zette

Typicky Jackie Chan se svym humorem, avsak v novem a modernim havu (minimalne na dobu vzniku). Akcni sceny povedene, velmi dobra kamera. Nejvetsi radost vsak udelaji gangsteri a jejich velmi povedene pasti na policajty. Ve svem zanru a pro fanousky Chana je to sazka na jistotu. ()

emo

Konečne poriadny akčný film s minimom vtípkov. Jackie ešte celkom zvláda akciu, len to herectvo sa ešte nenaučil... :))) Film má rýchly spád, zaujímavú zápletku a až na pár scén(superautobus:))) v podstate nemá vážnejšie nedostatky. Komu sa páčili prvé tri diely určite nebude sklamaný... ()

fars

Wow, ja jen zasnu.. Jackie, ted jsi me vazne dojal. Film mozna v druhe pulce trosku ztraci tempo, ale ten zaver pak nema chybu. 9/10!! ()

Maty85

Možná zatím nejlepší film Jackieho Chana, kde nám předvádí, že v každým filmu nemusí jenom pořád dokola skákat jako opice a dělat si srandičky ( v dobrém slova smyslu - ty filmy jsou aspoň zábavné), ale že umí zahrát i muže s vážnou tváří. Kromě toho se tímdle filmem Chan vrátil k čínskýmu filmu a udělal dobře. ()

mortak

Jackie není horší herec než třeba Stallone nebo Willis, takže to jednoduché vážné "herectví" (sveřepý výraz) nijak neubírá filmu na kvalitě. A po takové likvidaci týmu by hollywoodské akční hrdiny odvezli tak na psychiatrii. Ovšem Wing má svého anděla strážného (ta závěrečná pointa je opravdu něco) a HK akční film hlásil v roce 2004 návrat krále. ()

campix

New Police Story je ukázkový moderní asijský krimi - akčňák, který spojuje bojová umění a velkolepé akční scény s moderními technologiemi. Možná některé věci už působí trošku úsměvně, ale boj Jackieho Chana se skupinou bohatých a zhýřených mladíků, kteří si myslí, že si můžou dovolit všechno, je hodně zábavná záležitost. A i přes všechna klišé dokonale baví po celou stopáž. ()

otík

Jackie Chan nám stárne a ačkoliv stále jeho akční scény jsou úžasné, tento film jich až zas tolik nemá a hlavní důraz je kladen na citovou a lidskou stránku, což mě u jeho filmů, ať mi Jackie promine, vůbec nezajímá. Zahrál si policistu, který při akci proti mladým maniakům vykrádajícím banky a vraždící policisty přijde o celou svou jednotku. Psychicky to neunese a začne chlastat. Po roce ho najde mladý kluk, který tvrdí, že je policista a že právě Jackie mu má pomoci najít onen obávaný gang. Trvá to příšerně dlouho, než se mu ho podaří přesvědčit, ale nakonec se přeci jen Jackie postaví proti mladíkům s maskami. Film má pomalé tempo, je neúměrně dlouhý a dívat se hodinu na scény s brečícím a zvracejícím Jackie Chanem mě opravdu nebavilo. ()

Radiq

Jackie Chan ve vážné roli, to se jen tak nevidí. Na začátku fakt krásně blil, žádná blitka na jednu dávku o obsahu jedné pusy, pěkně na několikrát. Zbytek filmu už celkem o ničem. Akční scény dynamické, zápletka s jeho snoubenkou ohraná a happy end. V komediích to jde Chanovi líp. Ten jeho velkej frňák se mi do akčňáku moc nehodí. ()

Mol

Mno dost mě to zklamalo. Ten barevnej filtr mi tam asi vadil ze všeho nejvíc, plus hroznej českej dabing s kterým jsem to viděl. Zachraňoval to akorát konec filmu. ()

URBAN

Od Jackieho Chana jsem čekal spíše pohodovou akční jízdu , ale toto se bralo poněkud vážně a to se mi moc k Chanovi nehodilo , takže mě to nechytlo tak jako jeho předchozí filmy na které jsem koukal jako malý . ( 13.2.14/MAC ) ()

Deyw

Okej tak sem myslel ze tohle je starsi...tohle je posledni PORADNEJ Jackieho film, jsem rad ze jej udelal pac police story je topka vsechny dily ktery kradl i stallone..hrozna pecka tvle! ()

eye candy

Máme klasický film s Jackie Chanem. (Humor, akce, kung-fu, ulítlá choreografie, našláplý parkourový honičky a Jackieho kukuč) Teď trochu kosmetických úprav a la Benny Chan: odebereme humor, nadhled, nakoupíme pistolky, celé to švihnem hodně nepovedenou love-story, přátelstvím, přidáme pár ohavných sentimentálností, Jackieho sterilizujeme, stříknem mu slzák do obličeje a nazveme to třeba NPS. ()

matezzz

85%. Líbilo se mi to, mám rád J.Chana a tady se ještě pořádně ukázal. Škoda, že filmů v tomhletom stylu nenatočil větší množství. Bez těch jeho rádoby vtipných úšklebků a hlášek mu to sluší víc. ()

dan.pacino

Velmi milé překvapení v podobě nabitého akčního snímku. Skvěle jsem se bavil a celé to na mě tak nějak zapůsobilo. Jackie ukazuje, že ještě nepatří mezi herecké vykopávky, ale mezi špičku světového filmu :} ()