v roli otce, jemuž se trošku zkomplikoval život a scéna, kdy Greenovy ukazuje zadek a chce, aby mu tam vlezl, tak při té scéně jsem se válel po zemi. Místo odpadu dávám 3* a nebýt těch nechutných scén, tak by šlo o parádní komedii. ()

prome odpad!

Tohle opravdu povolili k distribuci ? po asi pul hodine jsem byl naprosto znechucen a musel jsem to vypnout abych neztratil chut divat se na jine filmy.nic nechutnejsiho a horsiho snad uz neni ()

Richie666

Tom Green je neskutečnej magor a kdo se dokáže povznést nad všechny dnešní debílní konvence a sedne mu - připouštím, že občas trochu trapnej, jinak dost ulítlej - styl humoru, tak se nasměje víc než dost. I just bloomed late. ()

bouncer odpad!

Doteď vévodil mému osobnímu žebříčku filmového nevkusu Klub sráčů, ale Tom Green s jeho Freddyho úletem tento snímek minimálně srovnal. Přesto jsem tento film musel shlédnout - kdo by odolal vidět ehm ejakulaci slona ehm. "Musíš se vcítit do toho zvířete, musíš být v něm" - koho nyní při této větě napadlo, že rozřeže nějaké zvíře a vleze si do jeho čerstvě vykuchané kůže tak může směle přidávat hvězdičky, protože jste jedineční blázni jako Tom Green. Jsem i pro tvrdší srandu, ale TOHLE nebylo vtipné. To bylo dost pitomé a ujetost sama o sobě je velice nedostačující... Vím, že se nemá reagovat na jiné komentáře, ale nyní musím - Shit - nic proti tvému hodnocení, v jistém rozpoložení bych možná hodnotil stejně, ale aspoň to lépe odůvodni. Skvělý herci a skvělý scénář můžu napsat ke všem filmům, které se mi líbili a že je to nářez? To nepochybně...kdo kdy viděl Toma Greena v nějakém filmu či na MTV, tak ví o čem mluvím - on je totiž blázen a vůbec se nedivím Drew Barrymore, že ho opustila. Dívím se, že se s ním dala dohromady... ()

adamo_znk

Jeden z nejujetějších a nejdivnějších filmů, co jsem kdy viděl a to z toho dobrého úhlu pohledu. Na první pohled klasická bláznivá komedie, která se některými scénami vymyká lidskému chápání a šíří neskutečně bizardní hnus a déro. Nádhera, jen mi přišlo že ke konci ztrácí dech ()

prsvl

Sranda, sranda, sranda, sranda a sranda-to je těch pět hvězdiček, které jsem tomu dal. Můžete mě mít za nevkusného barbara, ale tenhle film se mi vážně líbil... ()

SaNcHeZ_cz odpad!

To ošahávání koňského penisu v úvodních minutách mi mělo napovědět. Tohle je totální hovadina, ukázkový příklad absolutně dementního filmu. Seriozně nevím jak tohle mám ohodnotit. Ano chápu, že někdo v tom může vidět naprostou krásu bezbřehé anarchie, já v tom vidím naprostou kravinu, která je koncentrátem všeho špatného co v amerických komediích je možné vidět. Ano, je zde pár vtipných momentů, jejichž absurdita vyvolá lehké náznaky úsměvu na tváři. Ty ovšem dokážou totálně rozsekat ty druhé, absolutně tupé, absurdní, nechutné a bez sebevětšího smyslu, ze kterých je 99% filmu složeno. A už jen díky nim dávám odpad. Protože tahání za koňský penis, kousání pupeční šňůry a olizování otevřené zlomeniny mi nepřijde jako něco, co bych potřeboval vidět. Takže ne. Nesměji se. ()

Terter

Když se budu odvolávat na ten stupidní český překlad, řekl bych, že to není úlet Freddyho, ale úlet Toma Greena, který jaksi nepochopil, že netočí další ze svých show, ale regulérní film. V některých scénách (továrna na sendviče, restaurace) by divák spíše čekal obyčejné lidi, kteří neví, která bije a kameru snímající jejich překvapené reakce. K tomuto neduhu je třeba přičíst nechutné (porod, zlomenina), nevtipné (již zmíněná továrna na sýry) a mnohdy trapné (opět restaurace) scénky a fakt, že s hlavním hrdinou se nedá ztotožnit nebo ho alespoň litovat či se mu alespoň smát. Ta jedna hvězdička je za několik vtipných momentů (všehovšudy byly asi tři) a jako poděkování Tomu Greenovi za to, že už netočí. ()

El Indio

Skutečně tomu nebudu dávat odpad jenom proto, že to je debilní, trapný a nechutný. Navíc, mi připadá, že přesně takový to chtělo bejt. Ten film si vubec na nic nehraje, dokonce snad ani na ten film ne, je to jenom spatlanina více či méně stupidních výstupů Toma Greena. Ale co se dá dělat, když někdy jsou ty výstupy proklatě zábavný. A ačkoliv filmová kvalita tu není ale vubec žádná, jednou je to vedený jako komedie, čili nezbejvá než hodnotit podle toho, jak moc jsem se u ní bavil. A možná, že bych tomu dal i víc jak tři hvězdy, kdybych to neviděl s dabingem a pozdě v noci, kdy už bejvám poměrně ospalej na komedie tohodle typu......A taky že jo, po druhým zhlédnutí za 4 ()

honajz2

Čekal jsem něco ve stylu Klubu sráčů - zábavy tak nevkusné, nechutné a absurdní, že bude místy až geniální. Zábavu nevkusnou, nechutnou a absurdní jsem dostal, ale taky neskutečně trapnou a snahou zhnusit diváka za každou cenu. Tohle svou míru dávno překročilo a filmu to jen uškodilo. Pod taktovkou Toma Greena by to ale asi nestálo za nic tak jako tak - buď je mentálně retardovaný, nebo jen hodně dobrý herec, jehož šílené role jsou hlavně trapné. Pár scének je povedených, ale jinak to stojí za prd. 1* ()

MartinNDL

Úlet v každém případě a je na Vás, jetli je to dobře nebo ne. Trapní intouši to odsoudí na plné čáře, trapní zhulenci to budou vychvalovat na plné čáře. Říká se vůbec "na plné čáře"? To je jedno. A jedno je to i Tomu Greenovi. To, co bych od něj čekal, se mi dostalo. Nemělo to větší ambice a to, co to chtělo být, to to také bylo. Takže, Tome, naplnil jsi, co jsem od tebe chtěl, ale není to vše, což víš. ()

cariada

Stále mě udivuje co všechno ještě doma mám za dvd. Tohle jsem si po víc jak dvou letech co to mám konečně pustitl a nevěřícně jsem kroutil hlavou co, že je to zač. Něco tak ujetýho jsem už dlouho neviděl, je to tak debilní a místy i nechutný, ale velice vtipný. Scény s koněm, či s navlekáním kůže jelena, či mrskáním a následným stříkáním semena ze slona je teda síla, či porod dítětě a následný překousání popuční šnůry je teda síla, ale pořád se nechá brát s nadhledem a humorem. Mlácení do nohou ochrnutý holky je teda ujetina na entou. a podobných scén je tam spousta, co k tomu dodat je to pitomý až je to pěkný. Já se dobře bavil. Jen jsem nechápal ten název co s tím má jako Freddy společnýho? Když tam o něj skoro vůbec nejde. ()

Streeper odpad!

Jak mohl vůbec někdy kdo natočit takhle odporný film? To snad nikdy nepochopím. Je to naprosto nechutná a pokud jej někdo nazval komedií, tak je asi slepý. Kdo by se zasmál otevřené zlomenině, vykuchanému jelenovi, do kterého se hlavní herec oblékne a všemu ostatnímu. ()

SHI-SHA

Tak tohle je snad nejrozporuplnější film, který jsem kdy viděl - buď je hodnocen maximem, nebo odpadem. Uznávám, že jsou některé skeče poněkud přehnané, zbytek je však šíleně zábavný! Dlouho jsem se takhle nenasmál! ()

daEmoNickY

HRA Film smrdi jako podpazdi neuspesneho komiksoveho autora co shani v slunnem Oregonu vydavatele. Pote se mu v hlave rozsviti zarovka a zacne strikat -huste- vtipky -huste- jako samec verlyby. Ne tak casto jako kdyz prijede zajezd Svedek, ale zato poradny! ()

kinghome

Naprostá nechuťárna! xD ale je to mega prdel! Tenhle film nemá žádnej smysl je to uplně o hovně. Souboj mezi fotrem a synkem je fakt nářez xDD Tomuhle filmu mužete dát bud 4 nebo 5 hvězdičky nebo 1 nebo odpad.... nic mezi tim neexistuj! xD Tenhle film je jenom pro silný povahy. Nechuťáren je tam fakt dost ale stojí to za to! ()

Tomasso001

Ne všechno, co je úplně hloupý a pitomý je k smíchu, ale něco se tam přeci jen najde... Jen je otázka, jestli jestli kvůli tomu strávit 90 minut ()