Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

otík

Pár skutečně vtipných scén je proloženo dvakrát tolika trapnými až nechutnými scénami. Geniální je scéna s golfovými holemi jako světelnými meči ze Star Wars. Hodně slabá komedie, občas nudí, občas znechutí, občas rozesměje. ()

Sabrewulf odpad!

Na tenhle film jsme se s partou dostali do kina omylem. Dodnes mám z toho trauma. První a doufám, že i poslední film, který způsobil odchod z kina během promítání. ()

kocik1

Prostě sexy je ten typ filmu, kde normálně sexy herečky po většinu stopáže ztratí sexepeal a jsou prostě NEsexy.:-( ()

Skuby47 odpad!

Naprosto mi unikl důvod a cíl natočení tohoto kinematografického „skvostu“. Mám docela ráda teenagerovské potřeštěné komedie, ale tohle nebylo ani zamilované, ani vtipné a už vůbec ne sexy. Byla to bláznivá těžko pochopitelná slátanina trapných a vulgárních gagů. Jediný klad to mělo, že se mi u toho dobře umývalo nádobí, jinak bych to sotva přetrpěla do konce. Už jsem na tento druh humoru asi stará. Pořád jsem si říkala : „Polechtejte mě někdo, ať se zasměju!“ ()

Mrkvič

V tomhle filmu pro mě hodně klesly 3 herečky, které jsme měl do té doby celkem rád. Všechny rádoby vtipné scény jsou příšerně trapný. Dá se na to kouknout snad ejn kvůli tuctovému příběhu. Nic víc. Ani ty holky nevypadají už tak dobře. ()

lennyd odpad!

90 minut trvající odpad. Na venek se sice tváří jako romantická komedie (není to ani romantické ani komedie) - naopak většina scén je dost nechutných (čístírna, pánské záchodky, atd). To že Christina je příšerná, na to jsem si již zvykl, Selma by sice už mohla začít hrát něco jiného než zakřiknuté husičky, ale že se do tohoto cirkusu dala i Cameron Diaz ... no nemam víc slov.. ()

wer4 odpad!

Takto to dopadne, keď sa naivne spolieham na televíznu reklamu, celkom zvučné mená a neskontrolujem si, čo za shit to vlastne idem pozerať. ()

tnp101

Emancipované hrdinky, o které by žádný chlap při smyslech neopřel kolo, se vydávají na vzrušující životní cestu hledat dokonalého muže, kterého jedna z nich náhodou potkala a nechtěl jí opíchat. Hele, tahle chčije do pisoáru! Obě mají vytahaný špinavý kalhotky. Boží! Hele, on má piercing na péru a jí se to péro zasekne za mandle, když mu ho kouří. Prostě sexy. 30% ()

Compadre

Po tomhle filmu jsme si měli asi všichni vyhonit ocas. Povedlo se. Cameron Diaz je prostě sexy. Nic jiného jsem v otm ani nehledal. ()

Tereza666

Tak jsem asi jediná komu se film líbil. Já se rozhodně pobavila, scéna záchodku byla vážně skvělá. A celkově na mě film působil dobře. ()

cross odpad!

Jestli se rádi koukáte na proklatě sexy kočičky v čele s nádhernou Cameron, pravděpodobně se filmem prokoušete až do konce, ale jinak nevidím jediný důvod, proč tenhle film proklatě silně neignorovat! Dávat alespoň jednu * za to, že bych se snad od všech mladších představitelek tohoto "filmu" nechal s přehledem zneužít, mi připadne příliš pubertální a vlastně i nefér vůči ostatním blbostem, u kterých jsem se alespoň trochu pobavil... ()

NoFiction odpad!

Asi nejstupidnější film, ve kterém hraje Cameron Diaz hlavní roli. Co ji přimělo k tomu, že do tohodle snímku vůbec šla ? ()

Guzo

Pár dobrých scén tu je (piercing), jinak je to bohužel dost slabé. Cameron Diaz mám ve filmech rád, ale sem mi úplně nesedla, takže ani za ní plusové body nejsou. Přijde mi, že Prostě sexy má velmi malou cílovou skupinu diváků - na romantickou komedii pro dospělé divačky je to až moc ztřeštěné, pro mladé holky to taky není úplně ideální (viz třeba ta scéna s piercingem).. takže jsou ve finále asi nejspokojenější chlapi, kteří na to koukají kvůli ústřední trojici, ehm. 5/10 ()